Klub > Akcje klubowe

Obóz Łagów 2004 - jak było.

(1/2) > >>

ZAAN:
Tegoroczny obóz klubowy dobiegł końca, pewnie większość z Was już dotarła do domów. Warto może podzielić się swoimi wrażeniami na jego temat. Obóz jak widać obfitował w kursantów na wszystkie stopnie, rekreacji też było niemało. Kto chciał robił nurkowania międzystopniowe i z tego co wiem kursanci P1 z pierwszego tygodnia w drugim tygodniu potrafili zrobić nawet po 12 nurkowań (pogoda im nie była straszna, masochiści ;)), czyli większą połowę międzystopniowych na P2. Chrzest też obfitował w adeptów nurkowania, było ich chyba ponad 25, ale był troszkę zdezorganizowany przez "nadopiekuńczych" strażaków, którzy narzekali, że ich dzieci to przed 22:00 muszą być już po chrzcie. Pal ich licho... nasi i tak prawie do 22:00 czekali ;). Wszyscy przeżyli, więc nie było źle. Hmm... jak przypomną mi się jakieś co ciekawsze momenty to jeszcze napiszę, teraz czekam na Was. Pozdrawiam :)

P.S. Jeśli ktoś jest w posiadaniu zdjęc bądź z obozu, bądź z chrztu proszony jest o dostarczenie tychże zdjęć do klubu.

wwwojtus:
ja osobiscie uwazam ze bylo fajnie :D

szkoda tylko, ze musialem wczesniej jechac... ale nie ma lekko! ;)

Tomek Tatar:

--- Cytat: "ZAAN" ---kursanci P1 z pierwszego tygodnia w drugim tygodniu potrafili zrobić nawet po 12 nurkowań (pogoda im nie była straszna, masochiści ;)), czyli większą połowę międzystopniowych na P2.
--- Koniec cytatu ---

No ba - moja krew! :D Cieszę się, że im nie obrzydziłem nurkowania tymi przedmuchiwaniami maski pod termokliną.  :D

Pozdrawiam.

[ Dodano: 2004-07-12, 13:30 ]
Zdjęcia podwodne mojej dzielnej grupy P1 są pod adresem:
http://www.cyf-kr.edu.pl/~ystatar/P1/

Pozdrawiam.

jagathy:
Nie bedzie pewnie dla nikogo zaskoczeniem jesli napisze ze mi sie baaaaaaaaaaardzo podobalo . Co prawda nieruchawa ta rekreacja w pierwszym tygodniu byla i trzeba bylo sie nameczyc, zeby ich na nurki wyciagac ;). Pokusa siedzenia na kanapie i picia roznych takich byla bardzo duza :).
Ja tam strazakom nie mam za zle ze mielismy dzieki nim lagodniejszy chrzest. Przynajmniej bede go milo wspominac :). Tylko nie wiem kto bedzie za rok straszyl kandydatow do chrztu :).

wodzu:
Howgh!


--- Cytat: "tatar" ---Zdjęcia podwodne mojej dzielnej grupy P1 są pod adresem:
http://www.cyf-kr.edu.pl/~ystatar/P1/

--- Koniec cytatu ---


Widzę, że kolega obracał się głównie w towarzystwie niewiast  :mrgreen:

Ładnie, ładnie, ...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej