Autor Wątek: Jesienne safari nurkowe na Zwrotnik Raka  (Przeczytany 761 razy)

Offline GUNIO

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Jesienne safari nurkowe na Zwrotnik Raka
« dnia: 12 Październik 2010, 14:10:07 »
Cytat: "GUNIO"
Najbardziej atrakcyjne nurkowiska Morza Czerwonego znajdują się w znacznym oddaleniu od kurortów turystycznych i nie są dostępne podczas nurkowań stacjonarnych. Położone na pełnym morzu, omywane są przez prądy nanoszące pożywienie, dzięki czemu obfitują w spektakularnie obfite życie morskie i są domem dla najrzadszych i największych okazów.

Aby te miejsca odwiedzić należy wyruszyć na wyprawę morską… na Safari Nurkowe!

Safari Nurkowe to 6 dni spędzonych w nieporównywalnej z pobytem stacjonarnym atmosferze, na luksusowej łodzi podczas rejsu morskiego, gdzie nurkowie mają okazję wykonania nielimitowanych nurkowań dziennych i nocnych pod opieką wykwalifikowanych przewodników.

Jeśli zainteresowało Was to, co wkrótce może stać się również Waszym udziałem, chciałbym Wam zaproponować wypad aż na Zwrotnik Raka – na najpiękniejszy archipelag raf koralowych St. John’s położony na głębokim południu egipskiej części Morza Czerwonego.

Zainteresowanych wyjazdem proszę o kontakt – podeślę pełną informację na temat safari: program, opis łódki, termin, ceny itd.

ZAPRASZAM!

Bogdan GUNIO Guniewicz
Instruktor M2 CMAS
e-mail: gunio@bogun.pl
tel. 602-55-72-12



Tymi słowami rok temu zachęcaliśmy Was, wraz z Ulką do przyłączenia się do naszej grupy.
A że już tradycją stają się dla nas jesienne St. Johnsy wybieramy się tam po raz czwarty.
I niezmiennie zachęcamy Was do przyłączenia się do nas - jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Będzie okazja do złapania jeszcze tygodnia upalnego słońca pośród jesiennej pluchy, oraz do fantastycznych nurkowań.

Kontakt do mnie powyżej - zapraszam.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez GUNIO »
Nurkowanie nie jest bezpiecznym zajęciem - w ten sposób poznałem swoją żonę ...