Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - piroman

Strony: 1 [2]
11
Czołem

Jak samopoczucie po obozie? Ja na obozie miałem już dość nurkowania ale ten stan nie utrzymał się długo bo już mam ochotę na szperanie w Zakrzówku. A do czwartku to pewno będę na głodzie nurkowym. Mam nadzieję że nie tylko ja się uzależniłem i znajdzie się więcej bratnich dusz  [-o< W związku z tym jest propozycja zorganizowania w czwartek nurka. Spotkalibyśmy się na Zakrzówku o 18:00 tak żeby wszyscy pracujący zdążyli obrobić się. Pierwszy nurek jeszcze za widoku a drugi po zmierzchu. Planowany koniec operacji o godzinie 00.

Póki co są trzy osoby chętne na takiego nura: Sławek, Marta no i ja. Można się do nas dołączyć. Wszyscy są mile widziani, wystarczy mieć tylko chęć do nurkowania :) Bezkonfliktowość i poczucie humoru wskazane  :mrgreen:

Dla nie wtajemniczonych. Sprzęt z magazynu można pobierać w poniedziałki, środy i piątki wieczorami czyli jak ktoś chciałby się dołączyć i nie ma własnego sprzętu to powinien zdecydować się przed środą wieczorem. Bo wtedy będziemy pożyczać sprzęt.

Pozdrawiam i zapraszam

12
Szkolenia /
« dnia: 12 Maj 2006, 10:03:19 »
Cytat: "tatar"
Wykłady na P2 będą w poniedziałki i wtorki w drugiej połowie maja

Ile będzie tych wykładów i czego będą dotyczyły, czy to będą całkiem nowe zagadnienia czy tylko rozszerzone to co było na P1? I czy zaczynają się już od najbliższego tygodnia, bo druga połowa maja już się zaczyna.

Cytat: "tatar"
w połowie czerwca - egzamin.


No i będziecie nas w czerwcu egzaminami męczyć, bądźcie ludźmi ;) A tak na marginesie z tego co pamiętam to na obozie P2 też mieli egzamin. Tak na wszelki wypadek jakby im z głowy wyleciało ;)

13
Forum ogólne / propozycja kalendarza klubowego
« dnia: 13 Styczeń 2006, 00:34:49 »
Witajcie
 
Tak sobie siedzę i oglądam zdjęcia z nurkowań i wykonceptowałem że fajne by było wydać klubowy kalendarz z tymi zdjęciami. Wiem, że już jest trochę późno na takie rzeczy ale może by warto spróbować. Trzeba by rozglądnąć się za drukarnią zorientować się w cenie drukowania. Może poszukać jakiś sponsorów? Myślę, że sklepy nurkowe powinny się zgodzić na wspomożenie tak szczytnego celu. Zawsze można by umieścić ich logo na kalendarzu (jako sponsorów). W końcu w klubie są szkoleni nowi nuracze, których zaplecze sprzętowe jest totalnie puste. Ale najważniejsze pytanie jest skierowane do autorów zdjęć, czy by wyrazili zgodę na takie wykorzystanie ich skarbów. Każde zdjęcie mogło by być opatrzone stosownym opisem, typu kto jest autorem, co jest na zdjęciu, gdzie było zdrobnione itp.

pozdrawiam

Strony: 1 [2]