Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - niedzielna

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23
31
uff, nic nie mówię więcej, bo mi brak słów :shock:

32
Cytat: "artur lipko"
ja chętnie też :) jakieś koszta podaj żebym wiedział na co się przygotować

Foka, może łaskawie zwrócisz mi przed wyjazdem za popsutą latarkę, co miałeś zrobić od dawna?? to się już ciągnie ponad pół roku! Super, że przelałeś 100zł, ale to było trochę więcej.

33
Hajdpark / święto cykliczne 9.VI Korona
« dnia: 07 Czerwiec 2013, 15:14:46 »
święto rowerów, eko, etc. Stadion Korony, niedziela 9.0VI

https://www.facebook.com/events/144492419074681/?ref=22

34
Hajdpark / zabawa z muzyka wiejskich muzykantów
« dnia: 17 Maj 2013, 07:25:43 »
Dziś, w piątek, jest fajna impreza :D (znaczy każdy lubi co lubi).  Ja pewnie się wybiorę. Może inne Kraby tez mają ochotę?


Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli oraz Stowarzyszenie To.pole zapraszają na
zabawę przy żywej muzyce podczas Nocy Muzeów w Krakowie!

kiedy: piątek, 17 maja, od godz. 19
gdzie: Muzeum Etnograficzne im. Seweryna Udzieli
(podwórko Domu Esterki przy ul. Krakowskiej 46)

Do tańca gra kapela Kowalski/Maziarz/Murzynowska.

Mateusz Kowalski – akordeon, skrzypce, basy
Michał Maziarz – skrzypce, basy
Dorota Murzynowska – baraban, bębenek obręczowy

Muzyka kapeli pochodzi od wiejskich muzykantów, a przede wszystkim skrzypka Jana Gacy z Przystałowic Małych. Repertuar kapeli stanowią dawne melodie taneczne takie jak mazurki, oberki, polki, walczyki, przede wszystkim z Radomszczyzny.

Członkowie kapeli angażują się w wydarzenia związane z polską muzyką tradycyjną – jako uczestnicy bądź organizatorzy (m.in. Tabory Domu Tańca, projekt "Serce Dzwonu" Stowarzyszenia Tratwa, Międzynarodowa Letnia Szkoła Muzyki Tadycyjnej Fundacji "Muzyka Kresów", festiwal Wszystkie Mazurki Świata). Działają w ramach Stowarzyszenia To.pole oraz Stowarzyszenia "Dom Tańca", organizując warsztaty i zabawy taneczne. Wielokrotnie grywali do tańca, m.in. w Krakowie, Warszawie, Rzeszowie, Przystałowicach Małych, Gałkach Rusinowskich. Wspólnie przygotowują tegoroczny Kielecki Tabor Domu Tańca (4-11 sierpnia 2013, Sędek k. Łagowa).

W maju 2013 kapela otrzymała wyróżnienie w III edycji konkursu "Stara Tradycja", przeznaczonego dla młodych kapel i śpiewaków kontynuujących polską muzykę tradycyjną. Konkurs odbywa się w ramach festiwalu Wszystkie Mazurki Świata w Warszawie.

35
W ksiegarni taniej ksiązki na Szewskiej widziałam wielki album fotograficzny zdjęć podwodnych Polskich wód. Ksiązka kosztuje 50% ceny pierwotnej, niektóre zdjecia ladne niektóre mniej (zbliżenie połowy ryby na A4 - trudno o wrażenia estetyczne;). Tonacja zółto-zielona. Pozytyw za próbę przybliżenia rodzimej fauny wodnej obiektywem nurka.

36
Aktualności / Re: Wyprawa Klubowa 2013
« dnia: 08 Kwiecień 2013, 11:50:11 »
Może Wam się przyda takie info na sam dojazd:)
Koło Pyrzowic jest mnogość prywatnych parkingów, które opłacają się bardziej niż te przy lotnisku i są strzeżone czy ubezpieczone
http://forum.gazeta.pl/forum/w,203,1363 ... rking.html
http://parking-lotniskowiec.pl/cennik.html
http://www.europarking.pl/
i inne

37
Aktualności / Re: Zerówka 2013 - Badania lekarskie
« dnia: 20 Marzec 2013, 15:19:57 »
ja z podobna reakcją spotkałam się u dr. Trąbki w Scanmedzie, laryngologa 3 lata temu. Poniewaz przyszłam ze skierowaniem, to nie chciał wystawic zaśw. o braku przeciwskazań do nurk, była gadka: ile mam lat?;) i że wizyta prywatna 90zł, ale dał ala, że wszystko w normie

38
No, coz za fantastyczna inicjatywa!  =D>
Ja też!

39
fajnie, tez bym chętnie dołączyła, ale póki co muszę gonić terminy, bo jestem już mocno przeterminowana  :P  w pracy

40
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Re: nur pod lodem
« dnia: 09 Luty 2013, 12:20:19 »
Chętnie bym wybrała się na nurka pod lodem w tym sezonie, może znajdą się chętni? jak chodzi o mnie musiałabym wcześniej wiedzieć, co najmniej żeby sprzęt wziąść:) (w nast. łykend nie mogę)

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 23