Autor Wątek: karty nurkowań  (Przeczytany 20091 razy)

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1761
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 Instruktor Freedivingu mobile 506 033 485
(Bez tematu)
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Listopad 2007, 23:40:06 »
Cytat: "te_pe"
Cytat: "Sylwek"
mam też zastrzeżenia co do nierównego traktowania nurkowań z partnerem innej organizacji - to jest do nieuznawania takiego nurkowania jako nurkowania stażowego...

___
 /omasz


A czy nie masz do mnie zastrzeżeń o to, że na Zakrzówku jest ostatnio taka a nie inna widoczność, i że wczoraj padało cały dzień  :mrgreen:
I skąd masz informacje o "nierównym traktowaniu nurkowań z partnerem z innej organizacji"? Pierwsze słyszę aby nurki z partnerem z innej organizacji nie klasyfikowały się na nurka stażowego.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Sylwek »
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485
www.OneBreath.pl Szkoła Freedivingu

Offline Sylwek

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1761
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M2 Instruktor Freedivingu mobile 506 033 485
(Bez tematu)
« Odpowiedź #51 dnia: 09 Listopad 2007, 00:00:35 »
Wracając do kart nurkowań, statutu Klubu i KDP. Znajdziecie w statucie kto jest członkiem Kraba, jakie ma prawa i obowiązki. Jest tam również o strukturach organizacyjnych Klubu, komu i w jakim zakresie podlegamy.
Komisja Działalności Podwodnej uchwaliła kilka rzeczy w październiku. Jedną z nich  jest przypomnienie o obowiązku stosowania kart nurkowań. Moim obowiazkiem jest poinformowanie Was o tym, oraz dopilnowanie aby karty nurkowań były dostępne w Klubie.

To że jestem zwolennikiem takiej formy organizacji nurkowań i podzielam stanowisko KDP....to zupełnie inna para kaloszy  :wink:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Sylwek »
egzaminy na kartę łowiectwa podwodnego 506 033 485
www.OneBreath.pl Szkoła Freedivingu

Offline te_pe

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: nTMX
(Bez tematu)
« Odpowiedź #52 dnia: 09 Listopad 2007, 08:00:09 »
proszę nie uważać moich postów za przyp... się do Klubu!

mając wyszkolenie w CMAS/PADI/IANTD mam możliwość przyglądania się nieco z boku...

i uważam, że działalność klubowa jest jedną, ale nie jedyną ze ścieżek w nurkowaniu...

i napisałem, co mi się nie podoba...

odpowiedź w stylu: "bo w naszym Klubie tak przyjęliśmy..." jest wystarczająca...
odpowiedź w stylu: "bo tak ma być i już..." NIE!



Mój protest dotyczył Twojego zwrotu: PRAWO WYMAGA..... - co, wg mnie, nie jest prawdą...

Gdybyś napisał: Klub w oparciu o prawo i wytyczne KDP wymaga ... nie budzi żadnych wątpliwości.....

___
 /omasz
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez te_pe »
Może wkrótce spotkamy się na Zakrzówku?

___
 /omasz

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Listopad 2007, 10:16:28 »
Ja też protestuje  [-X  Za jedno nurkowanie z Ogrem powinno się dostawać dwa wpisy do książeczki jeden za nura a drugi za długą dekompresję saturowaną chmielem po nurkowaniu . Altermnatywnie może to być cały blok szkoleniowy pod nazwą : Zalewanie maski  :mrgreen:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl