Autor Wątek: Globalna platforma dla wszystkich nurków - zwłaszcza z Kraba:) diveTarget.com  (Przeczytany 2609 razy)

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
diveTarget.com


Cześć wszystkim!


Chciałbym Wam pokazać https://divetarget.com[/URL]

Owoc ponad dwu i pół letniej pracy nad globalną wyszukiwarką dedykowaną w 100% płetwonurkom oraz instruktorom.

Zbudowaliśmy darmową platformę ogłoszeniową, której celem jest integracja całej społeczności płetwonurków. Integracja poprzez aktywność.

Chcielibyśmy, abyście częściej jeździli na nurkowania w coraz to nowe miejsca, tak tanio jak to możliwe, dzieląc się kosztami.

Natomiast przede wszystkim chcemy pomóc instruktorom w ich pracy, dlatego jednocześnie zbudowaliśmy dedykowany oraz uniwersalny system rezerwacyjny dla kursów, komercyjnych wyjazdów i lokalnych ofert nurkowych.

Powyższy opis dosłownie w kilku procentach przedstawia to, co dla Was mamy.

Jesteśmy teraz w fazie przygotowań do oficjalnego startu z kampanią.
Nasz system jest gotowy od kilku dni, a już mamy kilkudziesięciu użytkowników.
Zbieramy ogłoszenia, aby mieć, co reklamować w sieci. – Ogłaszając się u nas za darmo – piszę tutaj do instruktorów – zyskacie dodatkową reklamę w sieci.

Natomiast my będziemy mieć czym przyciągnąć uwagę nowych płetwonurków.

Chciałbym tutaj zaznaczyć, że portal jest darmową platformą dla wszystkich i zawsze taką pozostanie. Jest to moja idea, jako pomysłodawcy oraz głównego inwestora projektu divetarget.com.

Osobiście, jako 18-letni chłopak zrobiłem divemastera odpracowując swoją licencję przez 2 miesiące w centrum nurkowym w Hurghadzie w 2004 roku – nie było mnie stać na nurkowanie, a miałem tyle szczęścia, że ktoś wziął mnie pod swoje skrzydła i zaproponował, dla mnie wtedy, układ idealny.
Każdy dzień pracy w tamtym sezonie wakacyjnym jak i w kolejnych, liczyłem zupełnie inaczej – nie ile zarobię, a ile zaoszczędzę nurkując za darmo w miejscu gdzie inni muszą płacić kilkadziesiąt dolarów za dzień.

Dedykuję ten portal wszystkim zawodowo związanym z nurkowaniem osobom oraz płetwonurkom, którzy szukają taniej alternatywy.
Tylko tam gdzie jest ruch, są okazje. Okazje na częstsze i tańsze nurkowania.



Kawa na ławę.
Wprowadziliśmy gradację kont pod względem subskrypcji oraz prowizji od transakcji, mając na uwadze bardziej aktywnych instruktorów lub centra nurkowe, które będą potrzebowały dużej liczby ogłoszeń.

Przedstawiam krótką instrukcję, jak pomimo płatnych subskrypcji oraz prowizji od transakcji korzystać z naszego portalu ZA DARMO – nie wydając ani złotówki – dosłownie!

Mamy dwa konta:

Diver – dla licencjonowanych płetwonurków – każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma 30 ogłoszeń, w tym 1 Premium do wykorzystania w ramach darmowej subskrypcji Standard w skali roku. Po 366 dniach od daty rejestracji, subskrypcja się odnowi automatycznie, a konto otrzyma kolejny pakiet 30 + 1 ogłoszeń. I tak co roku. System rezerwacyjny jest całkowicie bezpłatny.

Instructor – dla licencjonowanych instruktorów – identycznie jak w przypadku konta Diver, każdy zarejestrowany użytkownik otrzyma 30 ogłoszeń, w tym 1 Premium do wykorzystania w ramach darmowej subskrypcji Standard w skali roku. Po 366 dniach od daty rejestracji, subskrypcja się odnowi automatycznie, a konto otrzyma kolejny pakiet 30 + 1 ogłoszeń. I tak co roku.
Instructor – ma możliwość wystawiania ogłoszeń z płatną rezerwacją, od której nasz system podczas transakcji pobiera 10% lub 5% prowizji od kwoty rezerwacji, w zależności od posiadanej subskrypcji.
Wystarczy wystawiając ogłoszenie (kursu, wyjazdu, oferty lokalnej) zaznaczyć w formularzu „nie wymagam płatnej rezerwacji”. W takiej sytuacji system rezerwacyjny jest całkowicie dla Was bezpłatny.

Jeżeli jesteś bardziej aktywnym instruktorem i będziesz potrzebował większego pakietu ogłoszeń w postaci płatnej subskrypcji Silver lub Gold, wcale nie musisz kupować tej subskrypcji.
Możesz otrzymać za darmo Silver Pro, jeśli do 14.03.19 wystawisz u nas 6 dowolnych ogłoszeń!

Możesz otrzymać za darmo subskrypcję Silver Pro lub Gold Business z dłuższą datą ważności o dodatkowy rok, jeśli aktywujesz u nas darmowy pogram partnerski i zaprosisz do portalu swoich znajomych.

To bardzo proste:

Za 5 nurków dostaniesz Silver Pro na 2 lata.

Za 50 nurków dostaniesz Gold Business na 4 lata.

Każda zaproszona przez Ciebie osoba otrzyma Silver Pro na rok, jeżeli Ty jako polecający dostaniesz jedną z wymienionych subskrypcji.
Brakuje Ci znajomych? Możesz pisać artykuły u nas na blogu: 1 artykuł = 1 brakujący nurek do otrzymania Silver Pro. Więcej szczegółów na naszej stronie- powyższe oferty specjalne są skierowane dla kont zarówno Diver jak i Instructor.

Jak widzicie starałem się to tak poukładać, żeby zasady były jak najbardziej fair.
Żebyście nie musieli u nas wydawać pieniędzy, dzięki czemu my nie będziemy musieli wydawać ogromnych kwot na reklamy w sieci, a zyskamy popularność.

Lepiej przeznaczcie swoje środki na kolejne kursy, wyjazdy lub sprzęt nurkowy.
To wbrew pozorom jest bardzo ważne.



Dla wszystkich Krabów udostępniam – support : tel. +48.533.007.126
Gdybyście mieli jakieś pytania lub potrzebowali pomocy.

Telefon jest czynny dla Was przez 7 dni w tygodniu od 10:00-18:00.
Numer ten będzie aktywny tak długo jak portal będzie w fazie beta.
Później przejdziemy na support przez formularz kontaktowy.

Będę się starał odpowiadać na Wasze pytania również tutaj na forum, wszystkie uwagi będą bardzo cenne.

Biorąc specyfikę pracy klubu Krabowego, informację o portalu kieruję bardziej w stronę wszystkich nurków niezawodowo związanych z branżą, aby mogli się organizować i jeździć częściej na niekomercyjne wyjazdy budżetowe.

Zapraszamy Was serdecznie.

https://divetarget.com[/URL]
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2019, 19:56:06 wysłana przez Dan »
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein

Offline Kacanka

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 12
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: Początkujący
Odp: Globalna platforma dla wszystkich nurków - zwłaszcza z Kraba:) diveTarget.com
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2020, 17:24:36 »
Dzięki za informacje, na pewno się przyda.
___________________
układanie parkietu w Katowicach i okolicy
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec 2021, 13:59:58 wysłana przez Kacanka »