Autor Wątek: Logo na 50 - Lecie  (Przeczytany 6140 razy)

Offline jackdiver

  • Kadra
  • *****
  • Wiadomości: 631
    • Zobacz profil
    • Moana-sub
  • Stopień nurkowy: Instruktor nurkowania
Re: Logo na 50 - Lecie
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Styczeń 2014, 00:27:28 »
Cytat: "pbujak"
Z racji tematu plastików czuję się nie jako z automatu wywołany do tablicy.
Bardzo cenne plastiki to by były w mojej kolekcji
Zacny pomysł trzeba to pociągnąć
lubię to
Powiem Ci szczerze, nie liczy się plastik tylko umiejętności i nawet jeśli zdobędziesz ich setkę to dalej nic nie znaczy bo dopiero jak wykonasz tysiąc nurkowań to to coś znaczy. Więc średnio wychodzi 20 nurkowań rocznie na 50 lecie Klubu.
Pozdrawiam z zimowej Malty
Jacek 8)
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
Jacek Zachara, instruktor nurkowania CMAS i SSI nurek full TMX, szkolenia, wyprawy nurkowe do Egiptu, Chorwacji i na Maltę , pełny serwis sprzętu nurkowego i produkcja analizatorów tlenowych tel 694727188 www.moana-sub.com.pl

Offline Dan

  • Zarejestrowani użytkownicy
  • *
  • Wiadomości: 145
    • Zobacz profil
Re: Logo na 50 - Lecie
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Styczeń 2014, 13:49:48 »
Widzę, że niezłe poruszenie wywołałem moim pomysłem.
Szkoda zaprzepaścić taką okazję. Koszulka, kubek czy jakaś naszywka po kilku latach podda się próbie czasu, a taki "plastik" z symbolicznym logo Jubileuszu moim zdaniem ma największe szanse na długowieczność. Zbyt rzadko pojawiam się w klubie, żeby poczuwać się do wdrażania jakiś nowych pomysłów zwłaszcza, że jest tam kilkanaście mądrych głów od tego.

Ale mam kilka argumentów może się przydadzą:
Z tego co zauważyłem przeszukując sieć, tylna strona plastiku jest ujednolicona dla wszystkich krajów - standard CMAS.

Fronty natomiast się zmieniają wraz z różnymi organizacjami zrzeszającymi nurków w danym kraju. Czyli jest szansa, że projekt mógłby być rozpatrzony tylko i wyłącznie przez KDP - tak mi się wydaje.

Fakt 50 lat tradycji i zapewne tysięcy wyszkolonych nurków przemawia sam za siebie. Logo na licencji mogłoby być uhonorowaniem zasług klubu Krab dla Polskiej działalności podwodnej .

Patrząc na same daty: rok założenia KDP widoczny na każdym plastiku: 1959 -Rok założenia klubu Krab 1964- jest to niewątpliwie kawał historii.

Wracając do rzeczywistości.. legitymując się gdzieś takim plastikiem gdy instruktor z bazy na Końcu Świata wpatruje się w czarną cyfrę 50 umieszczoną między złotymi laurami, a jego wyraz twarzy nabiera większego skupienia, pojawiają się zmarszczki na czole, a po chwili dodaje: "So.. If you prefer you can dive on your own" -bezcenne!! oczywiście żartuje :mrgreen:

Uważam, że fajnie mieć taką pamiątkę, nawet za wyższą cenę certyfikatu.

Pozdrawiam Serdecznie
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 1970, 01:00:00 wysłana przez Guest »
"Wyobraźnia jest wszystkim. Stanowi zapowiedź nadchodzących atrakcji życia" A. Einstein