Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Dan

Strony: [1] 2 3 4
1
diveTarget.com


Cześć wszystkim!


Chciałbym Wam pokazać https://divetarget.com[/URL]

Owoc ponad dwu i pół letniej pracy nad globalną wyszukiwarką dedykowaną w 100% płetwonurkom oraz instruktorom.

Zbudowaliśmy darmową platformę ogłoszeniową, której celem jest integracja całej społeczności płetwonurków. Integracja poprzez aktywność.

Chcielibyśmy, abyście częściej jeździli na nurkowania w coraz to nowe miejsca, tak tanio jak to możliwe, dzieląc się kosztami.

Natomiast przede wszystkim chcemy pomóc instruktorom w ich pracy, dlatego jednocześnie zbudowaliśmy dedykowany oraz uniwersalny system rezerwacyjny dla kursów, komercyjnych wyjazdów i lokalnych ofert nurkowych.

Powyższy opis dosłownie w kilku procentach przedstawia to, co dla Was mamy.

Jesteśmy teraz w fazie przygotowań do oficjalnego startu z kampanią.
Nasz system jest gotowy od kilku dni, a już mamy kilkudziesięciu użytkowników.
Zbieramy ogłoszenia, aby mieć, co reklamować w sieci. – Ogłaszając się u nas za darmo – piszę tutaj do instruktorów – zyskacie dodatkową reklamę w sieci.

Natomiast my będziemy mieć czym przyciągnąć uwagę nowych płetwonurków.

Chciałbym tutaj zaznaczyć, że portal jest darmową platformą dla wszystkich i zawsze taką pozostanie. Jest to moja idea, jako pomysłodawcy oraz głównego inwestora projektu divetarget.com.

Osobiście, jako 18-letni chłopak zrobiłem divemastera odpracowując swoją licencję przez 2 miesiące w centrum nurkowym w Hurghadzie w 2004 roku – nie było mnie stać na nurkowanie, a miałem tyle szczęścia, że ktoś wziął mnie pod swoje skrzydła i zaproponował, dla mnie wtedy, układ idealny.
Każdy dzień pracy w tamtym sezonie wakacyjnym jak i w kolejnych, liczyłem zupełnie inaczej – nie ile zarobię, a ile zaoszczędzę nurkując za darmo w miejscu gdzie inni muszą płacić kilkadziesiąt dolarów za dzień.

Dedykuję ten portal wszystkim zawodowo związanym z nurkowaniem osobom oraz płetwonurkom, którzy szukają taniej alternatywy.
Tylko tam gdzie jest ruch, są okazje. Okazje na częstsze i tańsze nurkowania.Kawa na ławę.
Wprowadziliśmy gradację kont pod względem subskrypcji oraz prowizji od transakcji, mając na uwadze bardziej aktywnych instruktorów lub centra nurkowe, które będą potrzebowały dużej liczby ogłoszeń.

Przedstawiam krótką instrukcję, jak pomimo płatnych subskrypcji oraz prowizji od transakcji korzystać z naszego portalu ZA DARMO – nie wydając ani złotówki – dosłownie!

Mamy dwa konta:

Diver – dla licencjonowanych płetwonurków – każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma 30 ogłoszeń, w tym 1 Premium do wykorzystania w ramach darmowej subskrypcji Standard w skali roku. Po 366 dniach od daty rejestracji, subskrypcja się odnowi automatycznie, a konto otrzyma kolejny pakiet 30 + 1 ogłoszeń. I tak co roku. System rezerwacyjny jest całkowicie bezpłatny.

Instructor – dla licencjonowanych instruktorów – identycznie jak w przypadku konta Diver, każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma 30 ogłoszeń, w tym 1 Premium do wykorzystania w ramach darmowej subskrypcji Standard w skali roku. Po 366 dniach od daty rejestracji, subskrypcja się odnowi automatycznie, a konto otrzyma kolejny pakiet 30 + 1 ogłoszeń. I tak co roku.
Instructor – ma możliwość wystawiania ogłoszeń z płatną rezerwacją, od której nasz system podczas transakcji pobiera 10% lub 5% prowizji od kwoty rezerwacji, w zależności od posiadanej subskrypcji.
Wystarczy wystawiając ogłoszenie (kursu, wyjazdu, oferty lokalnej) zaznaczyć w formularzu „nie wymagam płatnej rezerwacji”. W takiej sytuacji system rezerwacyjny jest całkowicie dla Was bezpłatny.

Jeżeli jesteś bardziej aktywnym instruktorem i będziesz potrzebował większego pakietu ogłoszeń w postaci płatnej subskrypcji Silver lub Gold, wcale nie musisz kupować tej subskrypcji.
Możesz otrzymać za darmo Silver Pro, jeśli do 14.03.19 wystawisz u nas 6 dowolnych ogłoszeń!

Możesz otrzymać za darmo subskrypcję Silver Pro lub Gold Business z dłuższą datą ważności o dodatkowy rok, jeśli aktywujesz u nas darmowy pogram partnerski i zaprosisz do portalu swoich znajomych.

To bardzo proste:

Za 5 nurków dostaniesz Silver Pro na 2 lata.

Za 50 nurków dostaniesz Gold Business na 4 lata.

Każda zaproszona przez Ciebie osoba otrzyma Silver Pro na rok, jeżeli Ty jako polecający dostaniesz jedną z wymienionych subskrypcji.
Brakuje Ci znajomych? Możesz pisać artykuły u nas na blogu: 1 artykuł = 1 brakujący nurek do otrzymania Silver Pro. Więcej szczegółów na naszej stronie- powyższe oferty specjalne są skierowane dla kont zarówno Diver jak i Instructor.

Jak widzicie starałem się to tak poukładać, żeby zasady były jak najbardziej fair.
Żebyście nie musieli u nas wydawać pieniędzy, dzięki czemu my nie będziemy musieli wydawać ogromnych kwot na reklamy w sieci, a zyskamy popularność.

Lepiej przeznaczcie swoje środki na kolejne kursy, wyjazdy lub sprzęt nurkowy.
To wbrew pozorom jest bardzo ważne.Dla wszystkich Krabów udostępniam – support : tel. +48.533.007.126
Gdybyście mieli jakieś pytania lub potrzebowali pomocy.

Telefon jest czynny dla Was przez 7 dni w tygodniu od 10:00-18:00.
Numer ten będzie aktywny tak długo jak portal będzie w fazie beta.
Później przejdziemy na support przez formularz kontaktowy.

Będę się starał odpowiadać na Wasze pytania również tutaj na forum, wszystkie uwagi będą bardzo cenne.

Biorąc specyfikę pracy klubu Krabowego, informację o portalu kieruję bardziej w stronę wszystkich nurków niezawodowo związanych z branżą, aby mogli się organizować i jeździć częściej na niekomercyjne wyjazdy budżetowe.

Zapraszamy Was serdecznie.

https://divetarget.com[/URL]

2
Jak nie grałem od studiów, tak to trzeba będzie wrzucić na ruszt.

https://www.gram.pl/news/2018/12/15/subnautica-do-pobrania-za-darmo.shtml

Trailer wygląda zjawiskowo!!

3
Witam, wyjazd na Hermanice, szukam kogoś kto chciałbym wybrać się na deco nurka(120min), całość robimy w ekipie 5os. Lub opcja nr 2 dla dwóch osób o podobnych uprawnieniach- wtedy nurkujecie indywidualnie. Jeżeli jeszcze ktoś nie był, zaznajomię was z akwenem.
Wyjazd z Krakowa o 6:00 rano 25.06.17
Przyjazd na 9:00
Nurek 10:00-12:00
Powrót 15-16:00

Mam jedno miejsce dla "technicznego" lub dwa miejsca dla "singli"

tel,533.003.670 lub priv

- jak ktoś może proszę wrzućcie to na FB w niezmienionej formie.

5
Forum ogólne / Miksja wiosenna - jak długo trwa i czym się kończy
« dnia: 03 Kwiecień 2017, 18:54:08 »
Witam, kieruję to pytanie do osób które posiadają doświadczenie w nurkowaniu na płytki zbiornikach takich jak np. Bagry gdzie głębokość nie przekracza 9m.
tytułem wstępu:
Lody puściły około miesiąca temu, woda z 4 stopni zaczyna łapać w tym momencie ok. 7,5 C. widoczność jest rzędu 80cm do 1m.
Jeżeli wziąć pod uwagę przeciętne warunki atmosferyczne panujące w okresie wiosennym: jak częste deszcze i wiatry.

Moje pytanie brzmi:
1. Czy jest szansa, że na takich płytkich zbiornikach woda się w pewnym momencie wyklaruje zanim dojdzie do zakwitu. Mam na myśli przejrzystość porównywalna z listopadem ( 2-4m). Lub inaczej zapytam ( przyjmując brak opadów i mocnych wiatrów), czy stopniowy wzrost temperatury będzie rzutować na nieustannym pionowym ruchu wody w wyniku czego zawiesina będzie się utrzymywać w toni, aż do wyrównania temperatury w całym akwenie?
2. Czy w okresach słabych zim, gdy oblodzenie zbiorników było praktycznie zerowe, miksja wiosenna zachodziła mniej gwałtownie?

(Dla przejrzystości-Jak ja to widzę, zimna woda z topniejącego lodu (ok. 1 C), opada na dno podnosząc do góry osady denne wraz z cieplejszą wodą (ok. 4C).
Woda 4C" ogrzana poprzez falowanie i na słonecznie stopniowo podnosi swoja temperaturę przesuwając termoklinę coraz głębiej. Dochodzi czynnik ilości tlenu rozpuszczonego w wodzie, który wraz z temperaturą stanowi główny zapłon wiosennego rozwoju fitoplanktonu. O ile woda 4C" po okresie zimy, podniesiona z dna jest słabo natleniona. To czy można się spodziewać, że zanim rozwiną się korzystne warunki dla flory ustanie miksja, a akwen się choć na chwile ustabilizuje?

Czy ktoś się kiedyś wstrzelił w takie warunki podczas swoich nurkowań?


 

Dzięki z góry.


6
Hajdpark / Nurek w rzece - na wypasie
« dnia: 04 Styczeń 2017, 12:14:33 »
https://www.youtube.com/watch?v=ABmZdlZEZOY

- to jest to!- prędkość której bardzo brakuje mi pod wodą

7
Propozycja na świąteczna aktywność niekoniecznie przy stole.
Wybieram się na Bagry w sobotę albo w niedzielę rano, żeby skończyć w południe. Nurek najprawdopodobniej będzie podlodowy. Lód raczej nie jest gruby, ale jak coś to mam cały sprzęt (szpile, śruby, kołowrotki, piła spalinowa). Celem jest jak zwykle barka i obserwacja tego co pod nią siedzi i chillout. tel533,003,670 

8
Sprzęt / Nurkowanie z plecakiem - wersja Lite -
« dnia: 12 Grudzień 2016, 19:14:47 »
Przerzucam ostatnio dużo stron z branży i trafiłem na taki oto ciekawy produkt:

BCD w wersji PLECAK.

http://www.microdive.com/scuba/mini-b-bcds

yt:
https://www.youtube.com/watch?v=XEfzE3tdPD0

czy to się do czegoś nadaje sami oceńcie
mnie się to podoba ze względu na gabaryt, lekkość i prostotę

- ktoś zainwestował czas i pieniądze zapewne z myślą, że się sprzeda patent na pniu.. kolejny rodzynek:)

9
Sprzęt / Ciekawostka - radio i GPS dla nurków
« dnia: 09 Grudzień 2016, 13:54:03 »
Trafiłem na taka aukcje i pomsylalem ze sie podziele gdyz nigdy wczesniej nie widzialem takiego urzadzenia. Kiedys a moze i nadal, czestym zjawiskiem bylo przypadkowe porzucenie nurków na rafach przez zalogę łodzi która w zamęcie odpływała z nurkowiska. Mowa tu o komercyjnej masówce gdzie na jednym miejscu stoi kilka lodzi zaladowanych 30-40 nurkami. Przykladem moze być Hurghada. Zjawisko było tak czeste ze wyszedl z kilkanascie lat temu film Open water diver..przedstawial wlasnie taka sytuacje.-byl w polskich kinach!. Takie urzadzenie najprawdopodobniej zostalo zaprojektowane na taka ewentualnosc..

http://m.ebay.co.uk/itm/Nautilus-LifeLine-GPS-and-Marine-Radio-for-divers-/122260233922?hash=item1c77471ec2:g:cDoAAOSwtpZYSWXD&_trkparms=pageci%253Aa10fc8df-be0c-11e6-ae58-74dbd180cab2%257Cparentrq%253Ae39920ac1580a5e2a5616384ffdbf415%257Ciid%253A20

10
Witam, mam prośbę, (otóż język niemiecki jest mi mało znany), a trzymam w rękach teraz skafander, który nie posiada żadnych recenzji w sieci.

udało mi się znaleźć na yt taki oto film. https://www.youtube.com/watch?v=u8-dXPKkTLA

chciałbym wiedzieć na ile obiektywny jest ten gość który omawia wykonanie tego suchego. Głównie interesuje mnie jakość materiału, gramatura..
będę wdzięczny za pomoc
:)


Nikt nie szprecha po niemiecku...??

czasami odnoszę wrażenie, że post na forum ma równie mocny odbiór co kartka przyklejona na drzewie w środku lasu

Strony: [1] 2 3 4