Autor Wątek: Safari 2012 - ANKIETA  (Przeczytany 2139 razy)

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
Safari 2012 - ANKIETA
« dnia: 31 Lipiec 2012, 18:12:17 »
Drogie Kraby,
mamy już za sobą tegoroczny - jak zawsze udany - wyjazd klubowy do Chorwacji, zakończył sie także doroczny obóz szkoleniowy, pora więc wybiec nieco myślami naprzód i zaplanować jesienny urlop, gdy za oknem będzie zimno i ciemno, a wspomnienia trwających teraz wakacji przestaną nas grzać w listopadowe wieczory.

W tym roku - podobnie jak w ubiegłym - planujemy jesienne safari w Egipcie. Odbędzie się ono w terminie 23-30 listopada 2012 (zarezerwowaliśmy już na ten czas Tiramisu, Sarkę i Sharifa :)) i tym razem skierujemy się na dalekie południe, gdzie woda jest ciepła i pełna atrakcji :)

Dla tych z Was, którzy dopiero zaczynają swoją nurkową przygodę - safari to najlepsza i najbardziej intensywna forma wyjazdów nurkowych. W trakcie wyprawy spędzamy tydzień na łodzi pływając pomiędzy najlepszymi nurkowiskami. Pakiet nurkowy jest nieograniczony, co oznacza, że nurkujemy nawet 4 razy dziennie, więc po tygodniu wracacie z doświadczeniem bogatszym o ok. 20 świetnych nurkowań. Nurkowiska na safari mieszczą się w przedziale głębokości do 25-30 m., w znakomitej większości są więc dostępne dla P1-nek, a Eksploratorzy nie będą mieli już żadnych ograniczeń. W trakcie safari wykonujemy również nurkowania nocne, warto więc posiadać także odpowiednie uprawnienia (PNO).

W trakcie kalkulacji braliśmy pod uwagę dwie trasy i zanim ogłosimy, którą tym razem popłyniemy, chcielibyśmy zasięgnąć Waszej opinii, aby zaplanować optymalny program. Obie trasy są bardzo wypasione i na pewno dostarczą nam niezapomnianych wrażeń, ale jedna z nich jest wypasiona bardziej  :D - co niestety odbija się na cenie imprezy - stąd też konieczność przeprowadzenia ankiety.

Trasy wyglądają następująco:

WYPAS - rafy St. John's - i tutaj orientacyjny koszt to 490 EUR + 1650 PLN (na przelot i ubezpieczenie)

FULL WYPAS - St. John's, Dedalus, Zabargad - i tutaj orientacyjny koszt to 640 EUR + 1650 PLN (wyższa cena wynika z tego, że jest tam nieco dalej, więc czarter łodzi jest droższy, a dodatkowo - ze względu, że są to najlepsze miejscówki na Morzu Czerwonym objęte parkiem narodowym - każdy z uczestników musi uiścić opłatę parkową w wysokości 100 EUR, która wliczona jest już w podaną wyżej cenę).

W każdym przypadku konieczne będzie opłacenie jeszcze egipskiej wizy (15 USD) oraz zarezerwowanie sobie środków na tradycyjny napiwek dla załogi (bakszisz; 20 EUR).

Niezależnie od tego, który wariant wybierzemy możecie liczyć na południowych wodach na to co Egipt ma najlepszego do zaoferowania dla nurków, aczkolwiek niewątpliwie Dedalus i Zabargad warte są tej dopłaty i jeśli tylko nie przekroczy ona Waszych możliwości budżetowych, to wybierzemy wariant najbogatszy.

Możecie być także pewni, że zaproponowane przez nasz Klub warunki są najlepszymi z dostępnych na rynku, bo w przypadku trasy WYPAS łączna cena jest o ponad 20% niższa od innych ofert, a w przypadku trasy FULL WYPAS nawet o blisko 30% - no ale czego się nie robi dla Klubowiczów  :)

Zanim jednak podejmiemy decyzję, prosimy Was o wskazanie w TABELCE Waszych preferencji z uwzględnieniem możliwości finansowych.

Krótka instrukcja obsługi: proszę osoby zainteresowane wzięciem udziału w safari na zaproponowanych warunkach o wpisanie swojego nazwiska przy tej opcji, którą jesteście zainteresowani i która mieści się w Waszym budżecie. Jeśli ktoś zdecydowany jest jechać na safari niezależnie od tego, którą trasę wybierzemy i obie oferty są dla niego akceptowalne, powinien wpisać swoje nazwisko w obu kolumnach. Jeśli natomiast któraś z tras szczególnie go interesuje, to powinien dodatkowo w odpowiedniej kolumnie koło swojego nazwiska dodać symbol (+) - za wzór powinien służyć mój wpis w pierwszym wierszu.

Wpisanie się do tabelki nie jest związane ze zobowiązaniem do wzięcia udziału w safari, proszę natomiast o odpowiedzialne wpisywanie się, tylko przez te osoby które rzeczywiście poważnie biorą pod uwagę udział w wyjeździe na zaproponowanych warunkach, abyśmy mieli możliwie rzetelną wiedzę dot. Waszych preferencji, bo od tego może zależeć organizacja i powodzenie całej imprezy.

Tak więc zapraszamy do wypełniania tabelki. Decyzję dot. organizacji safari oraz wyboru trasy podejmiemy na podstawie Waszych wpisów w niedzielę, 5 sierpnia 2012 i wkrótce potem ogłosimy plan imprezy oraz ostateczne warunki.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
live 'n let diVe

Offline maxxx

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 77
    • Zobacz profil
Re: Safari 2012 - ANKIETA
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Sierpień 2012, 09:04:47 »
Wszystko pięknie ale znów termin ustalony w terminie jak mam barbórkę. :(
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Łukasz S.

Offline wodzu

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 795
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.labaj.com.pl
  • Stopień nurkowy: M1
Re: Safari 2012 - ANKIETA
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Sierpień 2012, 10:42:55 »
Cytat: "killer"
zarezerwowaliśmy już na ten czas Tiramisu, Sarkę i Sharifa :)
A mnie nie będzie  ](*,)
Cytat: "killer"
tym razem skierujemy się na dalekie południe, gdzie woda jest ciepła i pełna atrakcji :)
:smt022
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Paweł Łabaj
"Do everything slow. Slow is smooth, smooth is fast" - Steve Bogaerts

Offline Yeald

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1324
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: M1, MNO, MNA, MPE, PN1, MSS, MZB, MPM
Re: Safari 2012 - ANKIETA
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Sierpień 2012, 11:44:59 »
Cytat: "wodzu"
Cytat: "killer"
zarezerwowaliśmy już na ten czas Tiramisu, Sarkę i Sharifa :)
A mnie nie będzie  ](*,)
Cytat: "killer"
tym razem skierujemy się na dalekie południe, gdzie woda jest ciepła i pełna atrakcji :)
:smt022

Nie płacz Wodzu!!!:)

Za rok też sobie Tiramisu i naszych przewodników zarezerwujemy:)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline gw

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 66
    • Zobacz profil
Re: Safari 2012 - ANKIETA
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2012, 14:31:58 »
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Deadr

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 23
    • Zobacz profil
Re: Safari 2012 - ANKIETA
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpień 2012, 17:32:13 »
Ja jestem jak najbardziej za. Zapisałem się na tą bogatszą wersję. Chciałem się tylko zapytać do kiedy trzeba się zdecydować. Pytam ponieważ, teoretycznie jestem w pracy do 26 listopada ale pewności nie mam. Więcej informacji powinienem mieć pod koniec września.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline Turbik

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Re: Safari 2012 - ANKIETA
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Sierpień 2012, 13:48:47 »
Panie Prezesie! Tabelka pęka w szwach. Nie ma nawet jednej osoby,
która  wolałaby HALF WYPAS. Kupować Euro na zaliczkę czy czekać? :D

« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
Re: Safari 2012 - ANKIETA
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Sierpień 2012, 15:56:28 »
szczegóły będą jutro... ale ze 200 EUR na zaliczkę kupić można ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
live 'n let diVe