Autor Wątek: wyprawa na bałkany - potrzebna 1 osoba  (Przeczytany 925 razy)

Offline Ramin

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
wyprawa na bałkany - potrzebna 1 osoba
« dnia: 22 Lipiec 2011, 22:55:57 »
Wraz z trójką znajomych (facet i dwie dziewczyny) wybieram się w terminie 3 - 21/22 sierpnia na Bałkany.
Trasa: Serbia - Kosowo - Macedonia - Czarnogóra - Chorwacja - Bośnia

Poszukuję 1 osoby, która w w/w terminie chciałaby się z nami wybrać.

Głównym szlakiem są największe miasta wyżej wymienionych państw (Belgrad, Prisztina, Skopje, Mostar, Sarajewo, Dubroniwk), z nastawieniem na maksymalne zwiedzanie. Oczywistym i normalnym jest jednak, że pewnie nie jedna flaszka pęknie podczas podróży  :wink: Poza tym w planie trochę wędrówki po kanionach.


Wymagania:

- 2400zł - to cena za nocleg, żarcie, paliwo, winiety i autostrady, ubezpieczenie samochodu, chlanie
- pozytywna osobowość, której nie przeszkadza brak dopięcia wszystkiego na ostatni guzik
- dobra wątroba
- odpowiednie rozumienie zdania "weź mało bagażu" -samochodem którym jedziemy jest suzuki SX4, wiec bagażnik nie powala.

Zapewniamy dobre towarzystwo oraz rys historyczny zwiedzanego półwyspu.

W razie pytań/wątpliwości/wniosków zapraszam na priv, gdzie udzielę więcej informacji.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Ramin »

Offline miłosz

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 870
    • Zobacz profil
Re: wyprawa na bałkany - potrzebna 1 osoba
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Lipiec 2011, 01:44:41 »
Cytat: "Ramin"
Wraz z trójką znajomych (facet i dwie dziewczyny) wybieram się w terminie 3 - 21/22 sierpnia na Bałkany.
Trasa: Serbia - Kosowo - Macedonia - Czarnogóra - Chorwacja - Bośnia

Poszukuję 1 osoby, która w w/w terminie chciałaby się z nami wybrać.

Głównym szlakiem są największe miasta wyżej wymienionych państw (Belgrad, Prisztina, Skopje, Mostar, Sarajewo, Dubroniwk), z nastawieniem na maksymalne zwiedzanie. Oczywistym i normalnym jest jednak, że pewnie nie jedna flaszka pęknie podczas podróży  :wink: Poza tym w planie trochę wędrówki po kanionach.


Wymagania:

- 2400zł - to cena za nocleg, żarcie, paliwo, winiety i autostrady, ubezpieczenie samochodu, chlanie
- pozytywna osobowość, której nie przeszkadza brak dopięcia wszystkiego na ostatni guzik
- dobra wątroba
- odpowiednie rozumienie zdania "weź mało bagażu" -samochodem którym jedziemy jest suzuki SX4, wiec bagażnik nie powala.

Zapewniamy dobre towarzystwo oraz rys historyczny zwiedzanego półwyspu.

W razie pytań/wątpliwości/wniosków zapraszam na priv, gdzie udzielę więcej informacji.


Boże, wszystko to czego mi/nam trzeba, ale niestety już nie studiuję i ilość dni urlopowych mam ograniczony jak i ilość dni kiedy mogę L4 wykorzystać, jakby nie było życzę miłego wyjazdu, a jak widzę po planie będzie on co najmniej bardzo udany :D

Pozdro aZaan :)

P.S.
To były czasy....:D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez miłosz »
Swim, Dive or Die!!!

Offline Ramin

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 104
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipiec 2011, 22:59:53 »
Z racji tego, że właśnie posypała mi się ekipa, czy nie jest ktoś zainteresowany jechaniem w tamtym kierunku w jakimś innym terminie sierpniowo/wrześniowym na 3-4 tygodnie? Bo właśnie się stałem super elastyczny.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Ramin »

Offline sylwia.

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Sierpień 2011, 03:32:15 »
tak to własnie jest z ekipami, sypią się. elastyczność jest najlepsza! :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez sylwia. »