Autor Wątek: Sprzętowiec na obóz  (Przeczytany 1092 razy)

Offline maćq

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 126
    • Zobacz profil
Sprzętowiec na obóz
« dnia: 19 Maj 2010, 15:59:22 »
Witam

Poszukujemy sprzętowca na obóz szkoleniowy 2010. Do obowiązków należy opieka i zarządzanie całym sprzętem klubowym, a także zapewnienie ciągłości dostaw pełnych butli na nurkowania w trakcie obozu szkoleniowego. Osoba powinna posiadać przynajmniej podstawowy stopień nurkowy. Zapraszamy wszystkich chętnych do rozpoczęcia przygody ze sprzętem nurkowym trochę z innej strony. Być może udział w obozie w szeregach kadry będzie pierwszym krokiem do rozpoczęcia kariery v-c prezesa ds. technicznych w Naszym Klubie (wybory już w tym roku).

Oczywiście klub zapewnia "wikt i opierunek" - szczegóły w siedzibie w dni klubowe
Obecny "wiosenny" czas kursów i akcji klubowych sprzyja nabrania pewnej sprzętowo-magazynowej wprawy, więc chętnych zapraszamy już teraz - im wcześniej tym lepiej.

Z własnego doświadczenia:
Będąc sprzętowcem na obozie nie trzeba posiadać zaawansowanej wiedzy o sprzęcie nurkowym - bardziej liczą się zdolności organizacyjne - w razie trudniejszych spraw, starsi stażem koledzy na pewno pomogą. Ja pierwszy raz byłem sprzętowcem w następnym roku po kursie (mając P1 zaledwie rok) i tak rozpocząłem swoją przygodę z magazynem klubowym :)

Pozdrawiam i czekam na Was
Maciek
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez maćq »

PabloSz1970

  • Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Maj 2010, 18:37:22 »
To moze ja bym sprobowal?????????  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez PabloSz1970 »