Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bruner

Strony: [1]
1
Organizujemy sobie tej jesieni wyjazd nurkowo - łowiecki do Norwegii. Okolice Bergen (ok 50 km od). Rejon bardzo dobrych miejscówek na ryby. Są też na miejscu duże wraki (np.Server).

Plan jest taki:
Termin: wyjazd 24.09 (lub 23.09 wieczorem), powrót 2.10. Wyjazd z Sosnowca, kierunek na Wrocław (Niemcy)

Zakwaterowanie w ośrodku kvalheim fritid:
http://www.kvalheimfritid.no/

w dobrze wyposażonym domu typu Rorbuer (10 osobowy, lecz komfort gwarantuje ilość do 8 osób):
http://www.kvalheimfritid.no/index.php/hytter/rorbuer

Podróż planujemy busem i promem. Będziemy mieć ze sobą własnego mocnego RIBa (echo, gps), którego na przyczepie zabieramy do Norwegii. Dzięki temu na miejscu będziemy maksymalnie mobilni. Prom - popłyniemy z Danii z Hirtshals do Langelung w jedną stronę, a w drugą stronę inną linią (lepiej godziny pasują) z Larvik do Hirtshals.

Na miejscu będziemy mieli licencjonowanego przewodnika po morskich łowiskach (który sam jest łowcą podwodnym i mieszka w tamtej okolicy).

Szukamy chętnych do dołączenia się i wspólnego wyjazdu (co oczywiście obniży cenę). Na ten moment są 3 - 4 miejsca wolne w ekipie.

Kontakt - najlepiej tel. 500 791 781 (Piotr) lub 508 088 359 (Daniel)

2
Możesz dodać od tego sezonu Jezioro Dominickie. Udało nam się otworzyć drzwi w PZW Poznań (tym samym możesz go wykreślić z czarnej listy okręgów nieudostępniających akwenów do łp).

Na stronie Okręgu jest już info, jest regulamin - udało się doprowadzić do przyjęcia go w dość liberalnej postaci. Zezwolenia będą do kupienie w internecie - 1, dniowe 2 tygodniowe i całosezonowe.

3
Freediving / Odp: ruda śląska
« dnia: 28 Marzec 2015, 14:47:31 »
Panowie, dzięki za wspólny trening.

Jutro trenujemy stałą grupą open water freedivers&spearfishers od 16.00 do 17.30 w cenie 30 pln za 1.5 h w tubie. Jakby ktoś chciał dołączyć to spotykamy się w hollu Aquadromu o 15.30.

4
Przeżyje. Ważne, że robota zacna.

5
Freediving / Odp: ruda śląska
« dnia: 27 Marzec 2015, 20:15:49 »
Chętnie dołączę.

Spotykacie się w holu o 11.30?

Taki czas jest odpowiedni, bo 'papierologia' przed wejściem, czas na przebranie i zalogowanie w tubie to w sam raz 30 minut.

Piotr 500 791 781

6
Sławku - świetna robota ten wykaz tutaj.

Od 2016 jak się coś niedobrego nie wydarzy to będą w Gorzowie udostępnione kolejne jeziora i to bardzo dobre zarówno krajobrazowo jak i rybnie.

Przy okazji chciałem się z Wami przywitać, a nie znalazłem powitalni na forum... Mam na imię Piotr i mieszkam w Sosnowcu. DARZ WODA!

Strony: [1]