Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kulczyk

Strony: 1 2 3 [4]
31
Tak zerkam i widze, że w Mesiu uzbierało się 5 osób. Z ciekawości zapytam jaki sprzęt zabieracie (butle też? czy na miejscu?)? Mam w planach zabrać 2x 12 + S80+ jakaś skrzynka, więc jak coś nie chcę zabierać reszcie miejsca w aucie. Jak coś zawsze mi pozostaje autokar 8) No właśnie orientujecie się jak tam wygląda sprawa z tak dużą ilością bagażu w autokarze?

32
Nurkowania, wyjazdy i imprezy prywatne / Re: nurkowanie 25-26 sierpnia
« dnia: 24 Sierpień 2012, 14:24:17 »
Hej, również będę w weekend na Zakrzówku. Nie wiem jeszcze czy jutro czy w niedzielę. W opcję również wchodzą koparki gdyby ktoś miał chęci. Jak coś PW.

33
Forum ogólne / Re: Baza w Chorwacji?
« dnia: 24 Sierpień 2012, 14:18:25 »
Hej, 7 km od Makarskiej w Tucepi masz centrum Butterfly. Nurkowałem z nimi w zeszłym roku, nie miałem żadnych zastrzeżeń.

34
Cytuj
w tym momencie nie ale jeżeli masz ochotę zabrać kogoś nie widzę problemu. Z tego co wiem to da się chyba na łódkę jakąś wbić jako obserwator  ale to trzeba by popytać

Świetnie, osoba jeszcze nie jest pewna, ale niebawem będę wiedział na 100%. Co do big game fishing... zapowiada się dobra zabawa :twisted:

35
Hej! Czy na wyjeździe znajdą się jakieś osoby nienurkujące?

Cytuj
big game fishing

Nieśmiało zapytam, bo spotykam się z tym pierwszy raz... Chodzi o http://http://www.murter-kornati.com/pl/big-game-fishing-wyspa-murter  :?:

36
Sprzęt / Re: zakup nowych butli - niska cena
« dnia: 04 Sierpień 2012, 13:13:25 »
Cytuj
znalazłem w b. dobrej cenie

Jaka mniej więcej jest to cena? Szukam S80 alu na stage'a, jeżeli będzie warto poczekać trochę dłużej chętnie bym się przyłączył do grupowych zakupów.

37
Hej!
Jako, że jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać. Jeżeli zastanawiacie się kto widnieje na 15 pozycji w tabeli proponowanych terminów to ja 8) Niektórych z forumowiczów pewnie kojarzę z widzenia z Zakrzówka lub ze studiów, mam nadzieję że będzie mi dane poznać was na tytułowym wyjeździe. Niestety pasuje mi tylko jeden termin, więc trzymam za niego kciuki.

Pozdrawiam,
Mateusz Kulczykowski

Strony: 1 2 3 [4]