Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Anonymous

Strony: [1] 2 3 ... 8
1
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne /
« dnia: 31 Marzec 2011, 22:55:09 »
Przypadkiem zareklamuje 8)
Dla tych którzy nie byli.


O inwestycjach nad zalewem można poczytać tu: http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=1165943 . Na ytb też są filmiki z nurkowań :) Niestety jeszcze w tym roku to obszar kopalniany ale od 2012 na dnie będzie można liczyć na zapowiadane ciekawe rzeczy dla nurków choć może i w tym coś nasz aqua club wskóra :) Tak czy inaczej zapraszamy w odwiedziny  8)

2
Akcje klubowe /
« dnia: 29 Marzec 2010, 17:46:49 »
Bylo zajebiscie :) Klasa :D

3
Akcje klubowe /
« dnia: 19 Grudzień 2009, 13:37:11 »
Hej, opcja bardzo ciekawa :) Jeszcze sie nie zglaszam oficjalnie, ale na dniach dam znac czy jestem zainteresowany. Marzec by mi odpowiadal :)

Pozdrawiam :)

4
Sprzęt /
« dnia: 31 Lipiec 2009, 20:16:12 »
Hmm no tak, ale ja głębiej niż 20m nie zamierzam schodzić ;) więc myślę, że ta 12 mi wystarczy spokojnie
Choć zastanawiałam się nad wersją 15 lub twina 2x7.. bo nie wiem jak to ^^

5
Sprzęt /
« dnia: 31 Lipiec 2009, 19:44:14 »
hehe, dzięki wielkie za pomoc!! Już zaglądam :)
Bałkany ogólnie znam, ale sfery podwodnej nie poznałam jeszcze.

6
Sprzęt /
« dnia: 31 Lipiec 2009, 19:22:22 »
Sprzęt mam, zazwyczaj jednak pożyczam butle. Nie jestem zmotoryzowana, więc nie wyobrażam sobie jeździć pociągami czy tramwajami z butlą i całym asortymentem:) Czasem jadę ze znajomymi autem, ale nie zawsze jest taka możliwość:/
Automat mam Apeksa z octopuem i manometrem, skafander i resztę też. Nad komputerem też się zastanawiam. Mam jakiś starszawy nieco (stary komputer brata), ale on zaczyna się trochę wieszać i ponoć niedokładne pomiary daje - przynajmniej brat tak mówi. On nieco lepiej się na tym zna ode mnie. Ja technicznie zupełnie nie mam o tym pojęcia.
A powiedzcie jeszcze (przepraszam, że Was tak męczę, ale chętnie odpowiadacie mi na pytania i cierpliwie przede wszystkim :D) - Czy Suunto to dobra firma komputerów nurkowych? Mam ich kompas, ale nie wiem jak z komputerami. No i najtańszy jaki widziałam to coś takiego http://divezone.pl/suunto-gekko-p-436.html i nie wiem czy to w ogóle warto wziąć.
A może ktoś z Was nurkował na Bałkanach? I powiecie mi jeszcze na co zwrócić tam uwagę? Zabijcie!!  :lol:
No...już będę cichutko siedzieć :)))

7
Sprzęt /
« dnia: 31 Lipiec 2009, 18:22:14 »
hej! dzięki wielkie za odpowiedzi:) nataniel nie uraziłeś mnie. Myślałam, że będzie bardziej odpowiedni, dlatego, że bardziej komfortowo chyba z dwoma mniejszymi butlami, niż jedną większą. No i do tego komfort w pływaniu, bo ta jedna może się wiercić i przerzucać mnie ;))) Trochę się śmieję z tym przerzucaniem, ale może jest coś w tym prawdy? W każdym bądź razie dziękuję za odpowiedzi. A i tak, fakt - zapomniałam wcześniej dodać, zazwyczaj nurkuję do max 30m, dalej się boję niestety. Nie mam tyle doświadczenia i jakoś "stracham" się. Zazwyczaj jest to ok 20m, a dalej to zależy od widoczności.
A czy reszta nurków uważa, że stalowe są lepsze?

A z tym autem to pytam, żeby nie było potem problemów, że wożę i niewiadomo co :>
Bo nie wiem czy lepiej brać ze sobą butle, czy pożyczyć w bazie gdzieś? Nie wiem jakie są ceny wypożyczenia, czy to się kalkuluje ;)

8
Sprzęt /
« dnia: 31 Lipiec 2009, 17:19:03 »
Przepraszam....zapomniałam się przywitać:)

Witajcie!

9
Sprzęt / jaka butla i dlaczego?
« dnia: 31 Lipiec 2009, 17:02:52 »
No właśnie, jak w pytaniu. Zazwyczaj wypożyczałam butle lub brałam od znajomych i nie przywiązywałam nigdy do tego wagi, co to za butla (wstyd się przyznać, ale wytłumaczę się: jestem laikiem) Zamierzam jednak kupić coś swojego i chciałam się Was poradzić, co kupić? Jestem drobną osobą i nurkuję rekreacyjnie. Czasem bardzo często, czasem rzadko - to już zależy od czasu.

Kolejnym pytaniem będzie - czy trzeba jakoś dokumentować, że wozi się butle w aucie osobowym? Wybieram się ze znajomymi na Bałkany i być może ponurkujemy troche, dlatego też pytam, bo nie wiem czy trzeba mieć jakoś oznakowane auto, czy normalnie można podróżować?

Wybaczcie za (być może) proste pytania.
Pozdrawiam!

10
Szkolenia /
« dnia: 23 Marzec 2009, 12:33:45 »
Cytat: "Stefan"
albo umówi jakiś termin 'masowego' spotkania.

 Również dołączam do grona chętnych :D

Strony: [1] 2 3 ... 8