Forum AKP Krab AGH

Inne => Hajdpark => Wątek zaczęty przez: Dariusz Bodura w 12 Czerwiec 2018, 09:20:57

Tytuł: Ubezpieczenie
Wiadomość wysłana przez: Dariusz Bodura w 12 Czerwiec 2018, 09:20:57
Czy ktoś może mi polecić firmę która byłaby dobra do ubezpieczenia sportów wysokiego ryzyka za granicą. Dotyczy wyjazdu na Murter. Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedź bo ze względu na konferencje klasyfikacyjne, za kilka dni drastycznie nie mam czasu.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie
Wiadomość wysłana przez: wodnik w 13 Czerwiec 2018, 19:43:58
Jeśli tym ekstremalnym sportem jest nurkowanie to ja poleciłbym Hestię. Ja z nimi generalnie mam dobre doświadczenia, ponadto mają kilka wariantów ubezpieczeń dla nurków (zależnych od uprawnień albo planowanej głębokości nurkowań). Natomiast nie wiem jak wypadają w porównaniu z innymi ubezpieczycielami jeśli chodzi o ceny ubezpieczeń.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie
Wiadomość wysłana przez: Dariusz Bodura w 14 Czerwiec 2018, 20:13:08
w zasadzie szkoda mi czasu na szukanie PZU mi odpowiada i jest blisko miejsca pracy i miejsca gdzie jutro mam rozmowę kwalifikacyjną  a do końca roku nie sposób znaleźć czasu w dzień inny niż zbliżony do godzin początku i końca pracy (ew. okienka tzn. pusta godzina lekcyjna w środku w czasie której nie ma się żadnej lekcji)
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie
Wiadomość wysłana przez: Kulczyk w 17 Czerwiec 2018, 19:37:07
Jeżeli na krótki wyjazd- Hestia. Jeżeli takich wyjazdów masz w roku więcej lub w ogóle nurkujesz sporo to polecam DAN Silver. Druga opcja to kwota trochę ponad 80 Euro wszystko załatwiasz za pośrednictwem strony DANa i drukujesz potwierdzenie po opłaceniu dopóki nie przyślą plastiku po około miesiącu. Cały proces trwa niecałe 10 minut. Ta pierwsza opcja oczywiście jest dużo tańsza.
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie
Wiadomość wysłana przez: Dariusz Bodura w 17 Czerwiec 2018, 21:02:49
80 Euro to dla mnie zdecydowanie za dużo, na razie nie planuję wyjazdów poza Chorwacją choć ostanie doświadczenie powoduję, że będę dążył do zrobienia jaszcze jak najwięcej w Polsce przed tym. Wyszedłem z wprawy ob 2011 roku do dziś były tylko 2(!) nurkowania wliczając wczorajsze. Wnioski: mam sprzęt działający i w miarę sprawny (choć tylko suchy ale szczelny), ale mia mam umiejętności trzeba jeszcze  nurów z instruktorem aby jakoś przypomnieć sobie jak ożywać suchego przede wszystkim. Mini wniosek to dodanie 1 kafla 0,75
Tytuł: Odp: Ubezpieczenie
Wiadomość wysłana przez: Kacanka w 14 Październik 2020, 17:56:51
Karta brzmi drogo, ale jak się co chwilę gdzieś lata, to wychodzi nawet taniej. Warto pamiętać, że lepsze ubezpieczenie też trochę kosztuje. Większość tych "podróżnych" ma dużo ograniczenia i niskie koszty na leczenie czy pomoc.