Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Agata

Strony: [1] 2 3 4
1
Aktualności / Rezygnacja ze stanowiska Wiceprezesa ds. Finansowych
« dnia: 22 Styczeń 2016, 09:25:30 »
Drogie Kraby,
Z dniem 22.01 Prezes Klubu otrzymał moją rezygnację ze stanowiska Wiceprezesa ds. Finansowych. Przyczyna jest prozaiczna – od 1 lutego rozpoczynam doktorat w Niemczech w ramach międzynarodowego projektu HyMedPoly. Z powodu wyjazdu nie mogę kontynuować swojej pracy w zarządzie.
                W tym miejscu chciałam podziękować wszystkim, którzy uwierzyli we mnie mianując mnie skarbnikiem w 2012 roku, oraz tym, którzy pozwolili mi kontynuować moją działalność w klubie podczas wyborów w 2014. Mam nadzieje, że byliście zadowoleni z mojej pracy na rzecz Kraba i nie żałowaliście oddanych na mnie głosów. Dla mnie 3 lata w AKP Krab AGH były niesamowitą przygodą i cieszę się, że mogłam organizować jak i brać udział w wielu wydarzeniach, akcjach oraz wyjazdach klubowych. Jako członek klubu chciałabym również podziękować wszystkim instruktorom, którzy szkolili mnie lub nurkowali ze mną ucząc nowych umiejętności i szlifując te już nabyte. Krab to nie tylko siedziba i kursy, ale również masa wspaniałych oraz inspirujących ludzi, których dane mi było poznać.
Chciałabym podziękować kolegom z Zarządu za owocną współpracę oraz Radzie Klubu za spełnianie swojej robi w nadzorowaniu naszej pracy.

Wszystkich zapraszam dzisiaj na małą imprezę pożegnalną w Nowej Siedzibie. Start o 20 :)


pozdrawiam,
Agata Łapa

2
Akcje klubowe / WOŚP krabowy
« dnia: 16 Grudzień 2015, 22:33:21 »
WOŚP WOŚP WOŚP!
Już w ten weekend!

Idea taka sama jak dwa lata temu. Razem z Decathlonem organizujemy intro nurkowe dla chętnych. W zamian za niesamowite podwodne przygody należy wrzuć symboliczny pieniążek do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Potrzebujemy jeszcze dwóch pomocników na sobotę i niedziele w roli podwodnych fotografów. Klub gwarantuje zarówno sprzęt nurkowy jak i videorejestrator znanej marki. Na marginesie tylko zaznaczam, że pomoc w klubowych akcjach jest zawsze nagradzana Emotikon smile
Tabelka tutaj:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MLePxsg4lckKAdX_YYtSWyJ5uSp35Kc83KCQDMlrvZw/edit#gid=0
UWAGA POMOCNICY!
Spotykamy się w sobotę i w niedzielę o 9:00 na basenie Wisły. Zostanie przedstawiony krótki plan działania oraz przydzielone zostaną zadania. Prosimy o zabranie KOSZULEK KLUBOWYCH (jak ktoś nie ma to zapraszamy w piątek do Klubu) oraz PŁETW KALOSZOWYCH (profilaktycznie, gdyby zabrakło rozmiarów). Pamiętajcie, że cel jest szczytny a pomaganie innym fajne!
Do zobaczenia!
PS: udostępnijcie wydarzenie swoim znajomym. Może ktoś miałby ochotę zanurkować, ale się wstydzi?

3
Akcje klubowe / Odp: Krabowa Szlachetna Paczka
« dnia: 14 Grudzień 2015, 13:40:31 »
Kraby!
Po raz kolejny udowodniliście, że ten klub składa się z dobrych ludzi gotowych pomóc innym!
Przez dwa tygodnie zbieraliśmy dary dla biednej rodziny z okolic Lublina, a lista produktów, które mi dostarczyliście jest naprawdę imponująca! Wspólnymi siłami udało nam się wywołać łzy wzruszenia u Pani Teresy i wielką radość chorego Mateusza. Według relacji wolontariusza rodzina była poruszona i bardzo szczęśliwa, a prezentem numer jeden okazała się piłka!

W tym miejscu chciałabym podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas i pieniądze by pomóc bardziej potrzebującym. Zwłaszcza dziękuje Kubie Prausowi, Marcinowi Jarosowi i Tomkowi Kowalskiemu za pomoc w przewiezieniu wszystkich podarków do magazynu. Izie Kurzius za zorganizowanie masy kartonów, bez których paczka by niepowstała. Justynie Czajowskiej, Weronice Basta, Maćkowi Łapa, Wojtkowi Biernackiemu, Tomkowi Sumara za pomoc w pakowaniu i dekorowaniu – paczka wyglądała naprawdę przepięknie! Michałowi Lenikowi za drzwi antywłamaniowe, Piotrkowi Warmuzowi za pomoc w zrobieniu zakupów i ich przewiezieniu. Nigdy wcześniej nie kupiłam tylu rzeczy naraz! Basi Malak dziękuje za pomoc z logistyką i za wszystkie rady odnośnie paczki. Dziękuję też ponownie Izie Kurzius, Bartkowi i Agacie Kindler, Patrykowi Bujakowi i Karolnie Maj, Arturowi Lipko, Arturowi Królowi, Damianowi i Romanowi Walczyk, Asi Gabryszak i Mateuszowi Rygule, Dominice Gajewskiej, Łucji Rumian i Krzysztofowi Pietrydze za dostarczenie rzeczy! Dziękuje za wszystkie przelewy, które udało się zamienić w masę podarków: Monika Zajda, Cezary Turek, Kasia Rejdych, Marcin Bąk, Iza Wójcik, Justyna Machał, Paweł Piłat, Ewa Szpakowska, Krzysztof Majcher, Asia Schoen i Łukasz Jaśpiński!


4
Akcje klubowe / Odp: Krabowa Szlachetna Paczka
« dnia: 09 Grudzień 2015, 09:53:44 »
KRABY!
Finał Szlachetnej Paczki coraz bliżej!
Podarków jest masa a ich ilość ciągle rośnie, ale przed nami najważniejsze zadanie: SPAKOWANIE PREZENTÓW I DOSTARCZENIE DO MAGAZYNU!

Dlatego potrzebuję Waszej pomocy!

Kiedy?
w piątek 11.12 od 17:00

gdzie?
w starej siedzibie Kraba

Co będziemy robić?
pakować, zdobić, naklejać numerki - będzie jak w fabryce Świętego Mikołaja!

Co potrzeba?
kartony,
papier do pakowania
i kogoś z samochodem, żeby przetransportować podarki do magazynu przy Bonarce.

Deklarację pomocy proszę składać w tabelce!

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1F9lvoNVXht9qYKj6Qh99oIhSvxeleXwFv0YSNsO7YfQ/edit?usp=sharing

Po wszystkim zapraszam na klubowe piwo!

5
Akcje klubowe / Odp: Krabowa Szlachetna Paczka
« dnia: 01 Grudzień 2015, 12:40:09 »
Ogłoszenia!
Powoli w naszym klubie zaczynają pojawiać się szlachetne podarki. Do finału zostało co prawda jeszcze 2 tygodnie, ale to najlepszy czas na konkrety!

Dla osób, które z różnych przyczyn wolą przelać pieniądze na zakup najpotrzebniejszych produktów podaje numer konta: 32 1050 1256 1000 0023 2223 2121. Jest to moje prywatne, dlatego proszę o zatytułowanie przelewu Szlachetna Paczka.

Klub będzie zamknięty z powodu wyjazdu na Safari, dlatego zapraszam z podarunkami w środę (2.12) i piątek (11.12) od 19-21.

W sobotę 12.12 od rana chciałabym zająć się pakowaniem i szukam pomocników. Lodówka klubowa jest pełna więc obiecują miłą atmosferę!

6
Akcje klubowe / Krabowa Szlachetna Paczka
« dnia: 25 Listopad 2015, 20:19:00 »
W tym roku Krab pomaga najbardziej potrzebującym! Zorganizujemy najpiękniejszą, największą i najładniejszą Szlachetną Paczkę i sprawimy by jedna rodzina miała najlepsze i najprawdziwsze święta Bożego Narodzenia!
Od teraz do 12.12 będziemy kompletować podarki dla rodziny (szczegóły w https://docs.google.com/document/d/1pmVfPcmZEW4v1rtNBItz7J4NkjRlRK9YuLvmipxWJsw/edit?usp=sharing opisie rodziny ).
Rzeczy można przynieść do starej (ciągle aktualnej) siedziby klubu w godzinach klubowych, lub w Firmie Patryka (Kościuszki 38) od 9 do 17.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cjr1mWtqkS2lNyaRHXEpCTkY8HJtKE6JdDBPfWx7h40/edit?usp=sharing tutaj proszę wpisać się, jeśli wiesz, że możesz przynieść jakiś konkretny podarek.

7
Forum ogólne / Odp: Krabowski karnawał 2014
« dnia: 05 Styczeń 2015, 23:53:43 »
zawody, czyli policjanci, zlodzieje, magicy, marynarze, strazacy itd
lub
dresy

8
Jubileusz 50-lecia Klubu / Dekoracje na bal - POMOC POTRZEBNA!
« dnia: 19 Październik 2014, 11:34:29 »
POMOC POTRZEBNA!
50lat to nie byle jaka rocznica i żeby bal był jeszcze lepszy niż się zapowiada, musimy trochę popracować na  wystrojem.
Dlatego wszyscy którzy mają ciekawe pomysły, dobry gust, wydajne płuca, lubią dmuchać balony na czas, nie boją się prac na wysokiej drabinie lub po prostu chcą napić się piwa po owocnej pracy – zapraszamy do wspólnej akcji dekoracyjnej.

W poniedziałek 20.10. zapraszamy od 19:30 do klubu – Radek i Mateusz poprowadzą burzę mózgów. Wszystkie pomysły bardziej lub mniej szalone są jak najbardziej mile widziane.

Samo dekorowanie odbędzie się prawdopodobnie w czwartek (informacje potwierdzi Kuba), będzie to okazja do przetestowania parkietu czy aby nie za śliski i oczywiście wprowadzenie w życia wszystkich pomysłów!


9
Szkolenia / Odp: TEMATYKA WARSZTATÓW - czego byście chcieli ?
« dnia: 04 Sierpień 2014, 18:24:12 »
proponuje:
doskonalenie plywalnosci, plywanie zabka do tylu, czuj sie pewnie w suchym skafandrze

i sama sie zglaszam na taki kurs


10
Forum ogólne / Odp: Safari nurkowe pod koniec Listopada
« dnia: 30 Lipiec 2014, 18:59:55 »
ja też, ja też!

Strony: [1] 2 3 4