Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Aśka

Strony: 1 [2]
11
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne /
« dnia: 18 Marzec 2008, 08:50:45 »
popieram Agę, jeśli tylko warunki się utrzymają weekend po Świętach jak najbardziej  :D

12
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne /
« dnia: 13 Marzec 2008, 20:24:35 »
Mała zmiana nr.2 i optymistyczny komunikat śniegowy :D

Dzwoniła koleżanka obecnie śmigająca w Korbielowie - warunki podobno znacznie się poprawiły i ogólnie jest bardzo przyjemnie.Istnieje szansa,że po trawie jeździć nie będziemy  :wink:

I druga sprawa -mała zmiana.Po odespaniu wczorajszej "rybki" przypomniało mi się,że właściwie piątek mam wolny i wpadłam na genialny pomysł odwiedzenia tejże koleżanki i przy okazji osobistego sprawdzenia warunków zanim pojawią się Kraby :wink:  Skoro można wydłużyć weekend to grzechem byłoby nie skorzystać. Jadę do Korbielowa jutro z samego rana,tak więc w jedną stronę moje miejsce się zwalnia, przy czym mam nadzieję,że bez problemu spotkamy się na Hali Miziowej i że zabierzecie mnie z powrotem do Krakowa  :D Będę dzwonić do Was,a najpewniej do Agi, w sobotę to się jakoś umówimy.

No i mam nadzieję,że w ostatniej chwili nie zmienicie zdania i nie pojedziecie jednak na Kasprowy.... :wink:

13
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne /
« dnia: 09 Marzec 2008, 22:38:22 »
A myślałam,że  tej "zimy" śniegu już nie zobaczę... Jeśli tylko będzie dla mnie miejsce w jakimś środku transportu to z chęcią wybiorę się z Wami :D

Strony: 1 [2]