Autor Wątek: Zapis do klubu  (Przeczytany 724 razy)

Offline Gelhrid

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Zapis do klubu
« dnia: 03 Sierpień 2013, 14:32:14 »
Witam,
po pierwsze chciałbym się przywitać, mam na imię Michał, rok temu studia skończyłem na agh i chcę się zapisać do klubu.
Z tego co czytałem rozumiem, że najpierw robi się kurs P1. Widzę, że jeden zaczyna się za niecały miesiąc jednak na niego akurat nie adm rady, dlatego pytam, zakładam, że z początkiem roku akademickiego będzie nowa rekrutacja na cały ten kurs tak jak jest to opisane na głównej stronie kraba, trwający przez rok akademicki. I teraz pytanie mam czekać na nowy semestr czy może wcześniej będzie taki kurs albo coś innego. I czy wtedy się zapisać do klubu czy być może już teraz.
Pozdrawiam Michał
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Chrupek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 44
    • Zobacz profil
Re: Zapis do klubu
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Sierpień 2013, 21:36:52 »
zwykle robienie P1 w krabie wygląda tak że najpierw uczestniczysz od października do maja/czerwca w szkoleniu basenowym, a sam kurs nurkowy robisz zaraz po szkoleniu lub na wakacyjnym obozie. I taki sposób Ci polecam. Chociaż podejrzewam że nikt Ci pójść prosto na nurkowania kursowe nie zabroni - w tamtym roku nurkowania na P1 odbywały się jeszcze na pewno końcem września.

A do klubu zapisuj się jak najszybciej, z uwagi na ludzi jakich tam można poznać ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »