Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Ramin

Strony: 1 [2]
11
Forum ogólne / Krabowy Sylwester?
« dnia: 24 Październik 2011, 12:18:31 »
Chciałem zapytać czy przewiduje się jakiegoś krabowego sylwestra (to pytanie bardziej do zarządu) i czy byłby osoby zainteresowane taką inicjatywą (to już do ogólu :P). Za jakieś 3-4 tygodnie zacznie się wielki boom z ofertami sylwestrowymi, więc jeżeliby była jakaś zacna grupa to można by zacząć coś negocjować.

12
Wraz z trójką znajomych (facet i dwie dziewczyny) wybieram się w terminie 3 - 21/22 sierpnia na Bałkany.
Trasa: Serbia - Kosowo - Macedonia - Czarnogóra - Chorwacja - Bośnia

Poszukuję 1 osoby, która w w/w terminie chciałaby się z nami wybrać.

Głównym szlakiem są największe miasta wyżej wymienionych państw (Belgrad, Prisztina, Skopje, Mostar, Sarajewo, Dubroniwk), z nastawieniem na maksymalne zwiedzanie. Oczywistym i normalnym jest jednak, że pewnie nie jedna flaszka pęknie podczas podróży  :wink: Poza tym w planie trochę wędrówki po kanionach.


Wymagania:

- 2400zł - to cena za nocleg, żarcie, paliwo, winiety i autostrady, ubezpieczenie samochodu, chlanie
- pozytywna osobowość, której nie przeszkadza brak dopięcia wszystkiego na ostatni guzik
- dobra wątroba
- odpowiednie rozumienie zdania "weź mało bagażu" -samochodem którym jedziemy jest suzuki SX4, wiec bagażnik nie powala.

Zapewniamy dobre towarzystwo oraz rys historyczny zwiedzanego półwyspu.

W razie pytań/wątpliwości/wniosków zapraszam na priv, gdzie udzielę więcej informacji.

13
Forum ogólne / Zmiana strony klubowej
« dnia: 13 Październik 2010, 00:12:17 »
Jakoś w najbliższym czasie nastąpi upgrade strony klubowej by stała się bardziej przyjazna, chill out'owa, sFFFiTaŚna, w ogóle mega - tak by nowa generacja Krabów mogła się z nami bez problemu degenerować. No i by narybek był ogólnie większy.

Pojawił się jednak drobny problem - trzeba przenieść bazę ze zdjęciami. Zaan mówi, że nie da się tego zrobić w sposób masowy, tylko trzeba robić to łopatologicznie czyli PPM/kopiuj do/nadać kolejny numer/zapisz. I tak w koło macieju czyli około tysiąca zdjęc. Robota niezbyt trudna i szczególnego intelektu nie wymaga, jednak żmudna i nudna. I teraz pytanie do tych bardziej wprawnych komputerowo - czy da się zrobić do pomocy jakiegoś bota? Skoro czynności są dokładnie takie same (jedyną różnicą jest nadanie kolejnego numeru przy zapisie) to czy można odpalić bota, który będzie przesuwał myszkę i klikał w wybranych miejscach? Może spotkał się ktoś z czymś takim kiedyś?

14
Nie jest ktoś chętny na zrobieniu kilku nurków w czwartek i piątek? Planowo chcemy (z Agą Olech) pojechać na koparki (jest fura, więc nie ma problemu z dojazdem), ale chcielibyśmy mieć kogoś, kto ma tam jakieś rozeznanie, bo jeżeli chodzi o tamten zbiornik to jesteśmy leszcze  :niemalekko2:

A w piątek zrobić ze dwa nurki na zakrzówku

Przy czym zastrzegam, że wszystko jest zależne od tego, czy w magazynie będzie sprzęt, ale poza tym ja jestem chętny, mobilny, zwarty i gotowy i poszukuję takich samych osób :wink:

15
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Koparki, 29 maj, sobota
« dnia: 27 Maj 2010, 14:44:41 »
Szukam dwóch - trzech osób, które by chciały dać nura :niemalekko2:  na koparkach w Jaworznie w najbliższa sobotę. Na miejscu już będą 3 kraby, tyle że żaden nie jedzie przez Kraków, a potrzebuję rozłożyć koszty paliwa  :P

Chętni?

Strony: 1 [2]