Autor Wątek: Targi Podwodna Przygoda a nurkowanie HSA  (Przeczytany 1455 razy)

Offline ośmiorniczka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 628
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Targi Podwodna Przygoda a nurkowanie HSA
« dnia: 24 Luty 2015, 21:29:31 »

Kraby
jak pewnie wiecie, w najbliższy weekend w Warszawie odbywają się targi nurkowe "Podwodna Przygoda" (więcej o targach na www.targinurkowe.pl).

W związku z tym chciałabym,  w imieniu Kasi Ombach, Joanny Herety oraz Tadeusza Masztalerza,  zaprosić Was serdecznie na spotkanie Instruktorów i Sympatyków HSA, czyli wszystkich, którym bliska jest idea nurkowania bez ograniczeń ;)


Na Targach swoje stoisko będzie miało "Stowarzyszenie To Ma Sens" ( www.tomasens.org.pl ),  której sercem i mózgiem jest Joanna Hereta , a Ojcem Opatrznościowym Tadeusz Masztalerz. Kasia Ombach dołączy do tego zacnego grona.
Spotykają się o godzinie 11.00 przy stoisku nr 21


Będzie to pierwsze spotkanie i będzie miało charakter towarzyski. Mamy nadzieję, że wymienimy się wiadomościami na temat Waszych i naszych planów nurkowych oraz przemyśleniami dotyczącymi dalszych kierunków rozwoju, waszych planów i pomysłów. Trochę opowiemy z Tadeuszem o Stowarzyszeniu HSA Polska i kursach instruktorskich HSA planowanych w 2015 roku.

Równocześnie zapraszamy na prezentację Joanny Herety „Dlaczego nurkowanie osób z niepełnosprawnością ma sens”, która odbędzie o godzinie 18.00. Po prezentacji planowana jest aukcja na rzecz Stowarzyszenia To Ma Sens.w razie pytań proszę o wiadomość na priv
"w miłości i nurkowaniu najważniejszy jest oddech"