Autor Wątek: Ankieta nurkowa:))  (Przeczytany 1245 razy)

Offline solodusia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Ankieta nurkowa:))
« dnia: 16 Listopad 2011, 13:01:18 »
Witam!:)

Nazywam się Anna Sołoducha i jestem studentką II roku stacjonarnych studiów magisterskich na kierunku Geografia- specjalność Geografia regionalna i turystyka, na Uniwersytecie Wrocławskim. Przeprowadzam badania ankietowe na potrzeby mojej pracy magisterskiej o temacie:

"Współczesny obraz turystyki podwodnej na świecie, w świetle badań ankietowych wśród jej uczestników i literatury przedmiotu."    
                                                                             
     Byłoby mi bardzo miło, jeśli wypełniliby Państwo moją ankietę, ponieważ jest to trzon mojej pracy magisterskiej i bardzo mi na tym zależy:) Ankieta jest całkowicie anonimowa. Z góry dziękuję za pomoc i jako płetwonurek- życzę wszystkim cudownych, podwodnych krajobrazów, tajemniczych głębin i szczęśliwego wynurzenia :)Pozdrawiam


http://moje-ankiety.pl/respond-15948.html
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez solodusia »

Offline Yavox

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Listopad 2011, 23:17:28 »
Będąc na drugim roku badania empiryczne do magisterki robisz? Nie przez czwarty i piąty rok się pisze magisterkę, tylko już od trzeciego semestru studiów?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Yavox »

Offline solodusia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
:)
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Listopad 2011, 23:30:47 »
Jestem na II roku studiów magisterskich,czyli tak jakbym była na V roku jednolitych studiów:) ja miałam 3 lata studiów licencjackich, a potem I i II rok magisterskich:)dlatego nie mam IV i V roku:) Zatem zostało mi pół roku studiowania:)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez solodusia »

Offline solodusia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
:)
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Grudzień 2011, 12:19:13 »
Chciałabym bardzo podziękować za wypełnienie mojej ankiety nurkowej:)) Naprawdę bardzo mi Państwo pomogli:) Życzę zatem Wesołych Świąt , cudownych nurkowań w przyszłym 2012 roku i wystrzałowego Sylwestra!!:)
Brakuje mi jeszcze 19 ankiet także proszę wszystkich którzy jeszcze nie jej nie wypełnili o świąteczną przysługę:))

Pozdrawiam

Ania Sołoducha

http://moje-ankiety.pl/respond-15948.html
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez solodusia »

Offline murena

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 346
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1 CMAS, Normoxic Trimix IANTD
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Styczeń 2012, 18:33:18 »
no to wypełnione :)

z tymże - czy choć jedna osoba kiedyś przedstawi pracę swoją? dotychczas wszyscy tylko proszą o uzupełnienie ankiety a nikt NIGDY się nie pochwalił swoją pracą, mimo że niejeden obiecywał.

czy w Twoim przypadku będzie inaczej?

ps. pozdrowienia noworoczne!
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez murena »
Ebi odoredomo kawa-o idezu

Offline solodusia

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Ankieta nurkowa:))
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Styczeń 2012, 18:36:15 »
Oczywiście! W okresie wakacyjnym, kiedy już praca zostanie napisana i mam nadzieję- obroniona, chętnie podzielę się wynikiem pracy:) Postanowienie noworoczne!;) Dziękuję i pozdrawiam:)

Ania
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez solodusia »