Autor Wątek: Koparki  (Przeczytany 43961 razy)

Offline piroman

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 304
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #70 dnia: 27 Sierpień 2006, 12:15:13 »
Fajnie było, ale się skończyło. Widoczność była dobra pomimo tłumów, ludu tak jak tydzień temu na Zakrzówku. Po nurkowaniu było grillowanie i wygrzewanie się w promieniach słońca.

Wieczorkiem po odstawieniu samochodów spotkaliśmy się w Re na omówienie nurkowania i odprawę wieczorną ;) No i oczywiście żeby świętować urodziny Pawła.

Potem okazało się że w Re jest pokaz filmów nakręconych przez ludzi podróżujących stopem :shock: po Afryce i Azji. Zrobiły na mnie wrażenie te krótkie filmiki. Na filmie z Nepalu było widać jakieś spore jeziorka, ciekawe jakie są głębokie :) Kiedy jedziemy obczaić jeziora Himalajów? Może za dwa weekendy bo w ten najbliższy musze jechać do domu ;)

Pozdrówka i do następnego
Dasz nur!!
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez piroman »
Jasio po podpaleniu stodoły: „no tak podpalić to nie miał kto ale grzać się przyszli wszyscy” \"8)\".

PabloSz1970

  • Gość
(Bez tematu)
« Odpowiedź #71 dnia: 27 Sierpień 2006, 15:32:27 »
Bylo bardzo sympatycznie. Kopary robia wrazenie. Pogoda nawet dopisala.
Dzieki wszystki uczestnikom za "odspiewanie"  100 lat- bylo mi bardzo milo, oraz za wieczorne piwko. Czy sa juz jakies nowe propozycje??

PZDR
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez PabloSz1970 »

Offline aga

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Sierpień 2006, 12:24:04 »
Dzięki za nura i za "odprawę wieczorną ;) "

 :mrgreen:

co do filmów, to następnego dnia rano chwilę mi zajęło zanim sobie wszystko  poukładałam i uświadomiłam, że ludzie w przedziwnych strojach, biorący ślub w okularach przeciwsłonecznych i za dużych adidasach, kury składane w ofierze, tańce rytualne itd. to nie był jakiś mój "odjechany" sen....  :mrgreen:

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez aga »

Offline iza

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 7
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Sierpień 2006, 19:33:48 »
Widzę, że było ciekawie...  Szkoda, że nie dotarłam!
Mam nadzieję, że wkrótce znowu spotkamy się na jakimś nurze :)  Są już jakieś wstępne plany??
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez iza »

Offline IrenaJ

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 17
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #74 dnia: 28 Sierpień 2006, 20:42:23 »
Fajnie, że Wam się udało. Też żałuje, że nie byłam... a najgorzej, że nie wiem kiedy będe mogła znów nurkować  :cry:  :cry:  :cry:
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez IrenaJ »
Usus magister est optimus

Offline aga

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 53
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #75 dnia: 30 Sierpień 2006, 01:01:22 »
Cytat: "iza"
Są już jakieś wstępne plany??

Wstępnie rozmawialiśmy o 9-10.09 bo w najbliższy łikend kilka osób (z tych, które nurkowały poprzednio) robi sobie przerwę na wyjazdy do domu, w góry, Mazury itp.
A tak naprawdę to ściemniamy i na pewno wszyscy spotkamy się na "Sopot Festiwal"   :wink:  

pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez aga »