Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!
Już 29.01.2022 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!

2022-01-19
Wyjazd stacjonarny do Egiptu - Safaga 17.03-24.03.2022

Ahoj Kraby!

Zapraszamy Was na wyjazd stacjonarny do Egiptu - Safagi.

Termin:
17.03.2022 - 24.03.2022 (od czwartku do czwartku).
2022-01-19
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Szkolenie w Krabie

 

Krab to 50 lat doświadczenia w szkoleniu płetwonurków. Największy i jeden z najstarszych klubów nurkowych w Polsce. Niestety jeden z ostatnich akademickich klubów płetwonurkowych tak licznych dawniej, który przetrwał transformację nie ulegając pokusie kapitalizmu i zachowując akademicki charakter. Tym bardziej cieszy nasza pozycja nr 1 w Polsce pod względem ilości szkolonych płetwonurków wg międzynarodowych standardów CMAS.


Jakość naszych szkoleń jest doceniana przez Komisję Działalności Podwodnej ZG PTTK, która powierza nam organizację i prowadzenie Centralnych Kursów Instruktorskich. Posiadamy Certyfikat Jakości wydany przez KDP ZG PTTK. Nasz Klub bierze czynny udział w tworzeniu nowych programów szkoleń, jest autorem nowych specjalizacji w federacji KDP/CMAS.
Krab to największe zaplecze instruktorskie, żadna baza czy centrum nurkowe nie może poszczycić się taką ilością doświadczonej kadry szkoleniowej.

Krabowska Szkoła Nurkowa wypracowana przez pokolenia instruktorów kładzie nacisk na jakość i bezpieczeństwo szkoleń. Dużą wagę przykładamy do wstępnego przygotowania kursantów do kursów na wodach otwartych. Nie poddajemy się presji czasów i komercyjnego podejścia do szkoleń. Nie zajmujemy się masowym produkowaniem płetwonurków na kilkudniowych kursach, którzy nie są w stanie czerpać przyjemności z obcowania z podwodnym światem, ani nie są w nim bezpieczni.

 

Woda to nasz drugi dom... :)