Ważne wydarzenia
Relacja z kursu PFD 1 na Elbie

W ostatnim tygodniu maja, podczas krabowego obozu szkoleniowego było mi dane po raz pierwszy spróbować freedivingu...

2019-07-10
Złota Blacha dla AKP Krab AGH

 AKP Krab AGH po raz kolejny doceniony na Zlocie Instruktorów i Działaczy KDP PTTK!

2019-01-18

Robert Majdosz

Nurkuje od 1996 roku, w klubie od 1997.
Pomocnik instruktora od 2002, początkowo na kursach basenowych, później na wodach otwartych. Wykonanych kilkaset nurkowań, m.in. podczas licznych wypraw klubowych: Włochy, Egipt, Chorwacja; oraz mniejszych wypraw: Svobodne Hermanice, akweny nurkowe na Śląsku, jeziora na północy Polski oraz Bałtyk.

Moją pasją oprócz samego nurkowania jest fotografia podwodna. Z chęcią pomogę zorganizować wyjazdy na ciekawe i mniej znane akweny, na których można pofotografować. Moim celem jest również propagowanie fotografii podwodnej w wodach polskich. Bardzo pociągają mnie nurkowania głębokie (poniżej 40m) z użyciem mieszanek oddechowych. W tym kierunku pogłębiam swoją wiedzę oraz zdobywam uprawnienia na kursach specjalistycznych. Z grupą płetwonurków AKP Krab regularnie biorę udział w lutowym spływie rzeką Kurtynią.

Z zainteresowań pozanurkowych: żegluję; chodzę i jeżdżę na rowerze po górach; staję na głowie "Salamba sirszasana" i nie tylko na głowie? :-) (uprawiam jogę wg metody IYENGARA); a w te wakacje rozpoczałem naukę pływania z KITE?