Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - madzienka

Strony: [1]
1
Hajdpark / Pomoc przy badaniach-gr. kontrolna
« dnia: 20 Październik 2012, 19:20:54 »
Halo Kraby :)
Mój kolega z labu potrzebuje grupy kontrolnej do badań. Ochotnicy proszeni będą o oddanie krwi na czczo. W jeden dzień 20 ml, w drugi 10 ml. Z krwi wykonana będzie m.in. morfologia i poziom cholesterolu, a dodatkowo zrobione będzie USG tętnic szyjnych oraz FMD (ocena funkcji śródbłonka). Badania odbywają się w poniedziałek i wtorek o godz. 7.30 w szpitalu im. Dietla na ul. Skarbowej i kierowane są głównie do osób po 30 roku życia. Jeśli ktoś chciałby wesprzeć polską naukę ;) i przy okazji wykonać darmowe badania, proszę o kontakt ze mną na priva.
Wielce Wam oddana,
Madlen z domu Filip :P

2
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / 08.08 Starego Portu nie ma!
« dnia: 02 Sierpień 2012, 19:23:19 »
Halo moi drodzy!

Otóż zbliża się nieubłaganie dzień mojej 18-nastki :^o , dlatego też chętnych do świętowania razem ze mną zapraszam w najbliższą środę do klubu na małe co nieco w nowej odsłonie  :wink:

pozdrawiam,
Magda

3
Hajdpark / Prośba o pomoc w badaniach
« dnia: 30 Grudzień 2011, 22:46:28 »
Hej!
Bardzo Was proszę o przesłanie tej strony do wszystkich osób, które mogą być zainteresowane wzięciem udziału w projekcie dotyczącym prewencji nadciśnienia tętniczego.
http://nadcisnienie.awf.krakow.pl/
Pozdrawiam,
Magda  :)

4
Hajdpark / poszukiwany pokój
« dnia: 07 Styczeń 2010, 00:53:50 »
Hej,

Znajomy szuka pokoju 1-os lub miejsca w pokoju 2-os w okolicy ul. Warszawskiej albo gdzieś z łatwym dojazdem do niej. Jeśli ktoś ma jakieś informację, proszę o kontakt.

Pozdrawiam,
Magda  :)

5
Sprzęt / pękające płetwy
« dnia: 04 Marzec 2008, 10:25:36 »
mam pyatnie, co zrobic z pletwami, ktore po 2 miesiacach zczęły, pękać (a raczej jedna z nich), czy istnieje mozliwosc jakiejs reklamacji jesli zostaly kupione w magazynie i nie ma na nie paragonu ani nic takiego  :?: czy pozostaje mi tylko czekac i modlic sie by to pekniecie pozostalo takie jakie jest, bo jeszcze nie jest ono duze, ale boje sie, ze jeszcze po kilku basenach moze sie powiekszyc  :?

Strony: [1]