Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Patryk_

Strony: [1]
1
Forum ogólne / Apel i zaproszenie dla tegorocznej zerówki.
« dnia: 15 Marzec 2012, 19:09:40 »
Cześć,

       Chciałbym oficjalnie wszystkich serdecznie zaprosić do uczestnictwa w życiu klubowym. Krab to nie tylko kurs nurkowy i pływania basenowe ale głównie klub akademicki! Nie trzeba umieć nurkować żeby być klubowiczem. Ale trzeba poświęcić trochę czasu i się dać wciągnąć. Inaczej odbębnicie kurs i wam się znudzi. :) A nurkowanie to sport zespołowy i rekreacyjnie nurkuje się z partnerem. Dobrze, jest zatem znać dużo osób nurkujących.

       Przychodźcie grupowo zatem do klubu na piwko, soczek, chipsy, ciastka, film, drinki, kawę, herbatę, potańczyć, pogawędzić, dowiedzieć się czegoś o nurkowaniu.
.
        Zapraszam każdego tuż po basenie, zazwyczaj życie w klubie w pon., śr. i pt. trwa do 23- 24. Bo musimy oddać kluczyk do 23, później udajemy się do Gwarka, Karlika. Za chwile będzie ciepło można iść na Miasteczko na grilla.

       Pewnie nie wszyscy wiedzą ale mamy w klubie swoje kino :) Czasami we środy oglądamy coś zbiorowo, ale jest możliwość z organizowania się we wtorek wieczorem na film. Jak macie ochotę coś sobie oglądnąć to piszcie śmiało.

       Każdy pomysł na integracje mile widziany. :)

Piszcie do mnie ze wszystkim PW, email, a najlepiej w temacie.

Pozdrawiam,
Patryk

2
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Impreza na Św. Patryka
« dnia: 14 Marzec 2012, 00:08:13 »
Witam,
    Zapraszam wszystkich na piwko i szishe z okazji dnia św Patryka do Nutki Smaku. :)
http://nutkasmaku.pl/index.php?option=c ... &Itemid=97

Nowo otwarta knajpa ostatnio tam byłem i było całkiem fajnie i przytulnie. :) Negocjuję jakieś zniżki z właścicielem, napiszę jaka będzie ostateczna oferta :)!!! Więc przybywajcie licznie! W końcu Wojciech zrobił to święto pogrubione na Krabowskim kalendarzu więc trzeba opić!

Pozdrawiam,
Patryk

3
Aktualności / Działanie magazynu i sprężarkowni
« dnia: 11 Marzec 2012, 20:44:54 »
REGULAMIN WYPOŻYCZANIA SPRZĘTU KLUBOWEGO AKP „Krab” AGH

Aktualizacja z dnia 11.03.2012

I. Wypożyczanie sprzętu

1. Absolutne pierwszeństwo w wypożyczaniu sprzętu i nabijaniu butli mają KURSY (basen, kursy weekendowe i specjalistyczne, nurkowanie zerówki).
2. Jeden klubowicz (osoba z opłaconą na dany rok kalendarzowy składką członkowską) może wypożyczyć po cenie klubowej JEDEN zestaw sprzętu.
3. Maksymalna liczba butli nabitych, pożyczonych jednorazowo po cenie klubowej przez jednego klubowicza, to 2 sztuki. W sytuacji wzmożonego zapotrzebowania wypożyczana będzie tylko JEDNA SZTUKA na osobę.
4. Sprzęt i butle wypożyczone powyżej ustalonych limitów jest liczony po cenie komercyjnej wg aktualnego cennika.
5. Cena wypożyczenia jest naliczana za każdy dzień nurkowy (rozumiany jako interwał między kolejnymi dniami pracy klubu; weekend liczony jako 1 dzień nurkowy).
6. Wyjątkiem dla pkt. 5 są wyjazdy klubowe, gdzie opłata pobierana jest za każdy dzień wyjazdu objęty pakietem nurkowym.
7. Przetrzymanie sprzętu o każdy dzień klubowy bez wcześniejszego uzgodnienia z magazynierem, będzie naliczane za każdy dzień klubowy po cenie komercyjnej.
8. Każdy wypożyczający jest zobligowany do posiadania książeczki z wbitą pieczątka przynależności do klubu lub potwierdzeniem wpłaty składki członkowskiej uzyskane od skarbnika.
9. Magazynier może zażądać jej okazania przy wydawaniu sprzętu na warunkach klubowych.
Należność za wypożyczony sprzęt należy zapłacić przy oddawaniu sprzętu.
10. W przypadku posiadania przez klubowicza zaległości finansowych za wypożyczenie sprzętu, ponowne wypożyczenie będzie możliwe dopiero po uregulowaniu długu.
11. Sprzęt, który nie występuje w cenniku wypożyczany jest na zasadach i cenach uzgodnionych osobiście przez obsługę magazynu.
12. Większe ilości butli należy zarezerwować poprzez napisanie wiadomości na mail: magazyn.krab@gmail.com.

II. Zdawanie sprzętu
1. Sprzęt po skreśleniu ze stanu klubowicza winien być odwieszony na swoje miejsce:
- jacket opróżniony z wody należy zawiesić na drążku wg numeracji,
- pianka (czysta, nie ociekająca wodą!) winna być odwieszona na wieszaku na stojak zgodnie z numeracją,
- automat odwieszony na hak z odpowiadającym mu numerem,
- komputer, kompas, latarka, bojka, kołowrotek itd. zdane do rąk własnych osoby odbierającej sprzęt.
2. W przypadku zdania sprzętu w stanie odbiegającym od wymaganego (tzn: sprzęt czysty, jacket opróżniony z wody, pianka wypłukana z piasku oraz innych nieczystości), będą naliczane kary w wysokości ceny dziennego wypożyczenia danego elementu.
3. Wszelkie zaobserwowane usterki sprzętu należy zgłaszać przy jego zdawaniu! Zagwarantuje to jego dłuższą żywotność i bezpieczeństwo kolejnym nurkującym osobom oraz usprawni pracę magazynu!
4. Sprzęt uszkodzony lub zgubiony powinien zostać odkupiony lub naprawiony przez wypożyczającego na jego koszt.
5. W przypadku zdawania zestawów tlenowych (ambu) należy zgłosić, jeżeli butla wymaga uzupełnienia (dobicia). Należy również wypełnić zeszyt ewidencji (ciśnienie w butli przy zdawaniu wraz z datą i podpisem osoby zdającej).

III. Warunki wypożyczania butli nurkowych (nie dotyczy zestawów tlenowych)
1. W okresie trwania sezonu szkoleniowego (1 kwietnia - 30 listopada) będziemy starali się utrzymać możliwie dużo nabitych butli, jednak pierszeństwo mają osoby z rezerwacją.
2. Poza sezonem szkoleniowym (1 grudnia – 31 marca) butle będą nabijane i wydawane za wcześniejszym zawiadomieniem magazynu (należy wysłać mail na adres: magazyn.krab@gmail.com, wpisać datę odbioru, liczbę i pojemność potrzebnych butli).
3. W okresie objętym pkt. 2 butle aktualnie niewydane na żadne zamówienie, przechowywane będą ze względów BHP pod ciśnieniem 20-50 bar.
4. Wszelkie przepisy nie wymienione powyżej reguluje odpowiednia ustawa (Dz.U. 2004 nr 7 poz. 59).

4
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Pierwsze spotkanie krabowo-filmowe.
« dnia: 20 Październik 2011, 16:46:40 »
Hej,
   Jeśli ktoś ma czas i ochotę zapraszam dzisiaj na godzinę 20 na projekcję jakiegoś filmu. Mile widziane winko/piwko, chipsy/popcorn. Można zaprosić znajomych może wkręcą się w nasze towarzystwo :)) Po filmie lecimy do starego portu pograć na gitarze .

Pozdrawiam serdecznie,
Patryk

5
Akcje klubowe / ŚMINGUSOWE NURKOWANIE!
« dnia: 24 Kwiecień 2011, 14:13:43 »
Hey  :niemalekko2:

Zapraszam wszystkich spragnionych do magazynu po sprzęt nurkowy na śmingusowego nurka. Będę jutro specjalnie w klubie od 9 do 10. I w sprężarkowni w zależności od ilości chętnych i ilości sprzętu od 10 w sprężarce. Dajcie znać w postach lub sms'ach kto ile czego potrzebuje. Spróbuje zadowolić każdego. Przekażcie innym bo chętnych na takie rozwiązanie było sporo!


25.04.2011 r.
9 - 10 - Klub
10 - 11/12 - Sprężarka


Pozdrawiam serdecznie,
Patryk

Edit: Nikt się nie odzywa, będę więc pewnie później niż napisane. Jakby ktoś dostał info zbyt późno to dzwońcie 517_705-110.

6
Freediving / Freediving
« dnia: 31 Marzec 2011, 14:11:44 »
Hey,
  Idziemy dzisiaj o 16:30 na Zakrzówek na wiosenno rozpoznawczy free. Jeśli ktoś jest chętny to zapraszam, można od 15:do 16 przyjść wypożyczyć piankę i balast. Jak ktoś się  zdecyduje w ostatniej chwili niech koniecznie dzwoni 51_7-7_05-1_10.

Pozdrawiam,
Patryk

7
Witam,
    Byliśmy wczoraj z Tomkiem na nurku nad Trzebińskim Balatonem.

Czas nurkowania: 1h 22 minuty

maksymalna głębokość: 9,6m

Wizura: 0,5 do 1,5m - tragedia notoryczne poszukiwania partnera i smyranie nosem dna aby cokolwiek zobaczyć.

   A teraz jak zostaliśmy przyjęci przez tamtejszy klub nurkowy. Na wjazd kazano nam pokazać oczywiście wszystkie dokumenty, Tomek niestety nie miał ale kierownik bazy nurkowej stwierdził, że wie tylko o tym, że ja nurkuję i poszliśmy nad wodę.
    Podsumowując, nurkowisko beznadziejne, wizura jak w Wiśle, chociaż z brzegu zachęca kolorkiem. W wodzie nie ma nic, no dobra coś jednak było znaleźliśmy 4 pełne browary i 4 pary okularków przeciwsłonecznych w sam raz na upalne dni. Tyle na osłodę. Parking 20 zł, w przyszłości pobierać będą opłatę 15 zł od osoby za dzień.

Pozdrawiam serdecznie,

Papiq

Strony: [1]