Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Karolcia_M

Strony: [1]
1
Forum ogólne / Krabowe życie na fotografii
« dnia: 30 Wrzesień 2016, 13:36:13 »
Cześć,

Prace remontowe siedziby idą do przodu i już powoli możemy zacząć mysleć o zdobieniu ścian zdjęciami. Po części będziemy wkorzystywać stare fotografe, które wisiały w poprzednich klubach, ale też chcemy uzupełnić galerię o nowe prace.

W związku z tym, chciałam zaprosić wszystkich Krabowiczów do dzielenia się pracami WŁASNEGO autorstwa*, które związane są z nurkowaniem i/lub życiem klubowym, zarówno tym pod wadą jak i nad wodą. Z przesłanych zdjęć wybierzemy te, które zostaną powieszone na klubowych ścianach i/lub też użyte do stworzenia Krabowego kalendarza na rok 2017.
Dla wyróżnionych przewidziane są upominki od klubu.

Ci z was, którzy posiadają Facebooka, proszeni są o umieszczanie zdjęć w galerii wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1777021812576712/
Facebook ma o tyle przewagę nad forum, iż pozwala inny Krabowiczom w łatwy sposób, poprzez tzw. "lajkowanie", wyrazić swoje upodobanie do zdjęcia.

Osoby nie korzystajće z Facebooka, proszę o publikowanie prac w niniejszym temacie do: 23.10.2016 godzina 19.00. Zostaną one przeze mnie dodane go galerii na Facebooku z adnotacją o autorze.

 *Dodanie zdjęć do powyższego tematu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie zdjęć przez APK Krab w realizacji zadań własnych, a w szczególności w celach promocyjnych.

 Zgoda obejmuje: wykorzystanie, utrwalanie, obróbkę, powielanie, archiwizację, publiczne udostępnianie, jak również tworzenie, przechowywanie, użytkowanie kopii zapasowych i publikację za pośrednictwem dowolnego medium, w tym w wersji elektronicznej w sieci Internet.

2
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Zakrzówek w sobote? 10.08
« dnia: 08 Sierpień 2013, 20:37:48 »
Hej,

Ktoś chętny na nura w sobotę?

3
Sprzęt / Odkupię płetwy kaloszowe
« dnia: 01 Listopad 2012, 13:19:18 »
Hej,

Poszukuje osoby, która ma na zbyciu płetwy kaloszowe w rozmiarze 38.
Nie musi być to nic specjalnego, potrzebuje ich tylko na basen. Proszę o info.
Pozdrawiam

4
Sprzęt / ABC dla świeżaka
« dnia: 03 Lipiec 2012, 23:49:42 »
Witam wszystkich,

Zważywszy na fakt iż jestem wybitnym świeżakiem (nigdy nie nurkowałam, a kurs prawodpodobnie dopiero przede mną), chciałam was prosić o radę przy zakupie nurkowego ABC.
Zaczynając od płetw- zdecyduje się raczej na paskowe. Na allegro znalazłam w promocyjnej cenie  zestaw firmy Cressi:
buty: http://allegro.pl/buty-cressi-escarpine ... 02040.html
płetwy: http://allegro.pl/pletwy-paskowe-cressi ... 61499.html

Po maskę wybiore się raczej osobiście do sklepu, aby ją przymierzyc...chociaż na allegro znalazłam taką:
http://allegro.pl/maska-beuchat-mundial ... 02265.html

Co myślicie o takim zestawie?

Nie ukrywam że kierowałam się ceną(ta wydaje sie byc wysoce rozsądna  :P ), więc dajcie znać jeżeli uważacie że lepiej więcej zainwestować.
Z góry dziękuję za doradztwo. :)))))))))

Strony: [1]