Autor Wątek: Nowe koszulki?  (Przeczytany 11567 razy)

Offline mroowek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
    • http://www.deepdiversteam.prv.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Kwiecień 2006, 14:53:40 »
Tu jest pewien problem. Otoz polar "nurkowy" musi miec winstoper. Polar z windstoperem + nadruk wyjdzie tyle, ze nie bedziemy w stanie sprzedac nawet 10 sztuk, co przy minimalnym nakladzie 50 sztuk kompletnie sie nie oplaca. Juz lepiej zrobic naszywki i niech sobie kazdy sam naszyje na polar. Przypuszczam, ze nie bedzie sie dalo zejsc ponizej 300 zl.

Czapeczki to juz inna sprawa, nad tym moznaby sie zastanowic, tylko czy to ma sens? Czapeczki sa malo reprezentatywne, a zeby byly porzadne, a nie takie jak ostatnio to tez trzebaby na nie wydac min 80 zl za sztuke. Myslicie, ze znajdzie sie 50 chetnych? Osobiscie uwazam, ze to sredni pomysl, ale na pewno lepszy niz polary.

Koszulka, ewentualnie kubek jest najbardziej uniwersalny (niska cena i fajny efekt), tak wiec to najlepsze wyjscie. Moznaby tez zastanowic sie nad tymi nalepkami na samochody, tylko ilu z nas je ma :/

Moznaby zrobic koszulke wyprawowa Sycylia 2006
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez mroowek »

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Kwiecień 2006, 15:34:17 »
na jesieni tak wiele osob kupilo polary z Windstopperem, ktore Lukasz przywozil do magazynu, ze staly sie one niemal nieoficjalnym strojem klubowym :), wiec moze rzeczywiscie pora pomyslec o jakichs naszywkach zwlaszcza, ze mozna je naszyc, jesli ktos bedzie mial taki kaprys, takze na plecak, torbe etc...

zastanawiam sie czy nie warto by bylo wplesc gdzies w logo flage nurkowa, albo inny symbol (np. ubrac krabowi butle, albo chociaz maske), ktory na pierwszy rzut oka wskazywalby, takze osobom nieznajacym klubu np. obcokrajowcom, na profil naszej dzialalnosci...

a koszulke wyprawowa Sycylia 2006 chetnie nabede mimo, ze moj udzial w wyprawie bedzie, hmm... epizodyczny :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline Tomek Tatar

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1478
    • Zobacz profil
    • http://nurkowanie.tomasz-tatar.pl/
(Bez tematu)
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Kwiecień 2006, 17:11:25 »
Cytat: "mroowek"
Otoz polar "nurkowy" musi miec winstoper.
Dlaczego?

Cytat: "mroowek"
Juz lepiej zrobic naszywki i niech sobie kazdy sam naszyje na polar.

Ja myślałem o wykonaniu takiego maszynowego haftu każdemu na powierzonym polarze. Jeśli dobrze się orientuję, to główny koszt zamówienia takiego haftu, to przełożenie wzoru na zaprogramowanie maszyny, a później wykonanie kolejnych haftów to już drobne kwoty. Gdyby koszt jednostkowy udało się zbić do 10-20 zł, to chyba znaleźliby się chętni?

Najlepsze pozdrowienia.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Tomek Tatar »
Tomek Tatar

Offline mroowek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 616
    • Zobacz profil
    • http://www.deepdiversteam.prv.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Kwiecień 2006, 17:26:01 »
Cytat: "tatar"
mroowek napisał/a:
Otoz polar "nurkowy" musi miec winstoper.

Dlaczego?
Zeby dalo sie go uzywac przed i po nurkowaniu. Polar bez windstopera w przypadku morkego, zmarznietego nurka bylby jest jedynie na ozdobe. Nie zapewnia ani ochrony termicznej, ani ochrony przed przewianiem. No ewentulanie mozna go ubrac pod cos, ale wtedy robienie na nim haftu mija sie z celem. Poza tym nie jestem zwolennikiem robienia czegos badziewnego, co zniszczy sie po sezonie uzywania nawet, jezeli mialoby to byc taniej. Lepiej chyba wydac juz na cos, co sie do czegos przyda.

Cytat: "tatar"
Ja myślałem o wykonaniu takiego maszynowego haftu każdemu na powierzonym polarze
Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie tego, zeby 50 osob w jednym terminie dostarczylo swoje polary. Poza tym obawiam sie, ze zadna ceniaca sie firma nie przyjmie uzywanych rzeczy do przerobki.

Cytat: "tatar"
Gdyby koszt jednostkowy udało się zbić do 10-20 zł

Niestety nie ma szans az tak zbic ceny. Cena moglaby zaczynac sie w granicach pieciokrotnosci podanej przez Ciebie kwoty.

Piszac powyzsze uwagi mam na mysli firme zajmujaca sie produkcja materialow reklamowych, z uslug ktorej zwyczajowo korzystamy.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez mroowek »

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Kwiecień 2006, 19:20:31 »
Osobiście jestem za wszelakimi pomysłami,bo niestety jeszcze nic nie mam Krabowego oprócz plakatu :wink: , ale najbardziej bym się pisał na koszulkę i kubek... ceramiczny:wink:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!

Offline fiefiora

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #15 dnia: 05 Kwiecień 2006, 07:58:50 »
Tak na boku to ten krab ma taki usmiech...mi sie kojarzy z osmiorniczka od Macka i Macka firmowym usmiechem...
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez fiefiora »

Offline IWAN

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 615
    • Zobacz profil
    • http://www.alpintech.pl/index.php?d=katalog&k_id=32
(Bez tematu)
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Kwiecień 2006, 09:02:22 »
Jednym słowem : Uśmiech Krakena  :mrgreen:
A w temacie : To ja akurat kubków mam dużo w szafce a w czapce z daszkiem chodził nie bede bo głupio wygladam a ludzie sie boją że im radio wyrwe  :mrgreen: Windstopery to faktycznie nie do przeskoczenia cenowo . Ale polary czemu nie . Koszt polara w hurcie to ok 50-70 zł . Polar ma tą zalete ze szybko się w nim wysycha . A jak jest wiatr to się na niego wrzuca gore czy ortalion (wybrańcy moga takze wrzucic kultowa kurtałe pod tytułem STRAZ) i jest ok .
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IWAN »
Kontakt 609-207-256 lub biuro@alpintech.pl

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Kwiecień 2006, 11:28:23 »
Cytat: "IWAN"
Koszt polara w hurcie to ok 50-70 zł

obawiam sie, ze za takie pieniadze to nie kupimy, nawet w hurcie, polara tylko jakies wlosianki... robilismy cos takiego kiedys w klubie narciarskim i efekty, delikatnie rzecz biorac, pozostawialy nieco do zyczenia... :(

Cytat: "IWAN"
wybrańcy moga takze wrzucic kultowa kurtałe pod tytułem STRAZ


ale tylko pod warunkiem, ze bedzie na niej krabowa naszywka :D

jak tak dalej pojdzie to sobie wszyscy porobimy dziary krabowe na, za przeproszeniem, zadku, zeby nawet w stroju Adama (albo jeszcze lepiej Ewy :)) mozna bylo nas zidentyfikowac... hmm, w sumie to czemu nie?? :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline Gracek

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Kwiecień 2006, 13:00:00 »
Wyłagodzilem tak zeby bylo milsze dla oka i zmienilem czcionke na Oz Handicraft jesli musi byc taka uzywanai poprawilem co nie co. Usmiechu Krakena nie zmienilem  :)

http://mars.iti.pk.edu.pl/~gracjan/logo_black_4.gif

Co do koszulek to ja chetnie bym zakupil i duzo ludzi z zerowki rowniez  takze 50 sztuk to wedlug mnie moglo rozeszloby sie szybciutko. Wiele osob nic jeszcze nie ma Krabowskiego.

Co do haftow to spytam sie dokladnie kolegi bo on sie tym zajmuje ile to dokladnie wychodzi ale z tego co wiem to male chawty przy duzej ilosc (chyba pow>200) wychodzily cos 3 zeta(np takiego logo Reeboka).
Takze nie sadze ze haft bedzie kosztowal 50 zeta:) Mowie tutaj o nie uzywanych rzeczach.
Chyba ze mi sie cos pomylilo;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Gracek »

Offline Malysz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 617
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Kwiecień 2006, 13:16:08 »
Mnie sie podoba  =D>
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Malysz »
\"Rzeczy poważne należy traktować lekko\"