Autor Wątek: zatoki-ciśnienie  (Przeczytany 1946 razy)

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Re: zatoki-ciśnienie
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Kwiecień 2013, 10:28:56 »
przecież pisałem to w formie to żartu , oczywiście że trzeba iść do lekarza  :!: ja używam sporadycznie kombinacji cirus + wciąganie zimnej wody nosem i wypuszczenie ustami (patent sprzedał mi Robert) i nie miałem nigdy problemu z zatokami / przedmuchiwaniem itp. jeżeli siedzę w zimnej wodzie 2h to niestety w moim przypadku mały katar mam pod koniec nurkowania zawsze. a dzięki ww. zabiegom nie jest to dokuczliwe. ale jest to moja sprawa NIE  :!:  namawiam nikogo do stosowania ww. patentów jeżeli ktoś chce to robić to robi to na własna odpowiedzialność.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy

Offline martaz25

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 416
    • Zobacz profil
Re: zatoki-ciśnienie
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Kwiecień 2013, 15:52:57 »
Foka nie wszyscy, którzy czytają forum znają ciebie i twoje żarty, więc zastanów się czasem zanim coś napiszesz.
Maciej - myślę, że teraz wizyta u laryngologa i wyleczenie kataru/ zatok,  a potem stosowanie się do zasad bezpiecznego nurkowania - m.in. bycie w 100% zdrowym przed nurkowaniem, noszenie czapki po nurkowaniu czy zajęciach basenowych, itp,  pozwoli ci na bezpieczne kontynuowanie przygody z nurkowaniem.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline martaz25

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 416
    • Zobacz profil
Re: zatoki-ciśnienie
« Odpowiedź #12 dnia: 20 Kwiecień 2013, 15:56:32 »
Patryk ty i tak bujanie masz zapisane w nazwisku, więc nic nie poradzisz  :twisted: Działaj coś z tymi zatokami i wracaj do nurkowania . Tylko wiesz takiego konkretnego ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Re: zatoki-ciśnienie
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Kwiecień 2013, 17:14:47 »
:oops:  :smt089 trochę nie pomyślałem
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy