Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - maciek

Strony: [1]
1
Hajdpark / potrzebny fachowiec od obróbki skrawaniem
« dnia: 10 Listopad 2009, 14:27:22 »
witam

jako że uszkodziłem obudowe mojej backup'owej latarki a nie uśmiecha mi sie wywalać ponad dwie stówki na nową, poszukuje jakiegoś fachowca który by był w stanie dorobić rzeczoną obudowę z aluminium zakres prac to mniej wiecej rurka średnicy około 3-4cm z jednej strony z gwintem a z drugiej zamknięta.

w związku z tym moje pytanie: znacie kogoś kto by takową część dorobił?
w rozsądnych pieniądzach

pozdrawiam

Maciek

2
Forum ogólne / Topielec na Wiśle
« dnia: 18 Lipiec 2008, 15:35:31 »
witam

czy ktoś z Krabowiczów wczoraj brał udział w akcji wyciągania niedoszłego topielca z wisły w okolicy mostu Piłsudskiego, kumpel wskakiwał po gościa do wody i podobno jak przypłyneła wodna to chopaki byli w krabowych koszulkach. Kolega chciał sie dowiedzieć czy z gosciem wszystko ok.


pozdrawiam

3
Szkolenia / Nurkowanie zerówki
« dnia: 11 Maj 2007, 10:51:20 »
czy ktoś sie wybiera jutro do trzebini bo ja bym sie kopnoł raz nurkowałem w tym zbiorniku. A pozatym gril bedzie

Pozdrawiam

4
witam
jedziemy z Robertem do Hermanic w poniedziałek lub wtorek (termin do dogrania) poszukujemy dwóch osób chcących sie dołączyć, stanowiących autonomiczną parę nurkową. wyjazd nie komercyjny dzielimy koszty po równo a za reszte walimy browary (Robercik co drugi bo prowadzi).

Panowie aspiranci P3 zgłaszać sie!!!!!  

pozdrawiam

5
Forum ogólne / zdjęcie w Nurkowaniu
« dnia: 06 Grudzień 2006, 23:27:27 »
nie wiem czy ktoś prócz autora zauważył, ale zdjęcie Tomka Tatara ukazało sie w listopadowym numerze miesięcznika Nurkowanie, co bardzo mnie cieszy a napewno niektórym, da nowy impuls do walki o coraz to lepsze efekty podwodnej pstrykanki :wink:

pozdrawiam

6
Sprzęt / co najpierw buty czy płetwy?
« dnia: 20 Czerwiec 2005, 12:20:01 »
witam
zastanawiam sie nad kupnem butów i płetw paskowych i tu pojawiają sie moje wątpliwości w jakiej kolejności dokonywać zakupów, zamierzam płetwy kupić gdzieś w internecie i nie wiem czy kupić je najpierw i do nich dobrac buty czy odwrotnie wdzieczny bym był za jakieś sugestie

7
Forum ogólne / zmiany w cmasie
« dnia: 22 Kwiecień 2005, 15:23:34 »

Strony: [1]