Autor Wątek: Hala Rysianka  (Przeczytany 638 razy)

Offline Vesper

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Hala Rysianka
« dnia: 24 Czerwiec 2012, 16:40:16 »
Witam  :mrgreen:
Jako, że rzadko się udzielam na forum, to pewnie mnie zjecie, że z taką propozycją... aleeeee.... organizuję wyjście na Hale Rysianka (nie wiem jak to się odmienia  #-o  )
Plan jest taki aby jednego dnia wejść na szczyt, zanocować w schronisku i drugiego dnia zejść i powrócić do codziennych obowiązków, ew. jak uda mi się skompletować sprzęt to można przed zmrokiem zrobić jakiegoś niezobowiązującego nura. Jak się zbierze parę osób to jestem pewien, że zabawa będzie przednia. Co do prowiantu, to jest parę ciekawych możliwości... ale to do ustalenia z zainteresowanymi.
Koszt to cena dojazdu pkp/pks ew. autem no i noclegu i tu w zależności czy wybieramy namiot czy pokoje wychodzi od prawie za darmo do prawie trochę mniej za darmo  :mrgreen:
Podejście dobierzemy odpowiednie dla was.
Tutaj macie link do schroniska: http://rysianka.com.pl/

Terminy jakimi dysponuję to wstępnie to 10-13 lipca, tak mam wolne dni urlopowe i chętnie się przejdę w te dni w góry, no chyba, że macie ochotę na inne szlaki, jeśli się zbierze grupa to również można o tym pomyśleć.

Zapraszam do zgłaszania się :D

Pozdrawiam  :)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »

Offline artur lipko

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 904
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pseudonim artystyczny - FOKA :)
    • Zobacz profil
    • Okean.pl - Internetowy sklep nurkowy
  • Stopień nurkowy: M1
Re: Hala Rysianka
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Czerwiec 2012, 23:01:51 »
a na obóz to co ?
 ;P
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Handel sprzętem nurkowym. Na pewno się jakoś dogadamy ;) + 48 604 580 991 Handluje praktycznie każdą znana marką nurkową :) zniżki dla krabowiczów.
www.okdive.pl - Kursy nurkowania
www.okean.pl - Sklep nurkowy

Offline Vesper

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Re: Hala Rysianka
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Czerwiec 2012, 23:57:09 »
Żeby nie skłamać, to jak na wypłatę biednego kierowcy pandy to kurs paralotniowy + sprzęt na nura i obóz to troszku za wiele... aleeee jest jeszcze przyszły rok :D I w nim będę chciał się wybrać na taki obóz :D
Puki co góry są nieco tańsze :D

A co chętny na wypad w góry? :P
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »