Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - majku21

Strony: [1]
1
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / scuba reviev
« dnia: 09 Sierpień 2010, 12:13:06 »
Witam:)
( mam nadzieje że pisze w dobrym miejscu na forum)

Nie nurkowałem przez 2 lata i chciałem w tym roku wreszcie do tego wrócić bo jak wiecie jest to mega fajna zabawa :niemalekko2: . Znalazłem ofertę z Nautici wyjazdu na wyspę havr. Chciałbym tam zrobić AOwd ( mam Owd) w PAdi i trochę ponurkować turystycznie.
Niestety okazało się że muszę jeszcze w związku z moja przerwą zrobić scuba review (w nautice jest to dość drogie a że jestem studentem to i ten wyjazd to dla mnie spory wydatek ](*,) ).

W związku z tym chciałbym spytać czy możne ktoś z Was mógłby mi pomóc i  zrobić ze mną nurkowanie :smt003  ( potrzebny mi ktoś z instruktorem lub dive master bo podobno tylko takie wpisy są honorowane w log book'u)

2
Forum ogólne / OWD--> P-1
« dnia: 18 Luty 2010, 13:39:28 »
Witam wszystkich.

Chciałem upgrade'owac moje OWD do P-1 i zacząć przygodne z klubem Krab. Przeglądając jednak tabelkę "Stopnie nurkowe innych organizacji i ich weryfikacja" widzę ze moje OWD jest zagubione gdzieś pomiędzy CMAS'owymi stopniami. Co mam zrobić [ szkolenia uzupełniające ( patrz "Wytyczne KDP PTTK do weryfikacji stopni innych organizacji nurkowych na stopnie KDP/CMAS " pkt. 3)] ?? Jeżeli tak to gdzie i kiedy mogę się na te szkolenia zapisać.

Serdecznie pozdrawiam

Strony: [1]