Ważne wydarzenia
Strona w trakcie przebudowy
Drodzy Klubowicze,
Chcielibyśmy poinformować Was, że nasza strona jest obecnie w trakcie przebudowy. Jak doskonale wiecie, koniecznie potrzbuje już odświeżenia. Pracujemy nad jej ulepszeniem oraz dodaniem nowych funkcji, aby jeszcze lepiej spełnić Wasze oczekiwania.
Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość podczas tego procesu. 
Zarząd AKP Krab AGH
2024-03-15
Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024 - rozpoczynamy zapisy
Nadeszła długo wyczekiwana chwila - rozpoczynamy zapisy na Morski Obóz Szkoleniowy Elba 2024!
Termin zapewne już znacie z poprzednich maili, ale rezerwujcie sobie dni: 29.05-09.06.2024 (wyjazd w środę 29 maja późnym popołudniem, powrót w niedzielę 9 czerwca około południa).
 
2024-03-12

Obóz - Elba

 

 

Morski Obóz Szkoleniowy na Elbie we Włoszech

 

 

Jeżeli zastanawiałeś/-aś się co to takiego ten Morski Obóz Szkoleniowy na Elbie, o którym na każdym kroku opowiadamy, ten artykuł jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz garść informacji jak ten wyjazd wygląda, jak się na niego przygotować, co zastaniesz na miejscu i jakich atrakcji możesz się spodziewać.

W środę, zwyczajowo o godznie 17:00 spotykamy się na Parkingu TS Wisła (ul Reymonta 22). Wyjazd zaplanowany jest na godzinę 18:00. Wyjeżdżamy punktualnie, ponieważ następnego dnia MUSIMY zdążyć na prom na Elbę. Jeśli chodzi o bagaże, bardzo prosimy o rozsądne pakowanie - najlepiej do miękkich plecaków lub toreb, tak aby dla wszystkich starczyło miejsca w lukach bagażowych.

Wasze bagaże można podzielić na dwie kategorie: prywatne rzeczy (ubrania, jedzenie) oraz osobisty sprzęt nurkowy.

Jeżeli jedziecie na obóz aby wziąć udział w kursie, poprosimy Was o zgłoszenie się w ostatnim tygodniu przed wyjazdem do klubowego magazynu, gdzie zostanie dla Was dobrany sprzęt nurkowy: pianka, komputer, automat itp. Wszystko zapakowane zostanie w ikejkę:

która na Elbę dotrze ciężarówką razem z innym naszym ciężkim sprzętem takim jak butle, balast, sprężarki, pontony. Ciężarówka wyjedzie z Polski kilka dni przed autobusem, o czym zostaniecie powiadomieni w oddzielnej korespondencji. Wówczas przyniesiecie ikejki i razem załadujemy potrzebny sprzęt z magazynu tak, aby niczego nam na Elbie nie zabrakło. Jeżeli macie swój prywatny sprzęt nurkowy, to także prosimy o przyniesienie go wcześniej i zapakowanie na ciężarówkę:

;