Autor Wątek: Pierwsze posiedzenie Rady Klubu AKP KRAB AGH kadencji 2014-2016  (Przeczytany 1356 razy)

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
Pierwsze posiedzenie Rady Klubu AKP KRAB AGH kadencji 2014-2016
« dnia: 02 Grudzień 2014, 10:22:44 »
Wczoraj, tj. 1.12.2014, odbyło się pierwsze spotkanie Rady Klubu kadencji 2014-2016.

W spotkaniu uczestniczyli (w kolejności alfabetycznej):
- Bartłomiej Kindler
- Artur Król
- Justyna Machał (telefonicznie)
- Paweł Piłat

W trakcie spotkania Rada podjęła następujące decyzje:
1. Dokonano wyboru Przewodniczącego Rady. Przewodniczącym Rady Klubu na lata 2014-2016 został wybrany Bartłomiej Kindler. Wybór został dokonany jednogłośnie.
2. Rada będzie delegować co najmniej jednego członka na każde z planowych spotkań Zarządu (pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca) w celu bieżącego pełnienia statutowej funkcji kontrolnej.
3. Rada będzie odbywać fizyczne spotkania raz w miesiącu, w pierwszy poniedziałek miesiąca po spotkaniu Zarządu. W razie konieczności zwoływane będą dodatkowe posiedzenia Rady.
4. Rada, w zakresie swoich uprawnień statutowych, będzie brać aktywny udział w bieżącej działalności Klubu, w szczególności w ramach konsultacji planów i działań Zarządu.
5. Rada będzie czuwać nad prawidłowym przebiegiem współpracy pomiędzy organami Klubu, w szczególności pomiędzy Zarządem a Szefem Szkolenia.

Kolejne spotkanie Rady, w drodze wyjątku w związku z długim weekendem na początku roku, planowane jest na poniedziałek, 19 stycznia 2015 r. W trakcie spotkania Rada ustali priorytety dla bieżącej kadencji oraz szczegółowy plan działań na nadchodzące miesiące.

Rada zachęca do przekazywania wszelkich uwag dotyczących działalności Klubu na adres: rada-klubu-akp-krab@googlegroups.com

Pozdrawiam,
Bartek Kindler
Przewodniczący Rady AKP KRAB AGH
live 'n let diVe

Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Odp: Pierwsze posiedzenie Rady Klubu AKP KRAB AGH kadencji 2014-2016
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Grudzień 2014, 16:35:45 »
Witam i gratuluje
No to mam nadzieję że nareszcie Rada się do czegoś przyda.
I to monitorowanie działalnosci Zarządu tez chyba będzie z obopólna korzyścią.
Trochę mnie natomiast niepokoi że Rada bedzie musiała pośredniczyć w relacjach pomiędzy Zarządem a Szefem Szkolenia.
Wygląda na to że Szef Szkolenia nie jest w składzie Zarządu a to chyba niedogodna sytuacja dla obydwojga..
Chetnie wyślę też do Rady Klubu moje "widzi mi się" w kilku konfliktowych sprawach nie rozwiązanych przez poprzedni Zarząd
Pozdrawiam Jacek 8)
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2014, 16:38:40 wysłana przez jackdiver »
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl

Offline POSTER

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
Odp: Pierwsze posiedzenie Rady Klubu AKP KRAB AGH kadencji 2014-2016
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Grudzień 2014, 17:32:25 »
Ahoj!

Chetnie wyślę też do Rady Klubu moje "widzi mi się" w kilku konfliktowych sprawach nie rozwiązanych przez poprzedni Zarząd

Jacek, jesli uwazasz, ze cos nie dziala jak powinno to skontaktuj sie z nami - jestesmy po to aby takie sprawy wyjasniac.

Pozdrawiam!