Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dan

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15
111
Witam, pytanie.. jest jutro w końcu ten warsztat:)?

112
Witam, jutro o 18:00 tj 11.03.14 też mi pasuje .

Pozdrawiam

113
Szkolenia / Odp: WARSZTATY pt. SIDEMOUNT DLA KAŻDEGO
« dnia: 09 Marzec 2014, 23:39:58 »
1. Ciamek
2. Vivi
3. Arbuz
4. Agata Łapa
5. Hubert
6. Daniel
Pozdrawiam


114
Jak chcesz sprzedać, to sprzedawaj pustą...Właśnie w tym tkwi klucz do zagadki:)

115
ale jaja.. dobrze wiedzieć bo chciałem wystawić flashke ... paranoja "A: za co siedzisz.. ? B: za flaszkę.."

116
Rzeczywiście, nie sprawdziłem.. . Tak czy inaczej postaram się wrzucać ciekawsze oferty w stary wątek, może będzie jakieś zainteresowanie i tematy do dyskusji. Pozdrawiam

117
Oferta przykładowa: gdy pisałem ten temat miałem w planie zamieszczenie tego ogłoszenia, zeszło mi parę minut na wypisywanie i przedmiot został sprzedany "na pniu"
właśnie o takie oferty mi chodzi:
http://allegro.pl/apeks-i-stopien-ds4-i3988682098.html

pozdro

118
Witam wszystkich, wpadłem właśnie na taki pomysł, aby ku promocji naszego sportu podwodnego wyłapywać i serwować na forum linki do ciekawych ogłoszeń sprzedaży nowego/ używanego sprzętu nurkowego.
 
Po kursie lub przed pierwszym kursem wiele osób zastanawia się ile trzeba $$$ na start pod kątem sprzętu/ wyposażenia. Przemyślenia kierują uwagę prosto do sklepów nurkowych, gdzie zwłaszcza dla nurka-studenta ceny mogą być wręcz zaporowe dla dalszego rozwoju nowej pasji.
 Jednym z rozwiązań jest wypożyczanie sprzętu w klubie, ale to nie to samo co własny skonfigurowany pod siebie ekwipunek na nurkowe wyprawy.

Idea tematu: ułatwić świeżym nurkom start w podwodnej zabawie poprzez serwowanie linków do ciekawych ofert zamieszczanych na przeróżnych krajowych i zagranicznych serwisach aukcyjnych.
Np. osobiście od paru miesięcy poluje na konkretny sprzęt, a przy okazji trafiam na świeże oferty ogłoszeń gdzie można nabyć naprawdę coś stosunkowo tanio i dobrej jakości, trzeba być szybkim bo co dobre to sprzedaje się na pniu, ale czasem jest też tak, że sprzedający wymyśla cenę z kosmosu i potrzebuje np. miłej rozmowy telefonicznej, żeby zejść 30% w dół.
Czyli:" Mnie się już to nie przyda, ale >Tobie może tak."

Podstawową zasadą o której każdy powinien wiedzieć kto chce skorzystać z proponowanych ogłoszeń, iż są to ogłoszenia "osób trzecich" i istnieje ryzyko związane z transakcją jak i jakością używanego przedmiotu.
 Zamieszczone linki do ogłoszeń są wyrazem dobrej woli, a zamieszczający jest zwolniony ze wszelkiej odpowiedzialności za ich jakość i treść oferty.

Co o tym myślicie? ( pytanie do starszyzny klubu)  :wink:

119
Szkolenia / Re: WARSZTATY: bezpieczne sposoby wynurzania się
« dnia: 17 Luty 2014, 13:39:08 »
Cytat: "Tomek Tatar"
Cytat: "Dan"
Dobra, jak ktos by chcial wskoczyc na moje miejsce to za malego browara odstapie pozycje nr 3 ;)
Konik! :D

Serdecznie pozdrawiam.

hehe tak się robi milionowe interesy :D - jak widać z powyższej rotacji miejsc będę musiał zejść z małego browara na snikersa...

a tak serio to oczywiście miejsce jest za darmo:)
Pozdrawiam

120
Szkolenia / Re: WARSZTATY: bezpieczne sposoby wynurzania się
« dnia: 16 Luty 2014, 11:42:37 »
Dobra, jak ktos by chcial wskoczyc na moje miejsce to za malego browara odstapie pozycje nr 3 ;)

Strony: 1 ... 10 11 [12] 13 14 15