Ważne wydarzenia
Zanurkuj z Krabem dla WOŚP - 2023

Pomaganie poprzez nurkowanie?! Ależ owszem!

Już 28.01.2023 podczas finałowego weekendu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy masz niepowtarzalną okazję rozpocząć przygodę z nurkowaniem i wspomóc WOŚP!
2023-01-11
AKCJA REKRUTACJA!!!

Niezmiernie miło nam poinfomorać, że ruszamy z Akcją Rekrutacją online! Zachęcamy do wzięcia udziału wszystkich zainteresowanych eksploracją podwodnego świata...

2021-04-18

Jubileusz 55-lecia - bal

Niech żyje bal! W ostatnią sobotę września wieczorową porą Klubowicze spotkali się w klubie Studio, aby zgodnie z tradycją uczcić okrągłą, 55-letnią rocznicę istnienia AKP Krab AGH. Bal ten był uroczystym zwieńczeniem obchodów jubileuszu, który przypadł na rok 2019.

Imprezę otworzyło przemówienie prezesa Patryka Bujaka, który powitał przybyłych gości oraz zaprosił do wspólnej zabawy. Następnie głos zabrał nie kto inny jak sam założyciel naszego Klubu - Kazimierz Czaplicki, bez którego ten bal nie byłby tym samym wydarzeniem!

W imieniu Komisji Działalności Podwodnej wystąpił Artur Król, który odczytał list Michała Górnego, przewodniczącego KDP CMAS. Usłyszeliśmy słowa uznania dla naszej działalności w niełatwym dla klubu czasie oraz życzenia dalszych sukcesów.

Brawom nie było końca.

Po uroczystym otwarciu i przemowach rozpoczęliśmy część nieoficjalną mocnym brzmieniem. Na scenie pojawił się zaprzyjaźniony z Klubem zespół muzyczny Time Bandit, którego wokalistą jest nasz klubowicz Artur. Pierwsza część koncertu rozbudziła imprezowiczów i zaostrzyła tylko apetyt na zabawę.

W międzyczasie rozmowom i tańcom nie było końca! Oprawę muzyczną zapewnił klubowy DJ, którego muzyka porywała do tańca nawet najbardziej oporne Kraby.

O godz. 23 na scenie powtórnie pojawił się sam Prezes, który w towarzystwie klubowiczki Iwony i Damiana wylosował szczęśliwe numery krabowych cegiełek. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy (PS. sprawdźcie maile)

Czy taka wspaniała uroczystość mogła się obyć bez tortu? Ależ skąd! O północy na scenę wjechał przepyszny tort z klubowym logo, który symbolicznie został pokrojony przez Zarząd Klubu.

W trakcie balu mieliśmy również okazję wybrać Króla i Królową uroczystości. Klubowicze sami dokonali wyboru wręczając karty najlepiej bawiącym się uczestnikom Balu. Bezkonkurencyjni okazali się Luiza i Miłosz, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

A potem już tylko zabawa do samego rana… Niejeden Krab musiał leczyć ból nóg od tańczenia! 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Wróćmy chociaż na chwilę do tej nocy!