Ważne wydarzenia
Dodatkowe terminy basenów zapoznawczych w 2 połowie listopada!

Wydłużamy terminy basenów zapoznawczych dla wszystkich, którzy chcą zasilić szeregi naszego klubu!

2018-11-04
Krab wciąż największym klubem nurkowym w Polsce

 Kolejna Złota Blacha za zwycięstwo w rankingu KDP ZG PTTK.

2017-01-25

Robert Majdosz

Nurkuje od 1996 roku, w klubie od 1997.
Pomocnik instruktora od 2002, początkowo na kursach basenowych, później na wodach otwartych. Wykonanych kilkaset nurkowań, m.in. podczas licznych wypraw klubowych: Włochy, Egipt, Chorwacja; oraz mniejszych wypraw: Svobodne Hermanice, akweny nurkowe na Śląsku, jeziora na północy Polski oraz Bałtyk.

Moją pasją oprócz samego nurkowania jest fotografia podwodna. Z chęcią pomogę zorganizować wyjazdy na ciekawe i mniej znane akweny, na których można pofotografować. Moim celem jest również propagowanie fotografii podwodnej w wodach polskich. Bardzo pociągają mnie nurkowania głębokie (poniżej 40m) z użyciem mieszanek oddechowych. W tym kierunku pogłębiam swoją wiedzę oraz zdobywam uprawnienia na kursach specjalistycznych. Z grupą płetwonurków AKP Krab regularnie biorę udział w lutowym spływie rzeką Kurtynią.

Z zainteresowań pozanurkowych: żegluję; chodzę i jeżdżę na rowerze po górach; staję na głowie "Salamba sirszasana" i nie tylko na głowie? :-) (uprawiam jogę wg metody IYENGARA); a w te wakacje rozpoczałem naukę pływania z KITE?