Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - miłosz

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
61
ZAPROSZENIE


   W imieniu Organizatorów zawodów mam zaszczyt zaprosić Koleżanki
i Kolegów do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Polski Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego - I Międzynarodowych Otwartych Mistrzostwach Gdyni
w długodystansowym pływaniu w płetwach na wodach Zatoki Gdańskiej
w Gdyni wzdłuż Bulwaru Nadmorskiego im. F. Nowowiejskiego 20 czerwca 2009 roku.
Start i meta: plaża Marina w Gdyni Śródmieściu.
   
Głównym organizatorem zawodów jest Morski Klub Płetwonurków "FLOTA" Gdynia Oddział PTTK Marynarki Wojennej przy współudziale Gdyńskiego Ośrodka Sportu
i Rekreacji i Marynarki Wojennej RP. Będzie to jedna z największych imprez sportowych
w pływaniu w płetwach organizowana po raz pierwszy na wybrzeżu
w Gdyni i w Kraju. W tym roku ujęta w Kalendarzu imprez rekreacyjnych i sportowych Oddziału PTTK Marynarki Wojennej na 2009 rok.

   Organizacja tej imprezy sportowej ma na celu: uświetnić obchody
„Dni Morza i Święta Marynarki Wojennej”, popularyzację płetwonurkowania - wśród młodzieży jako dyscypliny sportowej, rekreacyjnej i zawodowej, promocja Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego wśród młodzieży, promocja regionu i miasta Gdyni, integrację środowisk sportowych i służb mundurowych, próba pokonania sił natury oraz własnych słabości, konfrontacja sportowa uczestników, propagowanie zdrowego
i aktywnego stylu życia, wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach.
   
   Spodziewany jest liczny udział zawodników we wszystkich kategoriach wiekowych, jak również widzów i sympatyków płetwonurkowania. Zawody przeprowadzone zostaną zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 06.05.1997 roku Dziennik Ustaw Nr 57. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie imprezy sportowej jest Kierownik Zawodów wiceprezes Zarządu Oddziału PTTK Marynarki Wojennej Krzysztof Saracen
/tel. 668 124 060/.

   Przedstawiając Państwu krótką informację o imprezie sportowej,
w imieniu Organizatorów mam zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału
w długodystansowym pływaniu w płetwach na wodach Zatoki Gdańskiej w Gdyni
   
   Udział Państwa w przedsięwzięciu byłby wspaniałą okazją do promocji płetwonurkowania wśród młodzieży, mieszkańców Gdyni i licznie przybyłych turystów
z kraju i za granicy.
   
   Uwzględniając Państwa przychylność i dotychczasowe zamiłowanie
do płetwonurkowania Wspólnie możemy uczynić tę dyscyplinę sportową wielką
i wspaniałą. Wyrażając nadzieję, że zawody w długodystansowym pływaniu w płetwach
na wodach Zatoki Gdańskiej w Gdyni znajdą zainteresowanie Państwa pozostaję z wyrazami szacunku.

Z poważaniem
Kierownik Zawodów
Krzysztof Saracen

62
Forum ogólne / Krabowa Baza Osobowa
« dnia: 26 Kwiecień 2009, 22:31:10 »
Drodzy Krabowicze.

Jesteśmy na etapie projektowania/tworzenia/wdrażania w życie bazy osobowej naszych klubowiczów. Ma ona na celu zebranie informacji o Was, danych kontaktowych, stopni jakie posiadacie, specjalizacji, daty i miejsca gdzie ukończyliście kurs. Ma ona ułatwić kontakt z klubowiczami. Będzie do wglądu przez Zarząd jak i częściowo przez Was samych.

Piszę tą inforamcję tutaj, w celu zasięgnięcia opinii od Was, abyście zasugerowali pomysły, sugestie i pomogli w ten sposób w jej tworzeniu.

Pozdrawiam serdecznie i czekam z nicierpliwością na Waszą fantazję i pomysły :D

63
Szkolenia / Kurs Sternika Motorowodnego
« dnia: 21 Kwiecień 2009, 13:55:05 »
Mamy możliwość zorganizowania kursu sternika motorowodnego. Przypominam, że kurs ten jest wymagany przy ubieganiu się o stopień P3. Wszyscy chętni proszę piszcie w tym temacie, zgłaszajcie się telefonicznie lub w klubie.

Termin do ustalenia (najlepiej do końca maja)

Koszt kursu: 600zł, dla uczestników do 26 roku życia z legitymacją studencką lub szkolną zniżka 125zł.

Pozdrawiam

64
Akcje klubowe / Powitanie wiosny:)
« dnia: 06 Kwiecień 2009, 17:22:16 »
Mam niezwykłą przyjemnośc zaprosić Was Drogie Kraby jak i nie tylko na imprezę, która odbędzie się w Gwarku w dniu 17 kwietnia.

Start imprezy godz. 2030
Wejście na hasło KRAB.

Standardowo jedna beczka piwa GRATIS!!!

Zapraszamy serdecznie!!!

65
Akcje klubowe / Sezon grillowy czas rozpocząć
« dnia: 02 Kwiecień 2009, 12:42:15 »
Jutro wieczorem przed magazynem tj. w piątek planujemy rozpocząć sezon grillowy 2009. Klub gwarantuje grilla ( jako przedmiot) oraz węgiel. Każdy we własnym zakresie zobowiązany jest do przyniesienia półproduktów, tzn. kiełbaska, kurczaczek, karczek, czy co tam wolicie, ketchup, chrzan, musztarda plus wiadome płyny co by w gardle nie zaschło od chleba  :wink:

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia

66
Akcje klubowe / Tornala - Słowacja
« dnia: 30 Marzec 2009, 12:11:47 »
Drodzy Klubowicze, w najbliższy weekend lub pierwszy weekend po Wielkiejnocy, planujemy wyjazd do Tornali na Słowację (sobota-niedziela).

Szerszy opis akwenu: TUTAJ

Chętni zgłaszać się.

Pozdrawiam

67
Aktualności / Dni otwarte AGH
« dnia: 22 Marzec 2009, 13:39:52 »
W najbliższy piątek, tj. 27 marca między godz. 9, a 14 w pawilonie A-0 AGH odbywać się będą Dni Otwarte AGH. Tradycyjnie jak co roku swoje stoisko posiadać będzie KRAB. Wszystkie osoby chętne do pomocy jak i przesiadywania na stoisku w trakcie gorąco zapraszam.

Wszystkich chętnych proszę o deklarację w jakich godzinach mogą zjawić się w A-0.

Pozdrawiam

68
Hajdpark / Polska-San Marino
« dnia: 03 Marzec 2009, 23:35:31 »
1 kwietnia o godz. 20:30 na Stadionie Miejskim w Kielcach odbędzie się mecz Reprezentacji Polski z San Marino w ramach El. MŚ 2010. Zamówienia indywidualne na bilety (do 5 sztuk) realizowane będą przez stronę internetową www.kupbilet.pl od 7 marca do wyczerpania puli (decyduje kolejność zgłoszeń). Ceny biletów: 150, 130, 90, 80, 60 oraz 40 PLN. Do zakupu niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska i numeru PESEL. Sprzedaż bezpośrednia biletów w kasach stadionu, w dniach 30 i 31.03.2009 r., będzie miała miejsce tylko wtedy, gdy po zakończeniu procesu zamówień elektronicznych pozostaną jeszcze wolne wejściówki.


Kto chętny??

Pozdrawiam

69
Hajdpark / Zaginęły płetwy Cressi
« dnia: 04 Luty 2009, 15:54:03 »
Piszę w imieniu naszego byłego Prezesa Grzegorza.

Ktoś pożyczył od niego płetwy Cressi Gara, te długie do freedivingu koloru szarego i do tej pory nie oddał. Proszę o oddanie w terminie pilnym  :!:  :!:  :!:

Pozdrawiam

70
Sprzęt / Pasy do butli
« dnia: 03 Luty 2009, 17:13:40 »
Osoby, które zamawiały pasy do butli w sztuk ilości 1, informuję, że są one do odbioru w magazynie - po uregulowaniu należności w wysokości 41zł. Wiem, że jest to Paweł Sz. oraz ktoś jeszcze:)

Pozdrawiam

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11