Autor Wątek: Numery kursów w 2006 roku  (Przeczytany 6213 razy)

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
Numery kursów w 2006 roku
« dnia: 20 Styczeń 2006, 17:46:29 »
Poniżej znajdują się numery tegorocznych kursów. Bywają one przydatne instruktorom i uczestnikom kursu czasem nawet kilka lat po kursie. :)

PL1/13/06 - kurs podlodowy - 28 stycznia - 31 marca 2006
P1/69/06 - kurs weekendowy - 14 maja - 31 października 2006
PF1/2/06 - kurs fotografii podwodnej - 10 czerwca - 31 grudnia 2006
PN1/40/06 - kurs nitroksowy - 24 czerwca - 31 grudnia 2006

Kursy na obozie:
P1/136/06
P2/65/06
P3/26/06
PN1/45/06

P2/103/06 - kurs weekendowy - 21 października - 31 grudnia 2006
SS1/78/06 - kurs suchych skafandrów - 21 października - 31 grudnia 2006
« Ostatnia zmiana: 02 Listopad 2006, 00:12:52 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipiec 2006, 17:03:43 »
Cytat: "tatar"
Poniżej znajdują się numery tegorocznych kursów


A czy szef wyszkolenia, tudziez ktos inny, orientuje sie moze jaki byl numer kursu SS1 z Wegorzem z listopada 2005 bo do dzisiaj nie udalo mi sie tego ustalic (choc przyznaje sie bez bicia, ze jakos bardzo usilnie sie nie staralem :))??
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipiec 2006, 17:32:37 »
Cytat: "killer"
jaki byl numer kursu SS1 z Wegorzem z listopada 2005

Najprawdopodobniej SS1/76/05. Sprawozdanie z tego kursu jednak nie dotarło do mnie. :(
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipiec 2006, 18:22:54 »
Cytat: "tatar"
Sprawozdanie z tego kursu jednak nie dotarło do mnie.


Moge Ci strescic:

Kurs sie generalnie udal mimo kilku niedociagniec np. takich jak fakt, ze ledwo nam sie udalo pozbierac niezbedny sprzet bo jakos na ten weekend nagle caly Krab zaplanowal nurkowania i ogolocili magazyn ze wszystkiego co tylko sie dalo wyniesc, czego efektem bylo to, ze zostalismy z jakimis marnymi 12 (a ktos chyba mial nawet 10) co sprawilo, ze jako ze dopiero uczylismy sie obslugiwac suchacze, wiec pompowalismy ostro a do tego dosyc nerwowo oddychalismy, powietrza nam starczylo raptem na jedego nurka i to do tego krotkiego...  :(  (z tego co wiem szkolenia maja pierwszenstwo i najpierw my powinnismy miec zabezpieczony sprzet, ale tym razem jakos ten mechanizm nie zadzialal :().
Ponadto suchacze wypozyczone z Nautici, mimo ze mialy byc w rozmiarze M, byly na chlopa 190 cm. co sprawialo, ze zostalo mi w nim tyle luzu, ze jak go napompowalem to zostalem prawie z pusta butla  :mrgreen: , a do tego okazalo sie, ze nurkowal w nim wczesniej chyba jakisz czlowiek bez karku, bo kryza byla tak luzna, ze co ruszylem glowa, to uciekalo mi polowe powietrza ze skafandra, a wolne miejsce bylo uzupelniane woda :).
Toczac ta nierowna walke udalo nam sie jednak przerobic (chyba) wszystkie cwiczenia przwidziane w programie kursu z czym tez bylo nieco radosci, chocby dlatego, ze po odwroceniu sie do gory nogami, ze wzgledu na zbyt duzy rozmiar skafandra, spadaly mi buty, razem z pletwami oczywiscie, przez co odwrocenie sie z powrotem do wlasciwej pozycji stawalo sie nieco problematyczne :) jednak i to udalo sie opanowac.
Anyways, nikt sie nie utopil, ani nawet nie zgubil, wiec operacje mozna udac za udana, a ta pare wiaderek wody za kolnierzem nie jest warte rozpamietywania...  ](*,)
Tak na prawde pytanie czy po takim kursie nabiera sie umiejetnosci niezbednych do bezpiecznego nurkowania w suchym skafandrze pozostawiam otwarte. Ja na przyklad uswiadomilem sobie jak duzo jeszcze sie musze nauczyc i chyba bym sie nie wyrwal teraz na nurkowanie w suchaczu bez kogos kto ma w tej kwestii wieksze umiejetnosci poparte solidnym doswiadczeniem... tak na wszeli wypadek! :)

A poza tym to dobrze, ze nam sie ten kurs w ogole udalo zorganizowac, bo musielismy go chyba ze dwa razy przekladac ze wzgledu na ciagle problemy Wegorza z zatokami (widac tam u gory mocno wieje! :D)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline wwwojtus

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 384
    • Zobacz profil
    • http://www.deepdiversteam.prv.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipiec 2006, 23:01:06 »
Cytat: "killer"
A czy szef wyszkolenia, tudziez ktos inny, orientuje sie moze jaki byl numer kursu SS1 z Wegorzem z listopada 2005 bo do dzisiaj nie udalo mi sie tego ustalic (choc przyznaje sie bez bicia, ze jakos bardzo usilnie sie nie staralem Smile)??


e tam, mi sie nie udalo jeszcze ustali numeru kursu suchych z roku chyba 2002 :)


ale jestem na  tropie :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez wwwojtus »
\"Uważaj o co prosisz, bo możesz to dostać\"

Offline nataniel

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 239
    • Zobacz profil
    • http://www.lukaszklima.com
(Bez tematu)
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Lipiec 2006, 11:08:46 »
Tomku... kursanci P2 z obozu... (na razie jest 5 osób) chcieliby sobie wyrobić te plastiki w KDP'ie. Skoro stanowimy grupę i jesteśmy z klubu można by to załatwić taniej niż indywidualnie w KDP. Jak to zrobić?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez nataniel »
Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to?
Łukasz Klima
<a class=\"postlink\" href=\"http]

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Lipiec 2006, 13:31:18 »
Proponuję:
- przynieść do klubu wypełnione wnioski i zdjęcia (zaznaczyć wysyłkę na adres klubu)
- poprosić instruktora M2 (czyli nie mnie, najlepiej swojego) o podbicie wniosku
- poprosić Grześka o podbicie pieczątką klubową
- wpłacić Grześkowi 55 zł (cena klubowa) i poprosić go, żeby wysłał wnioski i przelał pieniądze KDP albo samemu zrobić przelew i wysłać wnioski (załączyć jakieś ksero potwierdzenia przelewu)
- dopilnować, żebym wysłał do KDP sprawozdanie z kursu :)
- po dwóch tygodniach dzwonić lub pisać maile do KDP i ich molestować :)

Cytat: "nataniel"
kursanci P2 z obozu... (na razie jest 5 osób)

Może jeszcze poczekać na grupę z pierwszego tygodnia, aż zaliczą teorię (co mam nadzieję nie potrwa długo)?

Najlepsze pozdrowienia.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline piroman

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 304
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Lipiec 2006, 16:50:19 »
Mam pytanko. Jaki był numer kursu P1 na obozie w roku 2005, czyli rok temu.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez piroman »
Jasio po podpaleniu stodoły: „no tak podpalić to nie miał kto ale grzać się przyszli wszyscy” \"8)\".

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Lipiec 2006, 17:05:09 »
Cytat: "piroman"
Jaki był numer kursu P1 na obozie w roku 2005, czyli rok temu.

P1/112/05
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar