Klub > Jubileusz 50-lecia Klubu

Re: Wydarzenia na 50-lecie

(1/14) > >>

Bartolomeo:
50 nurkowań na 50 metrów, każde trwające 50 minut :) jak kiedyś już proponowałem
dla uprawnionych na deko EAN 50 :)

serio, myślę o maratonie nurkowań głębokich który można by zacząć w styczniu a zakończyć do balu. Każdy chętny do udziału w maratonie (z uprawnieniami oczywiście :)) zgłaszałby akcję do koordynatora, a potem ogłaszał jej sukces, wrzucając na forum albo profil nura z komputera albo zdjęcie komputera z czasem i głębokością max. Założylibyśmy odpowiedni wątek na forum gdzie wrzucalibyśmy logi, zdjęcia, itp.
Myślę że mamy wystarczającą liczbę nurków którzy mogliby zrealizować te 50 nurków. Ja wziąłbym kilka na siebie :), od marca do września będziemy w USA, ale ze 2 wypady na Wetro dałbym radę zrobić :)
Dobry pomysł?

Poza tym, na 45 lecie napisałem serię artykułów do gazet nurkowych:
Nurkowanie
Podwodny Świat http://sea-fish.pl/?mod=news_show_ng&ac=more&id=183,
Wielki Błękit http://www.wielkiblekit.pl/archiwum/2009/wb_42_52009
oraz do Biuletynu AGH o klubie i jubileuszu. Nie było większych problemów z przychylnością wydawców, tym bardziej przy 50 leciu myślę że nikt nie odmówi. Trzeba się pochwalić jubileuszem i osiągnięciami klubu :)

jackdiver:

--- Cytat: "Bartolomeo" ---50 nurkowań na 50 metrów, każde trwające 50 minut :) jak kiedyś już proponowałem
dla uprawnionych na deko EAN 50 :)
--- Koniec cytatu ---
Dla podejmujących się tego wyczynu radziłbym jeszcze  wkalkulować kilka wizyt w komorze dekompresyjnej szczególnie dla osób nie posiadających uprawnień do deko. To też może być swego rodzaju swoisty rekord na 50 lecie Klubu.
Pozdrawiam Jacek 8)

ośmiorniczka:
to może po prostu 50 Krabowiczów równocześnie pod wodą ?:)

Bartolomeo:
Jacku, nie strasz od razu komorami. 50 minut to miałby być czas całego nurka, a nie denny :)
Ustalilibyśmy ramowy runtime, powiedzmy że czas denny ze względów bezpieczeństwa ograniczyłoby się do 3 min, potem wypłycenie i reszta nurka na płytkiej wodzie. Acha no i nie chodzi o to aby każdy zrobił po 50 nurków :) ale sumarycznie..

jackdiver:

--- Cytat: "Bartolomeo" ---Jacku, nie strasz od razu komorami. 50 minut to miałby być czas całego nurka, a nie denny :)
Ustalilibyśmy ramowy runtime, powiedzmy że czas denny ze względów bezpieczeństwa ograniczyłoby się do 3 min, potem wypłycenie i reszta nurka na płytkiej wodzie. Acha no i nie chodzi o to aby każdy zrobił po 50 nurków :) ale sumarycznie..
--- Koniec cytatu ---
Daleki jestem od straszenia ale pierwotny Twój plan był ryzykowny i nie dokładny
Natomiast przy czasie 3' to chyba przesada w drugą stronę znowu.
Windy nie są żadnym osiągnięciem
Realny wydaje się czas denny 15-20' z jednym gazem deco.
Pozdrawiam Jacek 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej