Autor Wątek: Kamera Sony  (Przeczytany 1071 razy)

Cyvilizer

  • Gość
Kamera Sony
« dnia: 24 Marzec 2014, 14:05:58 »
Już zadawałem pytanie na temat kamery Gopro Hero ale wciąż nie mogę się zdecydować no i kosztuje wciąż koszmarnie. Teraz widzę że weszła nowa jakaś od Sony która ma zakasowac inne ale pewno cena też bedzie kosmos!. Chciałem się dowiedzieć czy dobrze się sprawdza pod wodą (bo do tego głównie potrzebuję) i czy można taniej kupić gdzieś? Na allegro patrzyłem i nic. narazie mi powiedzcie jak ktoś ma czy dobrze się sprawdza pod wodą. bo miałem Panasonica i na 3 m pod wodą w słonym morzu podczas nurkowania sól się dostaje do środka i potem przy wynurzeniu brzęczy dopóki nie wyschnie. Napiszcie proszę!

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Odp: Kamera Sony
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Marzec 2014, 23:19:04 »
kamerka sony wyglada jak do endoskopii.. sam chodzę do okoła zakupu hero 3+ od jakiegos czasu.. i chyba poczekam sobie jeszcze do jesieni na hero 4. najważniesza kwestia moim zdaniem poza wszelkimi parametrami to kadrowanie i stabilizacja obrazu. mozna sobie zrobic łatwo uchwyt ze skrzydłem do kamery ale bez "celownika" kadrowanie na oko mija się z celem. dlatego wyswietlacz lcd w tych nowszych hero to był strzał w dziesiątkę i tego bym się trzymał. sprawdzona konstrukcja którą udoskonalają co roku. pozdro   
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein