Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kirdan

Strony: [1] 2
1
Akcje klubowe / Czwartkonur, S02E02
« dnia: 19 Czerwiec 2017, 13:17:42 »
Zapraszam na kolejnego Czwartkonura na Zakrzówku, 22. czerwca.

Spotykamy się o 17:30 w zarezerwowanej na hasło "Tomek Krab" wiacie 4A/4B. Po odprawie i podziale na grupy, najpóźniej o 18:30, wchodzimy na dzienne nurkowanie.

Drugie nurkowanie będzie nurkowaniem nocnym, a rozpoczniemy je około 21:00. Koniecznie zatem zabierzcie ze sobą latarki.

Cały sprzęt należy pobrać z klubu we środę, dzień przed akcją nurkową, w godzinach otwarcia magazynu, a zwrócić - w piątek.

Jeśli ktoś nie ma samochodu i potrzebuje transportu sprzętu, z pewnością klub pomoże Wam to zorganizować. Dajcie znać w komentarzach poniżej, a ktoś z klubu dostarczy Wam sprzęt na nurkowisko. Natomiast podwózkę na Zakrzówek załatwiajcie między sobą indywidualnie.

Wpisujcie się, proszę, do tabelki na Googlach, żeby ułatwić nam sprawne zaplanowanie dla Was bezpiecznego Czwartkonura: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1yyMJ1bxwbIp84Hfi69xtpwnfCWCHa_BJJtmvtQVwzDw/

2
Akcje klubowe / Czwartkonur, S02E01
« dnia: 05 Czerwiec 2017, 19:27:14 »
Kontynuując zapoczątkowaną w zeszłym roku tradycję Czwartkonurów, zapraszamy z Maciejem Kondziołką na Zakrzówek 15. czerwca.

Jak zwykle spotykamy się o 17:30. Będziemy mieli zarezerwowaną wiatę. Po odprawie i podziale na grupy, koło 18:00, wchodzimy do wody po raz pierwszy na dzienne nurkowanie. Drugie nurkowanie również planujemy zrobić dzienne, zaczynając przed 20:00 i kończąc jeszcze przed zachodem słońca. Jednak na wszelki wypadek zabierzcie latarki, które zresztą zawsze warto ze sobą mieć.

Zapraszamy zwłaszcza świeżo upieczonych płetwonurków P1.
Taka informacja: sprzęt należy pobrać z klubu we środę, dzień przed akcją nurkową, w godzinach otwarcia magazynu.

Poniżej link do tabelki na Googlach. Wpisujcie się do niej, proszę, żeby ułatwić nam zaplanowanie dla Was bezpiecznej i sprawnej akcji nurkowej:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1D_W475nvWUVPCn5XU4NTqyzdeLLOHPXgLn2y8YhJ-8c/

3
Akcje klubowe / Krabowa impreza airsoftowa, III edycja
« dnia: 27 Maj 2017, 14:52:18 »
Powielam tutaj info z Facebooka dotyczące wyboru terminu gry w czerwcu.

Pogoda w tym roku w końcu zaczyna wyglądać rozsądnie, więc wreszcie będzie można pograć w airsofta we w miarę ludzkich warunkach. Planuję zorganizować jedną grę na miesiąc przez okres wakacyjny, tj. czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień. W grę wchodzą soboty i niedziele.

Poniżej link do ankiety dotyczącej terminu w czerwcu. Wybierajcie odpowiadające Wam dni.

http://doodle.com/poll/cn2d967gegy774ag

4
Akcje klubowe / Krabowa impreza airsoftowa, II edycja
« dnia: 02 Sierpień 2016, 23:00:24 »
Dla tych, co nie mają FB, poniżej informacja nt. drugiej imprezy airsoftowej, którą planujemy na 13. sierpnia.

Gramy w Lesie Chorowickim koło Krakowa. Dokładne współrzędne miejsca spotkania: 49°57'24.7"N 19°51'24.0"E. Kto był ostatnio, wie, jak trafić.

Oczywiście, kontynuujemy wątek zmagań komandosów z Formozy z terrorystami z KPA.

Spotykamy się o 10:00, zaczynamy grę po odprawie i omówieniu scenariusza, po 10:30. Kończymy najpóźniej o 15:00 lub kiedy skończy się amunicja. Co do grilla, ostatnio nie wyszło ze względu na pogodę, więc tym razem nie będziemy ryzykować i odpuszczamy. :)

Lista z podziałem na drużyny jest tutaj: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gjwLtaFC_GfxY2tN4SEItRiZqlDjMo-mSEQ8EWdWHWg/

Jak poprzednio, dla ludzi, którzy potrzebują wypożyczyć sprzęt, dysponuję 22 sztukami replik. Ludzie z własnymi replikami: bez limitu ilościowego.

5
Akcje klubowe / Krabowa impreza airsoftowa
« dnia: 21 Czerwiec 2016, 12:21:56 »
Jak wiadomo, nie samym nurkowaniem człowiek żyje, więc w sobotę 16. lipca organizujemy airsoftowe strzelanie w lesie pod Krakowem.

Poniżej przeklejam info z wydarzenia na Facebooku, bo podobno jeszcze żyją ludzie, którzy nie posiadają tam konta.

Gramy w Lesie Chorowickim koło Krakowa. Dokładne współrzędne miejsca spotkania: 49°57'24.7"N 19°51'24.0"E.
Jest tam miejsce, gdzie można zaparkować, ale nie ma go dużo, dlatego dobrze byłoby, jakbyście przyjeżdżali w parę osób jednym autem.

Spotykamy się o 10:00, zaczynamy grę po odprawie o 10:30. Kończymy ok. 15:00 lub kiedy opadniemy z sił.
Zgodnie z sugestią Patryka, po akcji zorganizujemy grilla lub ognisko.

Cena za wypożyczenie sprzętu: 45 PLN (replika, mundur, ochorna oczu, pełny magazynek amunicji).

Limit sprzętu do wypożyczenia: 22 komplety, bo tyle mamy replik. Będę kombinował, żeby załatwić ich więcej. Ale jeśli ktoś ma własną replikę, niech ją bierze. Mundurów za to mamy duży zapas. :)

Poniżej link do spreadsheeta na Googlach. Przydzielajcie się od razu do drużyny, wpisujcie nazwiska oraz informację, czy macie własny sprzęt. Łatwiej będzie mi ogarnąć imprezę.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/17MmZPRxLhSznfCcOlqIJZj8tnZdWv70S-4Wg2q-3fRE

6
Hajdpark / Wygodne płatności w centrach nurkowych poza Polską
« dnia: 29 Sierpień 2015, 12:05:34 »
Mam kolejne dwa pytania o Wasze opinie:
1) Kiedy wybieracie się zanurać gdzieś poza Polskę (np. w cenotach na Jukatanie), jaka forma płatności jest dla Was wygodniejsza za pakiety nurkowe: opłata on-line (PayPal, przelew) czy na miejscu, gotówką?
2) Preferujecie opłaty w walucie "lokalnej" (pesos, EUR lub USD), czy w złotówkach (jeśli oczywiści byłaby taka możliwość)?
Z góry thx za odpowiedzi.

7
Hajdpark / Pytanie o zniżkę na nurkowanie z własnym sprzętem
« dnia: 31 Lipiec 2015, 12:50:48 »
Wrzucałem to na grupę na FB, ale pewnie są w Krabie osoby, które nie korzystają z Fejsa.

Pytanie jest takie: jaka zniżka (procentowa) na nurkowanie skłoniłaby Cię do zabrania na wyjazd (np. na Jukatan do Meksyku) własnego sprzętu nurkowego (bez flaszek i balastu, oczywiście) zamiast skorzystania ze sprzętu dostarczonego przez bazę nurkową?

8
Hajdpark / Blog Roku 2014 w kategorii "Podróże"
« dnia: 04 Luty 2015, 00:30:53 »
Mała prywata, ale za pozwoleniem szefostwa. ;)

Otóż ja i Ewa D. prowadzimy bloga podróżniczego, na którym piszemy m.in. o nurkowaniu. Bierzemy udział w konkursie "Blog Roku 2014" w kategorii "Podróże".

Jeśli macie czas i ochotę, to zajrzyjcie na naszego bloga, który jest pod tym adresem: www.poprostupodroz.com. A jak Wam się spodoba - zagłosujcie na nas, wysyłając SMS-a o treści F11412 na numer 7122. Koszt jednego SMS-a to 1.23 PLN z VAT, a dochód z SMS-ów przeznaczony zostanie na Fundację "Dzieci Niczyje".

Dziękujemy z góry za wsparcie dla nas i dla dzieciaków!

9
Sprzęt / Zardzewiały nóż - do odratowania?
« dnia: 14 Styczeń 2015, 19:35:12 »
Macie jakieś patenty na odratowanie zardzewiałego noża nurkowego? Traktowałem mój nóż z należytym szacunkiem, każdorazowo płukałem go w słodkiej wodzie po nurkowaniu, dokładnie susząc, a nawet polerując od czasu do czasu - a jednak Morze Czerwone go w tym roku pokonało. Na obu ostrzach (to jest nóż-nożyce) i w paru innych metalowych miejscach pojawiły się plamy rdzy. Szkoda mi go wymieniać na nowy model, bo już się ze sobą zżyliśmy, mamy wspólne wspomnienia i takie tam... Wiem, że nóż po dwóch latach (nie)używania nie będzie wyglądał jak nowy, ale może da się coś jeszcze z nim zrobić, żeby go doprowadzić do stanu używalności i wyglądalności.
W imieniu noża: help!

10
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Zakrzówek w sobotę, 21.06
« dnia: 20 Czerwiec 2014, 16:11:50 »
Trochę późno, ale co tam. :)
Ktoś jutro ma ochotę zanurkować na Zakrzówku? Robimy dwa nurki. Spotykamy się koło 10:00. Kończymy najpóźniej o 15:00, coby jeszcze na spokojnie na Wianki zdążyć.

Strony: [1] 2