Autor Wątek: Nowe zdjęcia w galerii  (Przeczytany 17105 razy)

Offline fiefiora

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Luty 2006, 18:33:06 »
Spróbowałbys mieć pretensje :P
Tomku zeby bylo jasne- traktuje ten caly sporek tak mało poważnie jak się da, po prostu siedzę przymusowo w domu i już mnie roznosi...:) a swoją drogą znasz takie powiedzonko, że z braku laku....? nie do końca nam(też dostałam doł apki jakiegoś głupojaśka) te zdjęcia wyszły jak trzeba. Jak już wiemy, Roman zrobil filmiki, a cos trzeba było zamieścić...
Poza tym JA sądzę, że są super =D>  gdy mnie będziesz szkolil z fotografii podwodnej w przyszłości ( o ile będe w stanie opanować rzeczy tak przydatne w tej materii jak niewiercenie sie i spokoj, cierpliwosc tudziez wyciszenie) wówczas bedziesz się mógl mnie czepiac ile dusza zapragnie o oczy uszy i cokolwiek ci do głowy przyjdzie...

a może je że tak z pewna taka niesmiałością... wyfotoszopimy?dorysujemy komu trzeba oczka, nóżki rączki, macki itp?
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez fiefiora »

jazz

  • Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Luty 2006, 22:46:30 »
Cytat: "tatar"
Wszystko ładnie, pięknie, że nam galeria rośnie w siłę, ale sugerowałbym odrobinę krytycyzmu odnośnie wrzucanych zdjęć.
Popieram.
Cytat: "tatar"
Z drugiej strony "Niesamowita atmosfera" mogłoby spokojnie być zdjęciem miesiąca, nawet pomimo swojej niepodwodności. Jest super.

Byłoby lepsze gdyby operator nie zapomniał przestawić balansu bieli (bez złośliwości) :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez jazz »