Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Agata

Strony: [1]
1
Aktualności / Rezygnacja ze stanowiska Wiceprezesa ds. Finansowych
« dnia: 22 Styczeń 2016, 09:25:30 »
Drogie Kraby,
Z dniem 22.01 Prezes Klubu otrzymał moją rezygnację ze stanowiska Wiceprezesa ds. Finansowych. Przyczyna jest prozaiczna – od 1 lutego rozpoczynam doktorat w Niemczech w ramach międzynarodowego projektu HyMedPoly. Z powodu wyjazdu nie mogę kontynuować swojej pracy w zarządzie.
                W tym miejscu chciałam podziękować wszystkim, którzy uwierzyli we mnie mianując mnie skarbnikiem w 2012 roku, oraz tym, którzy pozwolili mi kontynuować moją działalność w klubie podczas wyborów w 2014. Mam nadzieje, że byliście zadowoleni z mojej pracy na rzecz Kraba i nie żałowaliście oddanych na mnie głosów. Dla mnie 3 lata w AKP Krab AGH były niesamowitą przygodą i cieszę się, że mogłam organizować jak i brać udział w wielu wydarzeniach, akcjach oraz wyjazdach klubowych. Jako członek klubu chciałabym również podziękować wszystkim instruktorom, którzy szkolili mnie lub nurkowali ze mną ucząc nowych umiejętności i szlifując te już nabyte. Krab to nie tylko siedziba i kursy, ale również masa wspaniałych oraz inspirujących ludzi, których dane mi było poznać.
Chciałabym podziękować kolegom z Zarządu za owocną współpracę oraz Radzie Klubu za spełnianie swojej robi w nadzorowaniu naszej pracy.

Wszystkich zapraszam dzisiaj na małą imprezę pożegnalną w Nowej Siedzibie. Start o 20 :)


pozdrawiam,
Agata Łapa

2
Akcje klubowe / WOŚP krabowy
« dnia: 16 Grudzień 2015, 22:33:21 »
WOŚP WOŚP WOŚP!
Już w ten weekend!

Idea taka sama jak dwa lata temu. Razem z Decathlonem organizujemy intro nurkowe dla chętnych. W zamian za niesamowite podwodne przygody należy wrzuć symboliczny pieniążek do puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Potrzebujemy jeszcze dwóch pomocników na sobotę i niedziele w roli podwodnych fotografów. Klub gwarantuje zarówno sprzęt nurkowy jak i videorejestrator znanej marki. Na marginesie tylko zaznaczam, że pomoc w klubowych akcjach jest zawsze nagradzana Emotikon smile
Tabelka tutaj:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1MLePxsg4lckKAdX_YYtSWyJ5uSp35Kc83KCQDMlrvZw/edit#gid=0
UWAGA POMOCNICY!
Spotykamy się w sobotę i w niedzielę o 9:00 na basenie Wisły. Zostanie przedstawiony krótki plan działania oraz przydzielone zostaną zadania. Prosimy o zabranie KOSZULEK KLUBOWYCH (jak ktoś nie ma to zapraszamy w piątek do Klubu) oraz PŁETW KALOSZOWYCH (profilaktycznie, gdyby zabrakło rozmiarów). Pamiętajcie, że cel jest szczytny a pomaganie innym fajne!
Do zobaczenia!
PS: udostępnijcie wydarzenie swoim znajomym. Może ktoś miałby ochotę zanurkować, ale się wstydzi?

3
Akcje klubowe / Krabowa Szlachetna Paczka
« dnia: 25 Listopad 2015, 20:19:00 »
W tym roku Krab pomaga najbardziej potrzebującym! Zorganizujemy najpiękniejszą, największą i najładniejszą Szlachetną Paczkę i sprawimy by jedna rodzina miała najlepsze i najprawdziwsze święta Bożego Narodzenia!
Od teraz do 12.12 będziemy kompletować podarki dla rodziny (szczegóły w https://docs.google.com/document/d/1pmVfPcmZEW4v1rtNBItz7J4NkjRlRK9YuLvmipxWJsw/edit?usp=sharing opisie rodziny ).
Rzeczy można przynieść do starej (ciągle aktualnej) siedziby klubu w godzinach klubowych, lub w Firmie Patryka (Kościuszki 38) od 9 do 17.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cjr1mWtqkS2lNyaRHXEpCTkY8HJtKE6JdDBPfWx7h40/edit?usp=sharing tutaj proszę wpisać się, jeśli wiesz, że możesz przynieść jakiś konkretny podarek.

4
Jubileusz 50-lecia Klubu / Dekoracje na bal - POMOC POTRZEBNA!
« dnia: 19 Październik 2014, 11:34:29 »
POMOC POTRZEBNA!
50lat to nie byle jaka rocznica i żeby bal był jeszcze lepszy niż się zapowiada, musimy trochę popracować na  wystrojem.
Dlatego wszyscy którzy mają ciekawe pomysły, dobry gust, wydajne płuca, lubią dmuchać balony na czas, nie boją się prac na wysokiej drabinie lub po prostu chcą napić się piwa po owocnej pracy – zapraszamy do wspólnej akcji dekoracyjnej.

W poniedziałek 20.10. zapraszamy od 19:30 do klubu – Radek i Mateusz poprowadzą burzę mózgów. Wszystkie pomysły bardziej lub mniej szalone są jak najbardziej mile widziane.

Samo dekorowanie odbędzie się prawdopodobnie w czwartek (informacje potwierdzi Kuba), będzie to okazja do przetestowania parkietu czy aby nie za śliski i oczywiście wprowadzenie w życia wszystkich pomysłów!


5
Jubileusz 50-lecia Klubu / Akcja promocyjna na Kryspinowie.
« dnia: 22 Kwiecień 2014, 09:38:02 »
Hej,
W ramach obchodów 50lecia na przełomie czerwca i lipca planujemy zorganizowanie akcji promocyjnej na Kryspinowie. Wszystkich pragnących zaangażować się w ten projekt, mają chęci i fajne pomysły zapraszam w środę 23.kwietnia o 19 do siedziby naszego klubu na wielką burzę mózgów!

Jeśli macie jakieś sugestie, którymi chcielibyście się podzielić już teraz to forum jest wasze :D

Buziaki,
Agata

6
Aktualności / 18.04 Nieczynny Klub
« dnia: 14 Kwiecień 2014, 12:34:19 »
Witam,
W piątek 18.04 Klub będzie nieczynny.
Do zobaczenia po świętach!

Pozdrawiam,
Agata

7
Jubileusz 50-lecia Klubu / Koszulki na 50lecie
« dnia: 27 Styczeń 2014, 11:24:55 »
Uwaga! Otwieramy konkurs na projekt koszulki z okazji 50lecia działalności naszego klubu.

Kogo szukamy?
Każdy, kto ma głowę pełną pomysłów, mniej lub bardziej za się na programach graficznych lub poczuł chwilową inspirację.

Wymogi
Interpretacja tematu jest dowolna i ogranicza was tylko wyobraźnia. Jedynym warunkiem jest obecność krabowego logo i informacja, że świętujemy 50lat.

Termin
Projekty prosimy przesyłać do końca lutego na krabowy adres mailowy. Najlepszy projekt zostanie wybrany na drodze demokratycznego głosowania. Na forum oczywiście.

Nagroda
Będzie!


Więcej informacji, archiwalne zdjęcia i luźnie sugestie do pobrania w klubie!

8
Szkolenia / Suche Skafandry 19.01
« dnia: 16 Styczeń 2014, 16:43:52 »
Zapraszam serdecznie na kolejny kurs PSS. Uczestnik kursu zdobędzie wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające bezpieczne nurkowanie w suchym skafandrze.

Wykład teoretyczny odbędzie się w piątek (tj. 17.01.2014) o 20:00 w klubie, a część praktyczna w  niedzielę (19.01.2014) o 10:00 pod bramą Zakrzówka.

Zapisy w klubie.

Warunki uczestnictwa w kursie:
ukończone 16 lat,
 stopień Płetwonurka KDP/CMAS* (P1) lub równorzędne kwalifikacje innej organizacji.
 Przebieg szkolenia:
 Wykłady oraz zajęcia praktyczne w ciągu 2 dni szkoleniowych, w tym 2 nurkowania w wodach otwartych na głębokościach do 20 m. Po kursie uczestnik otrzymuje wpis do Książki Płetwonurka KDP i certyfikat KDP/CMAS. Kurs wymagany do przystąpienia do szkolenia na stopień P3.

Kurs poprowadzi, nie kto inny, a IRON!

9
Forum ogólne / zaginął telefon
« dnia: 11 Listopad 2012, 04:14:59 »
po ostatniej imprezie w gwarku tj. 10.11 z zamkniętej torebki zginął telefon. iphone 4 w fioletowej obudowie. jeśli ktokolwiek wie co się z nim stało,znalazł go, to proszę o facebookowy kontakt. dla znalazcy nagroda

Strony: [1]