Autor Wątek: Wznowienie działalności klubowego magazynu!  (Przeczytany 2384 razy)

Offline Damian Walczyk

  • Zarząd
  • *****
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Wznowienie działalności klubowego magazynu!
« dnia: 13 Lipiec 2020, 10:20:07 »
Hej Kraby,

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w porozumieniu z władzami uczelni w dniu 15 lipca 2020 r. wznawiamy działalność magazynu klubowego! Ulegają jednak zmianie zasady korzystania z dobrodziejstw magazynu.

Przede wszystkim wprowadzamy system rezerwacji sprzętu.

Co to w praktyce oznacza i jak to będzie wyglądać?

Poniżej znajdziesz link do formularza. Jeżeli chcesz wypożyczyć sprzęt nurkowy, prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól zawartych w formularzu (w tym adresu mailowego):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWhmTPNsqkNu84_a86nHXc6NqjPBov9QsUXe1J3RnrGtiHIA/viewform

Ponadto, aby wypożyczyć sprzęt jednego dnia klubowego (magazyn działa w poniedziałki, środy i piątki od godziny 19:00 do 21:00), rezerwacji należy dokonać NAJPÓŹNIEJ w przeddzień odbioru. W formularzu sam określasz, w który dzień klubowy i o której godzinie pojawisz się po sprzęt oraz deklarujesz datę jego zwrotu.

Ikejka z zarezerwowanym przez Ciebie sprzętem będzie na Ciebie czekać o wskazanej w formularzu godzinie na stole przy drzwiach wejściowych do klubu. Przed jej odbiorem prosimy o dezynfekcje rąk (przy drzwiach znajduje się płyn do dezynfekcji). Wejście do klubu tylko w maseczce (na terenie Kraba obowiązuję bezwzględny nakaz zakrywania ust i nosa).

Prosimy o punktualny odbiór i zwrot sprzętu. Ikejka będzie czekać na Ciebie 10 min, po tym czasie zostanie schowana do magazynu.

W klubie może przebywać tylko dwie osoby jednocześnie: osoba obsługująca magazyn oraz Ty, Drogi Krabie. Miej świadomość, że kilka minut po Tobie po sprzęt pojawi się kolejny klubowicz. Bądź punktualny. Nie zabieraj innym możliwości wypożyczenia sprzętu!

Pamiętaj także, że rezerwacja sprzętu nie gwarantuje wypożyczenia. Jeżeli nie będziemy w stanie zrealizować Twojej rezerwacji odezwiemy się do Ciebie bezpośrednio.

My ze swojej strony obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby wypożyczany przez Ciebie sprzęt był bezpieczny, niemniej jednak zgodnie z zaleceniami m.in. DAN i różnych Federacji Nurkowych, Ty, Drugi Nurku, również zadbaj o swoje bezpieczeństwo. Jak to zrobić? Spis zaleceń znajdziesz tutaj:

https://drive.google.com/file/d/1TDMf8TeJro3PcMrL8g0hLUyScKkpeIdZ/view

Koniecznie się z nim zapoznaj.