Autor Wątek: wyjazd do Łagowa w okresie 14-19 lipca  (Przeczytany 855 razy)

Offline robmaster

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
wyjazd do Łagowa w okresie 14-19 lipca
« dnia: 02 Lipiec 2011, 14:40:27 »
Witam!
To mój pierwszy post na tym forum, ale studiowałem niegdyś na tej zacnej uczelni, więc tak całkiem wyobcowany to się nie czuję :)

Planuję wyjazd rekreacyjno-nurkowy do Łagowa w okresie 14-19 lipca, a jako że tam nigdy nie byłem, mam prośbę do kolegów o jakieś wskazówki, mapki itp. dot. obu akwenów (jezioro Łagowskie i Ciecz). Zakres moich zainteresowań, to filmowanie podwodnej fauny, więc raczej chodzi mi o spokojne miejsca, gdzie można znaleźć dużą rybę aniżeli jakiś wrak lub dużą głębokość.

Również jeżeli ktoś mógłby polecić jakieś przyzwoite kwatery, najlepiej z obiadami, będę wdzięczny. Warunek konieczny - akceptacja spokojnego i czystego psa średniej wielkości (border collie).

Jeżeli ktoś byłby chętny na wyjazd w tym okresie - serdecznie zapraszam. Jadę samochodem 9-osobowym w dwie osoby + plusz, więc jest trochę miejsca do zagospodarowania. Data wyjazdu/powrotu są delikatnie elastyczne, ale muszą zawierać się w przedziale jw.

Pozdrawiam,
Robert
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez robmaster »
Pordrawiam,
Robert

Offline killer

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 1741
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
  • Stopień nurkowy: CMAS M2
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Lipiec 2011, 23:10:01 »
w tym czasie bedziemy w Lagowie na obozie (do 17.07), wiec najlepiej bedzie jak sie pojawisz u nas na miejscu, to otrzymasz wszelkie wskazowki na goraco...

aczkolwiek przy naszych 40 kursantach, to na zbyt wiele fauny podwodnej w najblizszej okolicy bym nie liczyl  :D
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez killer »
live 'n let diVe

Offline neuro

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 98
    • Zobacz profil
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Lipiec 2011, 10:43:40 »
Cytat: "killer"
aczkolwiek przy naszych 40 kursantach, to na zbyt wiele fauny podwodnej w najblizszej okolicy bym nie liczyl  :D


    Jak to? Słyszałem, że mają pojawić się endemiczne BOBRY  :smt003

pozdr,
p.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez neuro »