Klub > Archeologia Podwodna

Online kurs archeologii podwodnej

(1/3) > >>

Tomek Tatar:
Dla miłośników wiekowych wraków i zatopionych miast - można zrobić internetowy kurs archeologii podwodnej przygotowany przez Uniwersytet Southampton. Kurs jest po angielsku, bezpłatny, za opłatą można dostać certyfikat ukończenia. Kurs rusza 1 lutego. Dobry pomysł na wykorzystanie długich zimowych wieczorów, gdy pogoda nie zachęca do nurkowań. :P Ja już się zarejestrowałem. 8)

https://www.futurelearn.com/courses/shipwrecks/4

Fragment opisu:

--- Cytuj (zaznaczone) ---We will introduce you to the pioneers of the discipline and explain what maritime archaeology is and why it is relevant today. We’ll also explore the technologies used to investigate these challenging environments and the new horizons that are opening to us daily. Finally, we’ll help show you ways in which you can become further involved in the exciting world of maritime archaeology.
--- Koniec cytatu ---

Serdecznie pozdrawiam.

killer:

--- Cytat: Tomek Tatar w 21 Styczeń 2016, 13:02:39 ---Dobry pomysł na wykorzystanie długich zimowych wieczorów
--- Koniec cytatu ---

Tomasz, nie mówię, że to zły pomysł, ale nie masz lepszych?  ;D

Dan:
dzieki Tomek ze wypatrzyles cos takiego w internecie i wrzuciles tutaj. zaraz sie zapisze ;)))

Tomek Tatar:

--- Cytat: killer w 21 Styczeń 2016, 17:11:58 ---Tomasz, nie mówię, że to zły pomysł, ale nie masz lepszych?
--- Koniec cytatu ---
Ja mam wiele pomysłów - dobre, lepsze i jeszcze lepsze. ;D Ale nie wszystkie mogę rekomendować innym. Ten mogę, więc rekomenduję. :P

Serdecznie pozdrawiam.

ARTUR:
Dzięki za info !  :D
może znajdę czas to się podejmę...

Pees. Tomku, długie zimowe mroźne wieczory warto przeznaczyć na tatrzańskie nurkowania jaskiniowe ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej