Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ZAAN

Strony: 1 [2]
11
Szkolenia / Wyniki z egzaminu na P1
« dnia: 18 Maj 2005, 23:31:28 »
Ok, tak jak ustaliliśmy zamieszczam tylko wyniki osób, które wyraźnie to określiły w pracy. Reszta osób będzie musiała się skontaktować z Tomkiem Tatarem celem poznania swojego wyniku.

Zastosowane kryterium oceniania. Należało zdobyć 80% punktów (40/50), przy czym można było popełnić maksymalnie 2 błędy w jednym dziale. Tzn. jeżeli ktoś zdobył przykładowo 42 punkty, ale w pytaniach z fizyki popełnił 3 błędy to już nie zaliczał całości egzaminu. Z tego co widziałem to najwięcej problemów sprawiała właśnie fizyka i ratownictwo. Wasze wyniki porównywałem z tym co zostało powiedziane po zakończeniu egzaminu.

Wszelkie pytania proszę kierować do Tomka. Specjalnie w tym celu będzie on w klubie w poniedziałek o 20:00.

Wyniki (Z - zaliczone, NZ - niezaliczone):
Hawelka NZ
BOLO NZ
Sławek Z
Paweł Jeżo Z
Beata Czechowska Z
Michał Sroka Z
Jakub Krawczyk Z
Sławomir Pudłocki NZ
Sławomir Kwiecień NZ
Krzysztof Konarski NZ
Sail NZ
hosse NZ
Elżbieta Pałka NZ
Małgorzata Kurek NZ
Damian Król NZ
Roman Dudek Z
Piotr Piłat Z
taurus Z
Marta Chwałek Z
budzik Z
Gabriela Grabacz Z
Justyna Błajszczak Z
salamandra Z
Małgorzata Zapalska NZ
Marcin Duda NZ
Maciej Fedczyszyn NZ
Paulina Pyla NZ
Monika Kosowska NZ
Maciej Baziura Z
Karolina Mastek Z
Tomasz Topolski Z
topo NZ
Nataniel Z
Piękna Janina Z
bogg Z
Figiel NZ
Adam Kostrzewski NZ
Maciej Kozioł Z

Jestem przez jakiś czas jeszcze dostępny na GG (22040), więc jak coś kogoś dręczy niech da znać.

Termin poprawkowy zostanie ustalony przez Tomka zapewne w poniedziałek. I głowa do góry ci którym dzisiaj nie poszło, fizyka i ratownictwo zawsze zbierają największe żniwo. Są to jednak bardzo istotne aspekty nurkowania i im lepiej je będziecie znali tym mniej problemów i wypadków w przyszłości. Jakby coś to służę pomocą w miarę możliwości. Pozdrawiam.

12
Aktualności / Nowa strona Kraba
« dnia: 06 Październik 2004, 17:14:13 »
Jak widzicie nasza strona zmieniła swoje oblicze. Wszelkie uwagi, spostrzeżenia i sugestie są mile widziane. Coś nie działa? Coś się nie wyświetla? Piszcie.

13
Szkolenia / kurs sternika motorowodnego
« dnia: 27 Wrzesień 2004, 21:27:56 »
Podobnie jak w ubiegłym roku przymierzamy się do zorganizowania kursu na sternika motorowodnego. Otrzymany patent daje uprawnienia do prowadzenia łodzi motorowych po śródlądziu oraz do 2 mil morskich od brzegu na morzu. Kurs potrwa 1 weekend, cena będzie zależeć od liczby kursantów.

Chętnych prosimy o kontakt z klubem.

14
Akcje klubowe / Obóz Łagów 2004 - jak było.
« dnia: 11 Lipiec 2004, 08:46:34 »
Tegoroczny obóz klubowy dobiegł końca, pewnie większość z Was już dotarła do domów. Warto może podzielić się swoimi wrażeniami na jego temat. Obóz jak widać obfitował w kursantów na wszystkie stopnie, rekreacji też było niemało. Kto chciał robił nurkowania międzystopniowe i z tego co wiem kursanci P1 z pierwszego tygodnia w drugim tygodniu potrafili zrobić nawet po 12 nurkowań (pogoda im nie była straszna, masochiści ;)), czyli większą połowę międzystopniowych na P2. Chrzest też obfitował w adeptów nurkowania, było ich chyba ponad 25, ale był troszkę zdezorganizowany przez "nadopiekuńczych" strażaków, którzy narzekali, że ich dzieci to przed 22:00 muszą być już po chrzcie. Pal ich licho... nasi i tak prawie do 22:00 czekali ;). Wszyscy przeżyli, więc nie było źle. Hmm... jak przypomną mi się jakieś co ciekawsze momenty to jeszcze napiszę, teraz czekam na Was. Pozdrawiam :)

P.S. Jeśli ktoś jest w posiadaniu zdjęc bądź z obozu, bądź z chrztu proszony jest o dostarczenie tychże zdjęć do klubu.

Strony: 1 [2]