Ważne wydarzenia
Krab wciąż największym klubem nurkowym w Polsce

 Kolejna Złota Blacha za zwycięstwo w rankingu KDP ZG PTTK.

2017-01-25

Aktualnie szkolący instruktorzy KDP CMAS ** (M2)

Tomasz Tatar

Instruktor CMAS: M2, MPL, MSS, MWM, MZB, MN2, MF1
Instruktor DAN: Oxygen First Aid Instructor
Specjalizacje IANTD: Normoxic Trimix Diver, Gas Blender, Technical Cave Diver
Specjalizacje GUE: Fundamentals (tech)

Bogusław Cyganek

 Instruktor CMAS: M2, MNA, MSS, MPL

Jacek Zachara

Instruktor CMAS: M2, MN2, MSS, MPL, MZB, MNO, MNA, MPE, MPW
Instruktor PADI: MSDT + 6 specjalizacji PADI, instruktor pierwszej pomocy tlenowej Oxygen Provider, instruktor techniczny DSAT Tec Deep 50

Sylwester Wójcik

Instruktor CMAS: M2, MN1, MSS, MZB, MNO, MNA, MPE, MPW
Inne: Sternik motorowodny 

Kinga "Kinia" Korniejenko

Instruktor CMAS: M2, MN1, MSS, MZB, MNO, MNA, MPE, MPW 

Andrzej "Martin" Kasiński

Instruktor CMAS: M2, MN1, MSS, MPL, MZB, MNO, MNA, MPE, MPW
Instruktor PADI: MSDT, EFR
Instruktor DAN: Advanced Oxygen Instructor
Specjalizacje DSAT: Tec Trimix Diver, Gas Blender/Trimix Instruktor
Inne: Nurek zawodowy, Kierownik Robót Podwodnych 

Bogdan "Gunio" Guniewicz

Instruktor CMAS: M2, MSS, MPL 

Robert Majdosz

Instruktor CMAS: M2, MN1, MF1, MSS, MZB, MNO, MNA, MPE, MPW 

Paweł "Poster" Piłat

Instruktor CMAS: M2, MN1, MPE, MNO, MNA, MSS, MPM, MZB
Specjalizacje: PT1, PN2, PWM, PPL, GB
Inne: Instruktor nurkowania z osobami niepełnosprawnymi (HSA)

 

Artur Król

Instruktor CMAS: M2, MJ1, MNO, MNA, MPE, MSS, MN1,MZB,MPW
Specjalizacje: PN2, PPL, PA
Specjalizacje IANTD: Technical Cave Diver
Inne: Sternik motorowodny, żeglarz jachtowy, taternik jaskiniowy,

 

Bartłomiej "Killer" Kindler

Instruktor CMAS: M2, MNO, MNA, MPE, MN1, MSS, MPM, MZB
Specjalizacje CMAS: PWM, PPL, PN2, PZB, PT1, GB
Inne: Jachtowy Sternik Morski, Motorowodny Sternik Morski

Witek Trybała

Instruktor CMAS: M2, MNO, MNA, MPE

Aktualnie szkolący instruktorzy KDP CMAS * (M1)

Paweł "Wodzu" Łabaj

Instruktor CMAS: M1, MN1, MNO, MNA, MPE, MSS, MZO, MZB
Specjalizacje: PN2, PF1, PSS, PPL
 

Grzegorz Baliga

Instruktor CMAS: M1
Inne: Starszy Sternik Motorowodny, Ratownik WOPR

 

Zbgniew "Zaan" Niedzielski

Instruktor CMAS: M1, MZB, MNO, MNA, MPE
Inne: Sternik motorowodny
 

Roman Walczyk

Instruktor CMAS: M1, MN1, MPE, MNO, MNA, MSS, MZO, MPM, MZB

 

Katarzyna Ombach

Instruktor CMAS: M1, MWM
Inne: Course Director HSA

 

Tomasz "Iron" Żelazny

Instruktor CMAS: M1, MNO, MNA, MPE, MN1, MSS ,MPM, MZB
Specjalizacje CMAS: PPL, PN2, PZB, PT1, GB
Inne: Sternik motorowodny, Żeglarz jachtowy, członek OSP Bieżanów

 

Wojtek Staufer-Kamiński

Instruktor CMAS: M1, MZB, MNO, MNA, MPE 

Patryk "Patryniu aka "boję się wody"" Bujak

Instruktor CMAS: M1, MN1, MPE, MNO, MNA, MSS, MPM, MZB
Specjalizacje: PT1, PN2, GB

Artur "Foka" Lipko

Instruktor CMAS: M1, PNO, PNA, PE, PZB, PN1, PSS , PM, PPW
Specjalizacje: PPL, PNA1, PN2, PZB, PF1, PSS, GB, TEC 50, TEC 45
Inne: handlowiec sprzętem nurkowym :)

 

Honorowi instruktorzy KDP CMAS *** (M3)

Janusz "Solej" Solarz

Instruktor CMAS: M3, MN1
Instruktor PADI/DSAT:
MSDT, EFR
Instruktor DAN: Instructor Trainer

Honorowi instruktorzy KDP CMAS ** (M2)

Piotr Stós

Instruktor CMAS: M2

Honorowi instruktorzy KDP CMAS * (M1)

Dariusz Spirytulski

 Instruktor CMAS: M1