Klub > Forum ogólne

Krabowa Baza Osobowa

<< < (8/8)

ZAAN:
Tylko po wybraniu kursu z listy i dodaniu go do swojej list szkoleń.

ZAAN:
Informuję że chwilowo nie można się dostać do bazy... ze względu na kłopot z płatnością za prolongate domeny. Pech chciał że to akurat dzisiaj się stało :(. Jeszcze dzisiaj, najpóźniej jutro wszystko powinno wrócić do normy. Przepraszam wszystkich za kłopot.

Pozdrawiam

Sylwek:
Temat trochę umarł. Zaglądałem ostatnio do bazy, coś słabo nam idzie jej aktualizacja. Może nie wszyscy o niej wiedzą?
Chciałbym za jej pomocą, docierać z informacją o kursach do osób, które mogą być zainteresowane takim szkoleniem. Ale by to robić, musicie wpisać swoje wyszkolenie.
Mogę odfiltrować osoby np. z P1, które nie mają P2 i wysłać info o planowanym kursie, itp.

Po "chwilowej" fascynacji klubem, większość z nas, z różnych powodów, traci stały kontakt z krabem. Studia się kończą, praca, przeprowadzka... wiadomo o co chodzi. Spotykam czasem krabów z poprzednich lat, zrobili P1 i tak już zostało. Dużo by dali za cynka, że jest możliwość zrobienia np P2 za 2 tyg. na Zaktrzówku. Czas szybko ucieka, a im dłuższa przerwa, tym trudniej wrócić.
Z całego naboru, za 2 lata zostanie w klubie maks 15 os. To od Was zależy, czy będziecie dostawać informacje o tym co dzieje się w klubie. Nie mogę do wszystkich z bazy wysłać info o P2, PN1 itp.

Zachęcam do wypełnienia całej informacji o posiadanych stopniach i kursach specjalistycznych  :wink:
pozdrawiam serdecznie, Sylwek

Mroov:
Czy to jeszcze zyje?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej